7. Bystřice nad P. 20 7 6 7 46: 37 27 ( -3)
10. V. Meziřičí 20 3 3 14 23: 57 12 (-18)
11. Žirovnice 20 1 1 18 17: 81 4 (-26)

u Bystřice n/P - Slavoj  2:1 (2:0)   u Bystřice n/P - Slavoj 5:2 (4:1)

Michal Poustecký - brakářská jednička v dorostu končís dorosteneckým věkem se loučili :

Michal Poustecký (na snímku) a dalších sedm jeho spoluhráčů a to : Metlička Jan, Halada Míra,  Míčanský Jiří, Houdek Karel (C), Houška Petr, Pokorný Martin a Žemlička Petr

Do finiše už dospěl i fotbalový krajský přebor dorostenců. Se soutěží se po ročním působení rozloučila Žirovnice, která z důvodu nedostatku hráčů musela pro příští ročník přihlásit jen

I. A třídu.

Hosté zklamali, nedokázali udolat poslední celek tabulky. Inkasované góly byly hodně laciné. Domácí se dostali do vedení v 18. minutě střelou ze třiceti metrů, druhý gól zaznamenali po hrubém nedorozumění stoperů Žirovnice. Ta zcela vyhořela v koncovce: " Snad desetkrát jsme šli sami na brankáře, ale dokázali jsme jen snížit. Zápas jsme nezvládli," uznal trenér Miroslav Kořínek. Gól za Žirovnici: M. Plíhal. Poločas: 2: 0. Žirovnice: M. Poustecký - Žemlička, Ježek, Houdek, Dýnek - Houška, J. Poustecký, J. Metlička, Čekal - Pokorný, Halada. ( va)

Domácí si body vybojovali v prvním poločase, kdy si vytvořili čtyři gólové šance a všechny proměnili. Po přestávce se hrálo pod taktovkou hostí, jenže ti zcela vyhořeli v koncovce.

Góly za Žirovnici: M. Plíhal, Petrů.

Žirovnice: Kadlec - M. Metlička, Hluchý, Brus, Přech - Plíhal, Mach, Němec, Ježek - Misař, Petrů. ( va)

Končící a pokračující generace dorostu Slavoje :

(Žemlička Petr, Poustecký Michal, Houdek Karel, Misař Jan

a Plíhal Miroslav - zleva).

u Slavoj - Humpolec 1:1 (0:0)   u Slavoj - Humpolec 1:5 (0:1)

60. Misař- 79. Chlád (PK)
ŽIROVNICE:
M.POUSTECKÝ- ŽEMLIČKA, HOUDEK, JEŽEK, DÝNEK-HALADA, METLIČKA, M.PLÍHAL, PETRŮ- MISAŘ, J.PLÍHAL. (stř.BURZA)
HUMPOLEC:
P. JŮZL- J.VYHNÁLEK, ŽÁČEK, EHRLICH, KŘIŠTA- KLAP (71.NOVÁK), JIRÁK, BLÁHA (15. A.BERÁNEK),(65. SMEREKA), MACHYÁN-PAŤHA, CHLÁD.

Rozhodčí: Kůrka ml.
Odveta okresních týmů v KP dorostu byla velice podobná podzimnímu zápasu. Humpolec měl od začátku více ze hry a působil i živějším dojmem. Domácí chytře vyčkávali na chybu hostů a ani obrana nepouštěla fotbalisty Humpolce k vážnějšímu zakončení. Naopak 2-3 rychlé protiútoky Žirovnice zaváněly brankou.
Ani ve 2. části se obraz hry moc nezměnil. Pohyblivější Humpolec se neustále snažil přelstít trochu vyčerpaně působící domácí, kteří ale byli po hodině hry odměněni za snahu vedoucí brankou. Hosté posílili sestavu o útočnější hráče a výsledkem bylo spravedlivé vyrovnání

L. Chládem z PK.
,, Oba týmy nastoupily nekompletní, ale přesto se hrál v úmorném horku celkem pohledný fotbal. Hosté působili fotbalovějším dojmem, měli míč více ve svém držení, ale domácí si vytvořili gólovější příležitosti, proto je dělba bodů spravedlivá."
(Libor Vaněček-Humpolec)

