Bilance zimních přípravných zápasů Slavoj*A  :    2 1 3   skóre 12:20

Světlá n.S. 2:2

Pelhřimov 0:4

Herálec (HB) 2:7

J.Hradec 0:3

Branky Slavoje : Tomáš Houška 3 - Staněk, Wiener a Jan Musil po 2 - Kněžínek, Zdeněk Musil, Ondra Doležal (Dudan) 1

Slavoj*A vs. J.Hradec 0:3 (0:3)

UT JH Na Piketě,  sobota 21.3..2009 od 16:00 hodin

Komplikovaná hra bez bojovnosti, nápadu, pohybu a tvrdě hrající soupeř nekompromisně trestal. Střely našich, kterých bylo jako šafránu, končily mimo branku.

Sestava : Šamal - Petr Houška, Charousek, Mezera, Kuš - Tomáš Houška, Secký, Vodáček, Wiener - Jan Musil, Pokorný. Střídali : Staněk, Tomáš Dýnek, Rosťa Časta. Připraven ještě Makovička.

Počítám, že se kluci budou vymlouvat na malé hřiště .... Chce to víc bojovnosti a chuti do hry. Méně výčitek a vzájemného hádání. Více pokory a sebekritičnosti  ..... A machrovat až po zápase ....

Možná by si to těch pár fanoušků a sponzorů zasloužilo !

DENÍK napsal : Slavoji se zápas moc nepovedl. Selhal především v prvním poločase, ačkoliv v poli to bylo celkem vyrovnané utkání. Rozdíl mezi soupeři byl podstatný především v útočné fázi. Zatímco domácí hráli přímočaře a každý jejich útok zaváněl gólem, Žirovnice jakoby hledala komplikace. Když už se dostala do střelecké pozice, mířila mimo. Jedna střela na branku byla za celý zápas málo.

> B-mužstvo vs. Horní Ves 4:0 (pátek 27.3. v Pelhřimově)

> B-mužstvo prohrálo s rakouskou Thayou 2:3 (více na stránkách B-mužstva)

Slavoj*A vs. Herálec (HB) 2:7 (0:4)

UT Pelhřimov,  sobota 14.3..2009 od 16:00 hodin

Debakl a výbuch, jinak se to ani nazvat nedá. Poslední mužstvo krajského přeboru nás posadilo zpátky na zem.

Sestava : Šamal - Petr Houška, Charousek, Kněžínek, T.Dýnek - T.Houška, Secký, Poustecký, Cvach - Jan Musil, Pokorný (střídali Staněk, Semotán a v posledních minutách i Zdeněk Musil, který rok a půl fotbal nehrál),

Trenér a jediný přítomný člen realizačního týmu Jan Gažák.

Branky : první půle : 6., 13., 17., 42. - (0:4), druhá půle : 48. 0:5, 59. 0:6, 80. Jan Musil 1:6, 86. Zdeněk Musil 2:6, 88. opět soupeř na konečných 2:7

> Dorostenci hráli též v sobotu od 12:00 hodin ve vyrovnaném zápase se Střepinou Žirov 1:1

> B-mužstvo porazilo v neděli 1.FC Batelov 2:0 > komentář a foto zde <

obertraum zima 2009

A mužstvo se společně s dorostenci soustřeďovalo pod vedením pana Vodáčka od soboty 7. března do středy 11.3. 2009 v Rakouském Obertraumu

< fota účastníků soustředění

Soustředění "béčka" s Ivetou Lutovskou !

Zatím, co A-mužstvo hrálo v Pelhřimově a na soustředění do Rakouska odjíždělo až v sobotu, hráči druhého výběru měli soustředění od čtvrtka  ve Staré Hlíně, které jim na závěr zpestřila nová Česká Miss Iveta Lutovská. .... více fotek zde ...      (foto Dušan Socha mladší)

Přátelský zápas se Starou Hlínou skončil 1:1. Branky Petr Weith, za soupeře "náš" Radek Časta.

Slavoj*A vs. FK Pelhřimov 0:4 (0:1)

UT Pelhřimov,  pátek 6.3..2009 od 18:00 hodin

Dokud Slavoji stačily síly, byl trénovanějším hráčům Pelhřimova vyrovnaným soupeřem. První, dost nešťastnou branku, vstřelil ve 42. minutě Liška, druhou v 60. po rohu hlavou Čihák a pak už kralovali domácí, kteří neproměnili spoustu dalších příležitostí. Třetí a čtvrtou branku Pelhřimova přidal střídající Hrnčíř.
Slavoj : Šamal - Petr Houška (65. Makovička), Kuš, Charousek, Dýnek - Tomáš Houška (46. Semotán), Wiener, Vodáček, Kněžínek - Časta Rosťa, Misař (6. Staněk)

Sestava Pelhřimova: Moravec J. (46. Vaverka) – Krčil (66. Hrnčíř), Kocián, Máca L., Smrčka – Liška, Fišer, Niederle, Regásek (66. Vejsada) – Krtek, Čihák

UT Pelhřimov,  28.2.2009 od 16:00 hodin

Rozjezd  do zápasu měl Slavoj pomalejší a také od 13. minuty prohrával. Branku vstřelil Rezek. Potom ale začaly přicházet také příležitosti Slavoje, z nichž využil bohužel pouze dvě až těsně před přestávkou během 43. minuty Pavel Wiener, který poslal Slavoj do vedení. Scénář druhé půle byl podobný prvnímu dějství. Soupeř v 56. minutě Křikavou vyrovnal a až pak začal hrát opět Slavoj. V 88. minutě kopal David Kuš penaltu, tu ale brankář Matějka chytil. Výsledkem je tedy "pouze" remíza, ale i tak zatím v zimní pauze Slavoj neprohrál. Vezmeme-li v úvahu složení týmu, dá se hovořit o úspěchu. Trenér Světlé, pan Polák, remízu také bral.

