1. kolo najdete pod kolem druhým
Zkušení hosté bodovali                                  2. kolo - KP                                                21-22/8/2004
Bystřice, Velké Meziříčí a Janovice dokázaly využít nabídnutých šancí a vezou z venku po třech bodech. Pelhřimovský Adamec se blýskl hattrickem. Náměšť vyjádřila svou převahu i brankově. Třebíčské rezervě se v závěru podařilo bodovat, v Brodě se hrálo bez branek.
Bilance 2. kola krajského přeboru mužů: 3 ­ 1 ­ 3.
14. Doubravník 2 0 0 2 1: 5 0 ( -3)

HFK TŘEBÍČ B ­ CHOTĚBOŘ 1:0 (0:0) Rezerva Třebíče hrála v první půli vyrovnaný zápas. Hosté soustředěně bránili, a tak moc šancí k vidění nebylo. Po přestávce se u domácích zlepšil pohyb a kombinační hrou dostávali hosty pod tlak. Čtvrthodinu před koncem zápasu zúročil převahu domácích Hanzal vítězným gólem. Branka: Hanzal. Rozhodčí: J. Beneš, 150 diváků.

ŽIROVNICE ­ JANOVICE 0:1 (0:0) Tři minuty před koncem zápasu rozhodl o třech bodech pro hosty po samostatné akci Uhlíř. Nejprve nastřelil domácího gólmana a na druhý pokus už dostal míč za jeho záda. Brankáři byli po celý zápas úspěšnější než útočníci. Branka: Uhlíř. Rozhodčí: Kozlík, 100 diváků.

Slavoj nastoupil bez distancovaných Pavla Mezery a Lukáše Plášila a stále zraněného Jana Musila a nutno říci, že naši hráči moc nevyznamenali. Mužstvo hrálo proti nováčkovi soutěže bez nápadu. Nikdo nebyl schopen dirigovat hru ve středu hřiště. Gól obdržený v 87. minutě po úniku z pravé strany a po nepřesně provedeném offside-systému byl pouze vyústěním celkového průběhu zápasu, ve kterém měli naši většinou územní převahu, ale neschopnost vypracovat si více šancí a hlavně některou proměnit může za to, že ani ve druhém utkání naše mužstvo nebodovalo.

Soupeř byl prostě tentokrát šťastnější.

Slavoj zajíždí nyní dvakrát na hřiště soupeřů a to nejdříve do Chotěboře (loni tam utkání skončilo 3:3) a pak do Třebíče, kde se nám dosud vždy dařilo a vždy jsme tam vyhráli.

Sestava : Císař, Makovička, Charousek, Kuš, Kořínek, Houška Tomáš, Mezera Jiří, Secký, Vodáček, Houška Petr (66.Radek Časta), Camrda (76.Zd.Musil)

NÁMĚŠŤ ­ HUMPOLEC 4:2 (2:0) Ve vyrovnaném prvním poločase stříleli branky pouze domácí. To je uklidnilo a po přestávce si hlídali dostatečný náskok. Snaha hostů o změnu skóre nevyšla podle jejich představ, zvláště když museli dohrávat oslabeni. Branky: Strnad 2 (1 z PK), Rabušic, Jar. Franěk ­ Pýcha 2. ČK: Moravec (H). Rozhodčí: Mach, 120 diváků.
H. BROD ­ HARTVÍKOVICE 0:0 Snaha domácích o vyjádření své převahy brankami narážela na propracovanou obranu hostů. Těm s přibývajícími minutami zápasu pomáhala i nervozita brodských hráčů. Hosté se opírali o spolehlivého brankáře a dobře hrající obranu. Sami se do útoků moc nehrnuli a s bodem odjížděli spokojeni. Rozhodčí: Rosický, 120 diváků.
PELHŘIMOV ­ LEDEČ 3:1 (1:0) Fotbal průměrné úrovně. Kromě hattricku pohotového Adamce toho domácí divákům mnoho nepředvedli. Navíc již v 10. minutě se zranil domácí Smrčka. Ve 40. minutě prostřelil Adamec hradbu těl a bylo 1:0. Po hodině hry si věděl Adamec rady s centrem Krtka a v 74. minutě dokončil hattrick. Hosté střelou pod břevno pouze upravili skóre. Branky: Adamec 3 ­ Tvrdík. Rozhodčí: Jurka, 150 diváků.
DOUBRAVNÍK ­ BYSTŘICE 1:3 (0:1) Hosté šli za vítězstvím od prvních minut. Již ve 3. minutě šli bystřičtí zásluhou Zemana do vedení. Domácí byli nuceni po přestávce, ve snaze vyrovnat, otevřít hru a to se jim stalo osudným. Hostující útočníci zachovali klid v koncovce, a tak skóre narůstalo utěšeně v jejich prospěch. Domácím se v závěru podařilo alespoň zkorigovat výsledek. Branky: Jaroš ­ Zeman, Sklenář 2. Rozhodčí: Sojka, 300 diváků.
VRCHOVINA ­ VEL. MEZIŘÍČÍ 2:3 (1:2) Zkušení hosté dokázali využít zaváhání domácí obrany a Staňkem do poločasu vedli 1:2. Domácí po přestávce bojovali, mladíček Kain vyrovnal, ale Špaček ve 72. minutě zajistil hostům tři body. Na vyrovnání už domácím nezbyly síly. Branky: Šustáček, Kain ­ Staněk 2, Špaček. Rozhodčí: Nenadál, 400 diváků.

