Zimní příprava leden - březen

2023-2024

 

Generálka se Slavoji vůbec nepovedla !

Slavoj vs. Sokol Bedřichov 1:5 (1:2)

Poslední přípravný zápas na umělce v Pelhřimově, byl A-třídní soupeř (kromě několika minut na začátku a několika na konci) lepším týmem a zaslouženě vyhrál. Branku Slavoje na 1:0 dal v 5.minutě Lukáš Smrčka.

 

 

Sobota 16/3 UT Kamenice n/L - Turnaje OFS

Starší přípravka Slavoje svůj turnaj vyhrála (foto vlevo). Mladším žákům (vpravo) se tak nedařilo a pouze jednou vyhráli. Nutno podotknout, že k tomuto hodně pomohl los turnaje, když naši hráli čtyři zápasy (á 25 minut) v řadě a měli toho plné zuby.

Neděle od 10:00 UT Třeboň : Jiskra Třeboň mladší dorost vs. FC Slavoj starší žáci 9:1, branku Slavoje dal Radek Kopejtka.


... několik fotek

Neděle 10/3/2024 od 14,00 - Hřiště Lomnice nad Lužnicí

FC Slavoj vs. Sokol Třebětice (KP) 2:1 (0:0)

Ve vyrovnaném zápase se Slavoji hra dařila více v první půli. Gól jsme ale nedali. Dokázali jsme dvakrát nastřelit tyč soupeřovy branky (Kučera a Jack). Soupeř žádné šance neměl. Druhá půle ale začala, po ojedinělé standardce, gólem Třebětic. Slavoj to ale tentokrát nevzdal a do konce zápasu se nám podařilo skóre otočit, když naše branky dávali A. Vaš a snad již uzdravený kapitán Jack Vodáček.

Výkon Slavoje byl mnohem lepší než minulý týden. Jedinou kapkou je opětovné zranění Kristiána Tolknera při rozcvičce ještě před zápasem.

Nyní nás čeká generálka s Bedřichovem a pak už začíná jarní část soutěže, ve které se na úvod střetne Slavoj na Budíně s Ledčí nad Sázavou.Neděle 3/3/2024 od 15,00 - UT Třešť

FC Slavoj vs. Centropen Dačice (1.A) 1:4 (0:3)

Po deseti minutách jsme prohrávali 3:0. Pak se sice hra vyrovnala, ale vůbec se nám nedařilo a ke spokojenosti bylo daleko. Naši jedinou branku dal Tomáš Hřebecký. Tu mu chybou připravili náš bývalý hráč Vojta Kněžínek ve spolupráci s brankářem.

Sobota 2/3/2024 od 17,00 - UT Na Piketě

FC Slavoj*B vs. Sokol Slavonice (1.B) 3:9 (1:6)

Do 2.poločasu jsme vstoupili lépe a dokázali snížit až na 3:6 (třetí branku dal opět R.Kopejtka mladší) a to bylo ale všechno. Pak už střílel zase jenom soupeř. Další naše branky přidali P.Kolář a M.Vitků.

 

Sobota 24/2/2024 od 17,00 - UT Pelhřimov

FC Slavoj vs. Sokol Košetice (1.A) 3:1 (1:1)

Slavoji se v prvním přípravném zápase, ve slepené sestavě, moc nedařilo. Na naší straně byla k vidění spousta chyb a nepřesností, ale skóre se nám podařilo udržet v náš prospěch. Branky Slavoje Víťa Kučera, Jack Vodáček z PK (na fotce) a Patrik Kolář

Slavoj*B vs. UV Karlstein 2:10 (1:5) UT Kamenice

Rakouský tým byl lepší a vysoká prohra “Slavoje” odpovídá obrazu hry. Za Slavoj nastoupili oba trenéři a dokonce i dva žáci. Jeden z nich proměnil penaltu (R. Kopejtka - na snímku). Ve druhé půli hrálo v dresu Slavoje i několik hráčů soupeře !!!


 Sobota 17/2/2024 od 15,00- UT Třešť

FK Studená (1.B) vs. FC Slavoj*B 5:2 (4:1)

Na vedoucí branku Slavoje odpověděl soupeř do poločasu čtyřmi góly. Druhá půle byla už vyrovnaná a skončila 1:1. Naší branku na 4:2 dával Ondra Havlů.


Starší žáci after Košetice-dorost

Neděle 4/2/2024 - UT Kalvárie Pelhřimov

St.žáci FCS vs. mladší dorost Košetice 6:0

Žáci Slavoje si zkouší jak by se jim dařilo v dorostenecké soutěži a do které se přihlásit. Na tým z OP měli. Uvidíme příště. góly R.Kopejtka 3, J.Bártů 2 a T.Müller

Hala Žirovnice - sobota 3/2/2024

Halový turnaj mladších žáků

Zúčastnilo se 6 týmů, z toho dva naše. Vítězem se stalo družstvo Slavoje v bílých dresech, žlutí skončili na 3. místě

 Předpřípravka FCS

Hala Žirovnice - sobota 3/2/2024 dopoledne

Halový turnaj předpřípravek

Zúčastnila se čtyři družstva pro které to byl jejich první turnaj. Výborné byly mantinely, takže míč byl pořád ve hře. Výborný nápad pořdatelů !!!. Vyhrál tým Maratonu Pelhřimov (vedle vpravo)


Protože úklidová agentura objednaná městem nemá čas a asi ani chuť uklidit kabiny. Na což nebyla ani chuť po skončení podzimu a zůstalo neklizeno celou zimu, pustili se do úklidu své kabiny hráči A-mužstva a vzali to pěkně "z gruntu". Možná by stálo za to, dávat ty peníze, které se dávají úklidové firmě, dávat nám !

(Vedle kabina žáků)