Sestava Slavoje : Kadlec - Petr Houška, Kuš, Kešner. Makovička (25. Dýnek Tomáš) - Misař, Secký (46. J.Doležal), Mezera, Wiener - Cvach, Staněk - {dále střídali : Semotán a dorostenci Mach a Tyl}

Světlá : Březina - Čáslavský, Pecha, Karel - Klaus, Tůma, Císař, Novotný, Rezek - Teplan, Křikava ( střídali : Matějka, Čapek, Dvořák, Zázvorka)

Pavel Wiener, autor obou branek Jiří Semotán "zv. George"

Slavoj *B vs. Spartak Počátky 6:0 (3:0)

UT Pelhřimov,  1.3.2009 od 18:00 hodin

Sestava: Socha - Doležal P, Kadlec I (C), Hryzák, Jurík - Metlička, Janů, Doležal J, Havlíček, Mendel - Doležal O.(Sendrs)

Střídající: Kadlec O.(brankář), Haberman, Tyl, Mach, Staněk, Pokorný, Doležal O.(Dudan)     .... více

Slavoj*A vs. Slavoj Třešť 4:2 (2:0)

UT Pelhřimov,  21.2.2009

Tomáš Houška dal hattrick a ještě se stačil podrbat na ....... ovi !První minuty patřily žirovnickému Slavoji, který se už v páté minutě ujal vedení brankou Kněžínka. Tím ale střelec branky dohrál, protože jej při skórování fauloval soupeřův obránce tak, že se mu obnovilo zranění kotníku. I nadále však měl Slavoj převahu, kterou korunoval těsně před přestávkou Tomáš Houška střelou do šibenice po "ťukesu" s M. Pokorným z hranice "desítky". Druhá půle začala náporem soupeře, který v 50. minutě snížil a vyrovnání bylo na spadnutí. Střelci Třeště však pálili většinou mimo a předháněli se v zahazování šancí. Jejich snahu ukončil rychlý brejk Slavoje a třetí branka v jejich síti (65. minuta Tomáš Houška). Zanedlouho uhodilo ještě počtvrté a střelcem byl opět Tomáš Houška. Další dvě branky nám sudí Kopecký neuznal pro offside. Třešť snížila na konečný stav v 88. minutě. Zápas se hrál od 16:00 hodin a jelikož nefungovalo osvětlení, byla ke konci zápasu skoro tma.

Nastoupili : Šamal (46. Kadlec) - Petr Houška, Makovička, Kuš, Kešner, Rosťa Časta, Mach, J. Mezera, Kněžínek, Tomáš Houška, Secký, Jan Musil, Pokorný, Cvach, Wiener  ( .... několik dalších fotek )

Slavoj *B vs. Obal Rozkoš Kunžak 4:2

UT H. Žďár, 22.2.2009

Máme za sebou druhý přípravný zápas, který se nám povedl o něco lépe než minulý. Soupeřem nám byl Obal Rozkoš Kunžak, leader okresního přeboru Jindřichohradecka, který na jaře loňského roku sestoupil z I.B třídy.

V prvním poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou a šance na obou stranách zůstaly nevyužity. Mírně navrch  měl  ale Slavoj. Brankář Kunžaku se musel dvakrát blýsknout výborným zákrokem proti střelám O.Doležala a Kuše. Ani jedna strana však v prvním poločase nedokázala vstřelit branku. Ve druhé polovině se už ale na co dívat bylo. Po dvaceti minutách našeho našeho tlaku jsme se ujali dvoubrankového vedení, jenž mohlo být minimálně pětibrankové, ale šance se zahazovaly jako na běžícím páse. A za to nás soupeř také potrestal a dvě pěkné střely znamenaly srovnání skóre. Po této studené sprše Slavoj zvedl hlavu a dalšími dvěma góly zápas rozhodl. Promiňte, že nepíši kdo branky vstřelil a v kolikáté minutě, protože to nevím. Máme hrajícího trenéra a ten taky nemůže stíhat všechno, a pan vedoucí, ač to věděl, že hrajeme, tak se ani neozval. Takže sorry.

Střídání hráčů probíhalo hokejově, zahráli si všichni, někdo samozřejmě více a někdo méně.

Ještě bych rád poděkoval dorostencům, že s námi jeli a pomohli. (ORG.A SPOL.)

Sestava -Socha-P.Doležal,Jurík,Kadlec,Hryzák-J.Doležal,O.Doležal,Kuš,Janů-Pokorný,Mendel.

Střídající - Mach,Tyl, Metlička.

(převzato z webu Slavoje*B)

Slavoj*A vs. Sokol Bedřichov 4:2 0:1)

16.2.2009

První přípravný zápas áčka na UT Pelhřimov dopadl sice výsledkově dobře, ale co se týče sestavy, museli vypomoci i tři dorostenci. Soupeř, hrající v současné době I.B třídu, hrál vyrovnanou partii zejména v první půli. Ve druhé se už prosadili hráči Slavoje  ... více

Slavoj *B vs. Sokol Suchdol nad Lužnicí 0:2 (0:0)

16.2.2009

První zimní přípravný zápas béčka na UT ve Staré Hlíně. Soupeř hraje I.B třídu Jč kraje.

Sestava- SOCHA- DOLEŽAL P., KADLEC(C), HRYZÁK, JURÍK - METLIČKA, JANŮ, HAVLÍČEK, DOLEŽAL J, MENDEL -ŽEMLIČKA. (STŘÍDÁNÍ-TŘEBÍČSKÝ, TYL)