1.kolo                                                                                  14-15/8/2004
0

Tři červené karty vytáhl sudí v Humpolci. V souboji nováčků Velké Meziříčí pracně udolalo Doubravník. Domácí třemi brankami přestříleli hosty z Pelhřimova i Třebíče. Chotěboř si za vstřelený gól odváží bod. V Janovicích se diváci branek nedočkali.
Bilance 1. kola krajského přeboru mužů: 4 ­ 2 ­ 1.

HUMPOLEC ­ ŽIROVNICE  2:1 (1:0)  K nadprůměrné úrovni derby přispěly oba týmy. Nová akvizice z Poštorné ­ Kamil Prchal dal obě branky domácích. Hosté sice snížili a po vyloučení Holoubka se snažili půl hodiny o vyrovnání, ale závěr psychicky nezvládli. V poslední minutě museli dva žirovničtí fotbalisté předčasně do sprch a domácí uhájili tři body. Branky: K. Prchal 2 (1 z PK). Rozhodčí: Dostál, 250 diváků.
                                                                                 (Jihlavské listy)

Bez  Jana Musila, střelce loňských 13-ti branek, Standy Horkého (loni 12 branek ) a brankáře Roberta Váni vstoupil Slavoj do nové sezóny krajského přeboru jako tradičně v Humpolci a tradičně prohrál. Tentokráte jsme alespoň vstřelili branku, když  v předchozích dvou ročnících Krajského přeboru Vysočiny jsme s tímto soupeřem nedokázali ani jednou vyhrát a na jeho hřišti ani vstřelit branku : bilance venku : 0:4 a 0:2, doma 1:1 a 1:2, takže bilance tristní.

Ze začátku se nám zdálolo, že tentokráte zápas může skončit jinak než v minulých dvou ročnících.  Naši hráli dobře a dokázali si také průnikem Tomáše Houšky vytvořit velice slibnou šanci, která ale bohužel skončila těsně vedle tyče.

Pak již převzali hru domácí, kteří nás zatlačili na naši polovinu a pouze díky brankáři Císařovi se stav neměnil. Jednou jej zachránilo břevno po střele Moravce z dobrých třiceti metrů. Ve 30. minutě vymyslel rozhodčí pokutový kop, který Prachař proměnil a bylo to 1:0. Druhý poločas začal v režii domácích, kteří se po dvou nastřelených tyčích dočkali i druhého gólu. Pak jim byl vyloučen v 61. minutě Holoubek za úder loktem do krku brankáře Císaře a naši postupně vyrovnávali hru. Dokázali si však vytvořit pouze jednu šanci Jiřím Mezerou, hráli nervózně, bez nápadu a tak vyvrcholením naší přesilovky  bylo pouze zkorigování výsledku na 2:1 v 85. minutě Plášilem, když jeho přihrávku před branku nedokázal nikdo zastavit ani tečovat. Domácí bránili výsledek za každou cenu, což jim velice špatný rozhodčí toleroval a trestal po svých nepřesných rozhodnutích naše vydrážděné hráče. Nejprve vyloučil Plášila, pak Pavla Mezeru, neodpískal penaltu na Jiřího Charouska, nastaveným časem (4 minuty) se úspěšně proválel na zemi jeden z domácích hráčů a byl konec.

