Slavoj - Havl. Brod  1:2 (0:1) - UT Jihlava

Slavoj - Stonařov 2:0 (0:0) - UT Jihlava

Slavoj - Jemnicko 5:1 (0:0) - UT Jihlava

Slavoj - Přibyslavice 3:0 (2:0) - UT Jihlava

Kamenice - Slavoj 2:0 (2:0) - Kamenice - škvára

Pacov - Slavoj 3:3 (0:2) - Pacov - hlína

BILANCE : 5 - 1 - 3

u Slavoj - Slavoj Třešť  3:2 (2:0) - UT Jihlava - sobota 4. února od 18:00 hodin

Ve vyrovnaném zápase jsme vedli na začátku 2. poločasu 3:0, když jsme dokázali, na rozdíl od sympaticky hrajícího soupeře, využít některé příležitosti. Potom už kralovala

na zasněžené umělé trávě v Jihlavě Třešť, které se podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Utkání by více slušela remíza.

Sled branek : 13. Kuš krásně hlavou po rohu, 35. se prosadil Weith po dlouhém nákopu

k soupeřově brance, 51. Houška Tomáš z penalty. Třešť snižovala v 60. minutě Trnkou

a v 81. Krejčím. (Slavoj Třešť hraje I.A tř. a je po podzimu na 5. místě)

Sestava našich : Šamal - Musil Václav, Kuš, Mezera Pavel, Makovička  - Houška Petr, Houška Tomáš, Charousek, Kořínek - Weith, Doležal Jiří (na střídání nikdo).

Pískal Beneš Jiří (ZR)

"Žirovnice na nás vlétla a v první půlce nás přehrála,"přibližuje kouč Třeště Milan Vonderka a doplňuje: "Druhá část byla už v naší režii. Hráči mě svým výkonem potěšili. Na to, že to bylo poprvé venku, zahráli parádní druhou půlku." Góly: Krejčí, Trnka. Poločas 2: 0. Třešť: Jindřich (46. Bachman) - Kadlec (46. J. Krejčí), Gregor, Kubů, Rod - F. Svoboda, Trnka, M. Krejčí, Mikeš - P. Svoboda, Krch.

u Slavoj*A - Slovan Havl.Brod 1:2 (0:1) Jihlava - neděle 12. února od 17:00 hodin

Druhý přípravný zápas letošní zimy sehráli fotbalisté Slavoje na kluzké umělé trávě s aktuálně druhým mužstvem krajského přeboru Slovanem Havl. Brod. Ten měl celý první poločas převahu, kterou vyjádřil jediným gólem ve 23. minutě. Naši mohli vyrovnat v poslední minutě první půle, kdy tečovaný trestný kop Kořínka z hranice šestnáctky

vyrazil brankář s velikou námahou.

Do druhé půle se změnily sestavy a za delší konec tahal Slavoj.

V 50. minutě vyrovnal lobem přes brankáře Jan Musil a druhá branka byla na spadnutí. Jenomže přišla 75. minuta a chyba v naší obraně, váhání s odehráním a bylo to 1:2.

Slavoj dál pokračoval v útočení, ale bez konečného efektu. V poslední minutě běžel na hostujícího brankáře z poloviny hřiště Jan Musil, bohužel šanci neproměnil.

Výkon Slavoje ve druhé půli se dá hodnotit jako velice sympatický.

Sestava : Poustecký (46. Šamal) - Petr Houška, Musil V. (46. Vodáček), Mezera Pavel, Kořínek - Makovička (46. Secký), Charousek, Kuš, Houška Tomáš - Weith, Doležal

(46. Jan Musil). Pískal Josef Morkus.

Na čáslavské umělé trávě (v Jihlavě) byla výhra Slovanu naprosto zasloužená, zejména v prvním poločase přehrál soupeře ve všech směrech. Po prostřídání ve druhém poločase ubral na agresivitě a perleťáři srovnali. V poslední čtvrthodince však byli opět pod tlakem. Utkání rozhodla střela Šťastného čtvrt hodiny před koncem. "Podobně jako na podzim se opět trápíme v koncovce," postěžoval si trenér Karel Kolesa. Góly: Havel, Šťastný.

Sestava: Adamec (46. Beděra) - Pertl, Novotný, Soural (46. Smejkal), Háněl - Udržal (46. Odvářka), Slanař, Šťastný, Havel - Nechvátal (46. Janďourek), Šimoníček.

(dle Listů Havlíčkobrodska)

u Soustředění v Kněžicích úterý - neděle (14.-19. února 2006)

Realizační tým : Jiří Vodáček, Jan Gažák, Antonín Doležal

Hráči             : Jan Musil, Zdeněk Musil, Michal Poustecký, Petr Houška, Šamal, Kuš, Makovička, Weith, Doležal Jiří, Houška Tomáš

u Slavoj - Sokol Stonařov   2 : 0  (0 : 0 )  Jihlava sobota 18.2.2006 od 13:00 hod.

Zápas s leadrem jedné skupiny I.A třídy v rámci našeho soustředění v Kněžicích.

Branky : 70. min. Jan Musil z penalty proměněné nadvakrát, 75. min. Martin Pokorný příčnou přízemní střelou z deseti metrů ke vzdálenější tyči.

sestava : Šamal (46.Poustecký) - Houška Petr, Kuš, Makovička, Doležal - Houška Tomáš (30. Jan Musil, 71. Pokorný), Vodáček, Charousek, Musil Zdeněk -  Weith, Pokorný Martin

(46. Pavel Mezera).

