6.kolo - 18-19/9/2004

Slovan Havl.Brod -  Slavoj Žirovnice 3:2 (2:1)

Domácí byli tentokráte jasně lepším mužstvem a od začátku se zdálo být jasné,

kdo dnes bude pánem na hřišti. První branku však vsítili naši, když se po brejku a následném rohu nemýlil nohou Standa Horký. Bohužel, ihned po rozehrání domácí vyslali na naši branku dlouhý pas, který Petr Kořínek minul, nikdo z dalších obránců neodvrátil a bylo vyrovnáno.Naši pokračovali v nepřesvědčivém výkonu a trest

přišel v 18. minutě téměř stejným způsobem  jako první branka domácích.

I další průběh byl v režii domácích, kteří však dobré střelecké příležitosti řešili velice nepřesně, takže brankář Ivan Císař se vlastně zapotil pouze jedenkrát při hlavičce z malého vápna a při penaltě za faul Lukáše Makovičky ( 2. žlutá a červená), kterou však domácí hráč střelil po zemi vedle naší branky. To našim dodalo více odvahy a začali se častěji dostávat k brance domácích. Při jednom z našich útoků srazil zápasnickým chvatem domácí obránce Tomáše Houšku (na hřiště nastoupil s teplotou až v 65. minutě) a přitom odehrál míč na zemi rukou a byla zde druhá penalta, tentokráte v náš prospěch, kterou Jirka Charousek proměnil a bylo vyrovnáno ( 8 minut před koncem ). Naši i v deseti s drželi remízu. Pak byl ještě vyloučen Jirka Charousek za zbytečný faul na polovině hřiště ( 2. žlutá, první za řečnění s rozhodčím ).

V nastaveném čase domácí vyslali dlouhý míč k našemu vápnu a Martin Secký při odkopu míče (asi 2 metry před pokutovým územím - určitě ne v něm) i s míčem odkopl i útočníka domácích, pomezní rozhodčí viděl faul  v pokutovém uzemí, takže se na nás kopala druhá penalta, kterou domácí tentokráte proměnili a všechny body zůstali v "Havlbrodě" a nám zbyly pouze oči pro pláč.

V příštím kole se utkáme s Pelhřimovem o předposlední místo, to je co ? Kdy by to byl řekl, když kádr mužstva zůstal stejný. Není na místě vymlouvat se na zraněného Honzu Musila, ostatní musí začít bojovat za modrobílé barvy tak, jak bylo zvykem. Neříkám, že všichni, ale někteří a je jich dost bojují na půl plynu.

Sestava : Císař, Makovička (64.ČK), Kuš, Mezera Pavel, Kořínek (20. Houška Petr), Vodáček, Mezera Jiří, Secký, Charousek (90.ČK), Horký (65.Houška Tomáš), Camrda.(62.Plášil)

Branky: 8.Horký (0:1), 9.Slanař  (1:1), 18.Kovář (2:1), 82.Charousek-PK (2:2), 90.Slanař-PK (3:2). Červené karty: 0:2. Makovička, Charousek , Rozhodčí: Sláma, diváků 150.

14. Doubravník          6 0 2 4   4:10  2

HFK Třebíč B - FC Náměšť nad Oslavou 5:0 (5:0)

Branky: Hanzal 2, Hrůza, Řezáč, Vodička. Rozhodčí: Rosický, 200 diváků.

Domácí byli od první minuty pány na hřišti. Do přestávku naložili odevzdanému soupeři pětigólový příděl a po přestávce už jen z povinnosti dohrávali druhý poločas.

SK FC Doubravník - Sapeli Janovice 0:0

Rozhodčí: Knězů, 100 diváků.

Souboj dvou nováčků soutěže vyzněl nerozhodně. Oba soupeři se dobře znají z loňského ročníku I. A třídy, podzimní start do soutěže je ale zastihl v rozdílné formě. Poslední celek tabulky Doubravník ale zabojoval a vydřel druhý bod do tabulky.

SFK Vrchovina - FK Humpolec 0:1 (0:1)

Branka: Pajer. Rozhodčí: Bobek, 150 diváků.

Humpolec mohl po zaváhání Velkého Meziříčí zaútočit na první místo tabulky a také se mu to podařilo. Do přestávky vstřelil gól pajer a hosté svůj náskok uhájili až do konce. Humpolec se bodově dotáhl na vedoucí tým, za kterým je už jen vidnou horšího skóre.

FC Spartak Pelhřimov - FC Chotěboř 1:2 (1:1)

Branky: Vaněk - Hanousek, Tůma. Rozhodčí: Doležal, 130 diváků.

Hosté šli do vedení v 17. minutě, ale domácí do přestávky stihli vyrovnat. O rozuzlení zápasu se postaral v 79. minutě hostující Tůma, který vstřelil vítězný gól Chotěboře.

FC Velké Meziříčí - Sokol Hartvíkovice 0:1 (0:0)

Branka: 75. Jirgl. Rozhodčí: Nenadál, 700 diváků.

Ve vyrovnaném utkání si oba celky vytvořili minimum šancí. Hosté dokonale eliminovali veškeré ofenzivní snahy dosud neporaženého lídra soutěže a po ojedinělé chybě v obraně šli dokonce čtvrt hodiny před koncem do vedení. Meziříčí tak nakonec ztratilo první body.

SK Bystřice nad Pernštejnem - FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 0:0

Rozhodčí: Halásek, diváků 200.