Podle domácích činovníků jsme měli dostat "pětku".

Sestava : Císař, Kuš, Mezera P, Charousek, Kořínek, Houška Tom Vodáček, Mezera Jiří (75.Makovička), Secký, Camrda, Časta Radek (30.Časta Rosťa, 75.Plášil), branka : Plášil                                                     (podle P.Havelky)

VRCHOVINA ­ HFK TŘEBÍČ B 3:1 (2:0) V souboji s třebíčskou rezervou rozhodla větší střelecká pohotovost domácích. Ve vyrovnaném prvním poločase se v brankovém území soupeře nejlépe orientoval Šustáček a do přestávky jeho úspěšnou střelu zopakoval Michal. Po přestávce hosté přidali, ale více než proměněnou penaltu jim domácí obrana nepovolila. Když dal Plhal třetí branku domácích, o bodech bylo rozhodnuto. Branky: Šustáček, Michal, Plhal ­ Kylíšek (PK). ČK: Prokop (HFK). Rozhodčí: Jakl, 180 diváků.

VEL. MEZIŘÍČÍ ­ DOUBRAVNÍK 2:0 (0:0) Domácí Pokorný mířil v 7. minutě do opuštěné branky, ale hosté stačili míč vykopnout. Před přestávkou mohl Sova poslat hosty do vedení, ale nemířil přesně. Po přestávce vytvořili domácí závar v šestnáctce hostů a Staněk se nemýlil ­ 1:0. Z netaktické hry domácí se rodily i šance hostů, ale bez efektu. V poslední desetiminutovce nevyužil šanci Staněk a po něm Karásek. Jiří Hort v poslední minutě přízemní střelou ze šestnáctky a pojistil body domácím. Branky: Staněk, Jiří Hort. Rozhodčí: Hitzger, 400 diváků.
BYSTŘICE ­ PELHŘIMOV  3:1 (0:1) Hosté začali utkání lépe a v 26. minutě je Máca poslal do vedení ­ 0:1. Ve druhé půli bystřičtí fotbalisté více bojovali Veselý v 54. minutě vyrovnal. Tlak domácích sílil, hosté si pomohli nedovoleně a Jedlička se z penalty nemýlil ­ 2:1. V nervózním závěru musel hostující Smrčka pět minut před koncem předčasně do sprch. O minutu později pečetil vítězství domácích Sklenář. Branky: Veselý, Jedlička (PK), Sklenář ­ Máca. ČK: Smrčka(P). Rozhodčí: Karas, 165 diváků.

LEDEČ ­ HAVL. BROD 1:3 (0:1) V první půli byli na hřišti jasně lepší hosté, kteří šli v 19. minutě do vedení. Po přestávce hosté zvýšili na 0:2 a hra se vyrovnala. Domácí snížili, ale do kolen je srazil třetí gól. Nejlepšími hráči byli u domácích Jelínek s Pokorným, u hostů Nechvátal se Slanařem. Branky: Milichovský ­ Slanař 2, Nechvátal. Rozhodčí: Fridrichovský, 250 diváků.

HARTVÍKOVICE ­ NÁMĚŠŤ 1:1 (1:0) Aktivnější domácí měli v úvodním poločase více ze hry, což potvrdili brankou Nováčka. Po přestávce se hosté dostávali častěji před domácího gólmana a svůj tlak korunovali vyrovnávající brankou v 76. minutě. Po té hra upadla do průměru a ani jedno mužstvo v sobě nenašlo sílu k obratu v utkání. Branky: Nováček ­ Rabušík. Rozhodčí: Švec, 300 diváků.

JANOVICE ­ CHOTĚBOŘ 0:0 Domácí začali velice aktivně, ale neproměnili řadu vyložených šancí. Ty největší spálili Doucha, Mareš a Špendlíček. Hosté se postupně vymanili z tlaku domácích a ve druhém poločase se hra vyrovnala. Soupeřův gólman hosty podržel a hlavně jeho zásluhou si chotěbořští fotbalisté odvážejí bod. Rozhodčí: Bulička, 200 diváků.