Letní příprava 2013-2014

Poslední přípravné zápasy se Slavoji výsledkově moc nepovedly
Áčko Slavoje prohrálo v Dačicích s Centropenem (KP Jč) 4:2 (2:1), když obě naše branky vstřelil Petr Kořínek.
Ve vyrovnaném prvním poločase se dostali domácí do vedení. Po přestávce Slavoj soupeře přitlačil, ale skóroval jen jednou. Naopak domácí ještě dvakrát.
Sestava : Trepka P. Houška, Kuš, Veith, Staněk, Dýnek, Kořínek, Mach, T. Houška (55. Pahr), Pokorný, Knotek.
Béčko odehrálo turnaj v Popelíně v 11-ti lidech v sestavě s několika dorostenci (Božejov, Strmilov, Popelín) a skončilo třetí.
Na Budíně se hrál v sobotu turnaj starých pánů o "Malý Perleťový pohár" a žízeň byla veliká.

Slavoj vyhrál v Pelhřimově s tamním béčkem 1:4 (1:2)
Branky stříleli Rozporka, Kořínek (PK), Knotek a Pokorný.
Sestava FCS: Trepka – Vilímek, Houška P., Poul, Weith (46. Mach) – Staněk, Kořínek, Houška T. (46. Knotek), Grauman – Pokorný (68. Rušil), Rozporka (82. Pokorný)
Sestava Pelhřimov*B: Zabloudil (75. Rohovec) – Šoula (65. Hložek), Hložek (46. Klofáč), Razima – Ryšlavý, Horký (46. Hák), Kubík, Starý (46. Rysl, 49. Mercl) – Papež, Hurda
Naše B-mužstvo se zúčastnilo v sobotu turnaje ve Strmilově a skončilo na 2. místě, když v prvním zápase porazilo až na penalty Červený Hrádek. Ve finále pak podlehlo domácímu Strmilovu 3:2.

Slavoj porazil na Budíně Lokomotivu Veselí nad Lužnicí 2:1 (1:1)
Slavoj byl téměř celý zápas lepším týmem, i když hned od začátku hloupě prohrával. Vyrovnával V.Staněk a zaslouženou výhru potvrdil ve druhé půli Lukáš Dýnek. Sestava : Trepka - Weith, Petr Houška, Poul, Vilímek (46.T.Mach) - Knotek, L.Dýnek, Tomáš Houška (46.J.Doležal), Kořínek - Staněk, Rozporka (46.M.Rušil).
(Jakub Vodáček již oblékal dres Staré Říše v Českém poháru - hostování podzim)

Na "Měděném poháru" v Pacově skončil Slavoj na druhém místě !
když ve finále prohrál s domácím Slavojem Pacov 2:0 (1:0).
V kvalifikaci porazil Slavoj Kamenici 5:0 (5:0), branky Pokorný 3 a Rozporka 2.
Další zápasy turnaje : Pacov vs. Pelhřimov 1:0 (branka z PK), Pelhřimov vs. Kamenice 11:1