47. Misař - 14. 47. 65.  A. Beránek, 63. Smereka, 70. Ehrlich.
Rozhodčí: Kůrka st.
Favorizovaní hosté se nedrželi kombinačního fotbalu, který jim v několika posledních zápasech přinesl body, a proto přeci jenom slabší tým Žirovnice dlouho držel výsledkově i herně krok. Zhruba po hodině hry začaly domácím docházet sily a i hosté zlepšenou hrou snaživé domácí v pohodě rozstříleli.
,, Kluci nezačali dobře, tahali míče, vázla přesnější kombinace. Postupně se ale rozehráli a po hodině hry nabylo o vítězi pochyb."  (L.Vaněček-Humpolec)

Tomáš Dýnek

(opora zadních řad

staršího dorostu)

u Bedřichov - Slavoj 1:2 (:)   u Bedřichov - Slavoj  3:0 (:)

Vítěznou branku vstřelil kapitán Karel Houdek dělovkou ze 35-ti metrů ... branky :

Halada Miroslav

a Houdek Karel

u Slavoj Starší - V. Bíteš   3:1 (1:0)   u Slavoj Mladší - V. Bíteš 0:3 (0:1)

branky : Pokorný 2, Misař

Pokračování v nepřesvědčivých jarních výkonech s posledním týmem tabulky.

Jan Misař střílí góly za mladší i starší dorostOd začátku se hrál fotbal pod taktovkou domácích naši však domácí do větších šancí nepouštěli a netradičně dlouho drželi nerozhodný výsledek. To se jim však do poločasu nepodařilo a zhruba 5 minut před koncem vstřelili domácí úvodní branku utkání. Do druhého poločasu vstoupili naši s cílem vyrovnat, ale soupeř udeřil po druhé. Zbytečné vyloučení Antoše zbrzdilo naše útočné snahy, snížit se nám i přesto povedlo. Horký se prosadil přes tři domácí hráče a předložil míč Holánkovi a ten se nemýlil - 2:1. Domácí ovšem nechtěli nic nechat náhodě a po pěkné akci strhli vedení definitivně na svou stranu.
                                          (referát ze stránek Velké Bíteše)

Sympatický výkon proti vedoucímu týmu krajského přeboru..

Mladší dorostenci začali sice dobře a brzo po brance Dufka vedli 1:0, jenže poté se projevila únava, kterou si hráči přivezli z Maďarska a domácí dostali dost prostoru, ale k výraznějším šancím to nevedlo. Utkání vůbec nepřipomínalo souboj prvního z posledním týmem tabulky. Naši se však dostávali do šancí, tíženou uklidňující branku se však vstřelit nepodařilo. Nevětší příležitost zmařil Jelínek, když trestuhodně zahodil pokutový kop. Ve druhé půli se domácí pokoušeli o vyrovnání, měli sice optickou převahou, ale hrozili pouze nedůraznými střelami z dálky. Uklidnění přinesl až průnik Lázničky do vápna a druhý gól našich v zápase. V závěru ještě po rohovém kopu uzavřel skóre zápasu hlavou Zeman. Naši si tak mohou již v sobotním zápase v Humpolci zajistit titul Přeborníka Kraje Vysočina.

u Žďár n/Sáz. - Slavoj Starší 1:0 (1:0)   u Žďár n/Sáz. - Slavoj Mladší 2:1 (2:1)

V domácím zápase s Velkou Bíteší si poprvé vyzkoušel dres A-mužstva dorostenec Jarda Poustecký

V první půli byli na škvárovém hřišti domácí lepším týmem, Slavoj však podržel gólman Poustecký. Po přestávce se karta obrátila, jenže přesná koncovka nebyla silnou zbraní hostí.

Žirovnice: M. Poustecký - Žemlička ( 46. M. Metlička), Ježek, Houdek, Dýnek - Čekal, Halada, J. Metlička, Houška Petr - Pokorný, J. Poustecký ( 70. Misař).

Slavoj sehrál nešťastný zápas. Zvrátit jeho nepříznivý vývoj mohl ve druhém poločase, jenže neproměnil tři vyložené šance.

Gól za Žirovnici: Vaněk.

Žirovnice: Kadlec - Brus, Metlička, Hluchý, J. Plíhal - M. Plíhal, Ježek, Burza, Mach ( 70. Němec) - Vaněk, Misař.

u Chotěboř - Slavoj Starší 1:1 (1:0)   u Chotěboř - Slavoj mladší  8:1 (4:0)

Po třech porážkách v řadě zastavila Žirovnice pád tabulkou. "Obměnili jsme obranu, protože ta v minulých utkáních dostala deset gólů. Byl to vyloženě remízový zápas. Šance byly na obou stranách, výsledek je spravedlivý,"zhodnotil duel kouč Slavoje Miroslav Kořínek. Gól za Žirovnici: J. Poustecký.

