Den

 "A"mužstvo

Béčko

ŽÁCI

Přípravky

Nábor

nových chlapců i děvčat neustále

Tréninky :

dle pokynů trenéra

Tréninky :

dle pokynů trenéra

 
 

 

 

 

Tréninky v hale Žirovnice

úterý : 18,15-19,30

čtvrtek mladší : 16,30-18,00

pátek starší : 17,00-18,30

Tréninky v hale Žirovnice

úterý : 17,00 -18,15

středa : 17,00- 18,00

 
 

sobota

28/1

----  

Halové turnaje v Žirovnici

dopoledne od 9,00  mladší,

odpoledne od 13,00 starší

 

neděle

29/1

       
 

pondělí

30/1

výběh      

středa

1/2

trénink FIT

     

pátek

3/2

UT Kamenice-trénink

19,30-21,00

 

 

 

 

pondělí

6/2

výběh

 

 

 

středa

8/2

trénink FIT

 

 

 

pátek

10/2

UT Kamenice-trénink

19,30-21,00

 

 

 

sobota

11/2

 

 

Turnaj v Kamenici n.L.

venkovní umělá tráva

Turnaj v Kamenici n.L.

venkovní umělá tráva - starší

 

pondělí

13/2

výběh

 

 

 

středa

15/2

trénink FIT

 

 

 

pátek

17/2

UT Kamenice-trénink

19,30-21,00

 

 

 

 

pondělí

20/2

výběh      

středa

22/2

trénink FIT

     

pátek

24/2

----

UT Kamenice - přátelák

vs.Karlstein -19,30-21,30

   

sobota

25/2

UT Kamenice - přátelák

vs.Karlstein zač.18,00

 

 

 

 

pondělí

27/2

výběh      

středa

1/3

trénink FIT

     

pátek

3/3

UT Kamenice

19,30-21,00-trénink

     

sobota

4/3

vs.Olešník

(UT Třeboň 17-19,00)

nebo PT Olešník ???

 

 

 

neděle

5/3

 

vs. Studená

UT Třešť

 

 

 

úterý

7/3

UT Kamenice

17,30-19,00 trénink

 

   

pátek

10/3

UT Kamenice

19,30-21,00 trénink

 

   

sobota

11/3

UT Kamenice

přátelák vs.Dačice 11-13,00)

 

 

 

 
         

15/3

soustředění  U Čápa

 

 

 

16/3

soustředění  U Čápa

 

 

 

17/3

soustředění  U Čápa

 

 

 

18/3

sobota

přátelák vs. Telč

vs. Nová Bystřice

hř. Nová Bystřice

   

19/3

neděle

----

 

   
 

úterý

21/3

trénink

 

 

 

pátek

24/3

trénink

 

 

 

25/3

sobota

mistrák - venku

vs. Vrchovina - N.Město

------------------------------------

 

 

 

 

26/3

neděle

vs. Obrataň - příprava

UT Kamenice, zač.14,30

 

 
 

sobota

1/4

Doma Kamenice

15,30

Venku Kamenice*B

15,30 mistrák

--  

neděle

2/4

 

 

mistrák 12.kolo

venku Kamenice

mladší zač. 9,00, starší 10,45

 

 
 

 

 

 

začátek soutěží 30. dubna