Naši odehráli zápas v rámci soustředění v Kněžicích, kde od úterka nabírali fyzickou kondici a na hře to také bylo znát. Vázla kombinace a často bylo vidět špatné zpracování míče (patrně způsobené terénem). Ke konci už některým hráčům Slavoje docházely síly. O vítězi však nebylo od začátku pochyb. Soupeř nehrál v nejsilnějším složení a naši obranu moc neprovětral a to byla škoda. Fotbal to byl celkově "holomajzna". Tři samostatné nájezdy neproměnil Petr Weith. Jednu branku z trestného kopu nám pan rozhodčí Josef Morkus neuznal. Pět šancí hostí jsem nepostřehl (často jsem si chodil pro grog)... (hapos)

Vyrovnanou partii rozhodla papírově favorizovaná Žirovnice v poslední půlhodině. Stonařov totiž z pěti slibných příležitostí nevyužil ani jedinou. "Ale odehráli jsme solidní utkání. Na to, v jaké se nacházíme situaci," říká předseda klubu Zdeněk Štancl, jehož týmu chybí osm hráčů základní sestavy. "Odehráli jsme vyrovnanější zápas než proti Pelhřimovu. Škoda těch neproměněných šancí," doplňuje Štancl.

Stonařov:

M. Šmarda ( 70. Měrtl) - Štancl, Dygrín, M.Špaček, J.Šmarda - Vevera ( 65. M.Příhoda), Kain, R.Šána, Dvořák (5.Plavec, 46.Čumpl), Jaroš, Turoň (85.F.Příhoda).

(z Jihlavských listů)

u Slavoj - 1. FC Jemnicko  5 :1 (2 : 0) Jihlava sobota 25/2/06 v 11:00 hodin.

Sestava : Šamal (Císař je nemocen) - Petr Houška, Kuš, Pavel Mezera, Kořínek - Tomáš

Houška, Charousek, Jiří Mezera, Doležal - Weith, Pokorný (střídali : Vodáček, Janů,

Makovička)

branky : 20. a 53. Pavel Mezera, 35. z penalty a 48. Tomáš Houška, 78. Charousek -

hosté skórovali v 62. minutě z penalty na 4:1 (Jiří Kincl).

Dle asistenta trenéra Jana Gažáka bylo Jemnicko zatím nejslabším soupeřem a výše

porážky je milosrdná.

Žirovničtí si poradili se soupeřem navzdory nekompletní sestavě bez vážnějších problémů.

"Přiznám se, že od předního celku I. A třídy jsem očekával o trochu více.

Protivník hrozil pouze se situací, které jsme si zavinili sami zbytečným vymýšlením," zhodnotil trenér

Slavoje Jiří Vodáček opticky i výsledkově jednoznačný duel. Hned dva góly padly po samostatných

akcích z poloviny hřiště, hráči Slavoje si navíc naložili zle s několika dalšími šancemi.

"Soupeř nás po herní stránce předčil, bylo znát, že jsme nerozehraní. Jednoznačně se promítla absence

nemocného Koutného, tvůrce hry. První přípravný zápas svůj účel splnil," uvádí jemnický trenér Martin  Kincl. Branka: Jiří Kincl.

u Slavoj - Slavoj TKZ Polná  2 : 3  (1 : 1)  Jihlava sobota 4/3/06 v 15:00 hodin

Sestava : Císař - Makovička (46. Žemlička), Kuš, Pavel Mezera, Doležal - Petr Houška, Tomáš Houška, Charousek, Vodáček (46. Janů) - Weith, Rosťa Časta (46. Zaňák),

Ze základního kádru chyběli : Jiří Mezera (nepřijel ze školy), Martin Secký (přednost má hokej), bratří Zdeněk, Jan (FK Tábor) a Václav Musilovi (dcera), Kořínek (hory), Šamal (zraněn). Naopak se do muž- stva vrátil po dvou letech Milan Zaňák. Z pozvaných dorostenců cestoval pouze Žemlička.

Mužstvo tedy nebylo tak úplně kompletní, jak uvádějí webové stránky Polné.

branky : 11. min. 0:1 Lukáš Adamec, 18. Petr Houška 1:1, 55.min.Tomáš Houška 2:1,

89. Jan Půža 2:2, 90. Tomas na 2:3, pískal M.Reich.

Slavoj ztratil prakticky vyhraný zápas. " Osmdesát procent utkání se hrálo na jednu branku. Tím myslím branku Polné. Bohužel v posledních minutách jsme soupeře doslova vysadili na koně, když jsme mu umožnili vstřelit dva góly. Místo výhry jsme tedy získali snad jen uznání soupeře za předvedenou hru," posteskl si trenér Žirovnice Jiří Vodáček.

(Vysočina - Listy Pelhřimovska)

Jsem celkem spokojený, že jsme dokázali v závěru utkání otočit výsledek, ale mrzí mě výpadek v úvodu druhé půlky, kdy jsme přestali hrát a nabídli soupeři tři nebo čtyři úniky. Naštěstí nás podržel gólman,"hodnotí trenér Polné Milan Palkovič.