Žirovnice: M. Poustecký - Žemlička, Houdek, Dýnek, Misař (75. M. Metlička) - Čekal, J. Poustecký, J. Metlička, M. Plíhal (70. Míčanský) - Ježek, Halada.

Tak jednoznačné, jak by se mohlo zdát podle konečného skóre, to nebylo. Domácí ale dokázali proměnit všechny své šance, naopak hosté v koncovce propadli. Gól za Žirovnici: Misař. Žirovnice: Burza - Brus, Hluchý, M. Metlička, Hanzal - Plíhal, Kadlec, Mach, Ježek - Vaněk, Misař. Třebíč B - Humpolec

u Slavoj Starší - Polná  1:2 (1:0)   u Slavoj Mladší - Polná 1:3 (1:0)

Polná přijela s defenzivní taktikou, ale domácí toho nevyužili. Do přestávky dali jen jediný gól, přičemž neproměnili spoustu šancí. "Po přestávce jsme si mysleli, že musíme dát ještě pět gólů, ale soupeř nás vytrestal z brejků," přiznal trenér Miroslav Kořínek. (va)

Gól: Halada.

Žirovnice: M. Poustecký - Žemlička, Ježek, Houdek, Dýnek - Plíhal, Metlička, J. Poustecký (78. Míčanský), Čekal - Pokorný, Halada.

Domácí odehráli poločas sice v deseti, přesto získali vedení. Zápas rozhodlo odstoupení zraněného stopera Hurbana, hosté

v poslední čtvrthodině dokázali dát hned tři góly.

Gól za Žirovnici: Mirek Plíhal.

Žirovnice: Kadlec - Hanzal, Plíhal J., Hurban, Brus - Mach, Tolkner, Plíhal M., Petrů - Metlička, Hluchý. (kř)

u Třebíč*B - Slavoj Starší  6:0 (3:0)

Souboj o třetí místo vyzněl jednoznačně pro domácí. Ti těžili ze skvělého vstupu do zápasu. "Než jsme se stačili srovnat s hrbolatým terénem, prohrávali jsme 3: 0,"poznamenal trenér Slavoj Miroslav Kořínek. Po půlhodině jeho tým zabral, vytvořil si několik šancí, jenže neproměnil ani penaltu. Po přestávce dali domácí žirovnickému týmu další ránu do vazu. Nejprve skórovali po rohovém kopu a dílo zkázy dokonaly dvě penalty.

Žirovnice: M. Poustecký - Ježek, Houdek, Dýnek, Žemlička - Čekal, J. Poustecký, Halada, M. Metlička - Kouba (70. J. Plíhal), J. Metlička.(Vysočina)

u Třebíč*B - Slavoj Mladší  3:0 (0:0)

Hosté měli problémy se sestavou, ale v Třebíči drželi dlouho naději na dobrý výsledek. Úspěšně se bránili až do 60. minuty, pak však defenzíva povolila a soupeř vstřelil tři góly.

Žirovnice: Burza - Hluchý, Metlička, Brus, Hanzal - Mach, Němec, Drygyn, Ježek - J. Plíhal, Tolkner.

u Slavoj Starší  - V. Meziříčí  1:2 (1:2)

Slavoj se dostal šťastnou brankou do vedení, ale jinak tahal v zápase za kratší konec provazu. "Soupeř byl rychlejší a fotbalovější. Podržel nás gólman Poustecký, jinak to bylo na pět gólů," přiznal trenér Žirovnice Miroslav Kořínek. Gól: Pokorný.

Žirovnice: M. Poustecký - Žemlička, Houdek, Dýnek, M. Metlička - M. Plíhal (75. Misař), Halada (80. Míčanský), J. Poustecký, Čekal -

J. Metlička, Pokorný.                                            (Vysočina 4/5/2006)

***

Do utkání s doma dosud neporaženou Žirovnicí vstoupil náš starší dorost ve velkém stylu. Domácímu celku nepovolil předvést nic z jeho ofenzivního umění, naopak opakovanými útočnými výpady testoval kompaktnost žirovnické defenzívy. Úvodní pokusy Matějka a J. Pokorného se ovšem neujaly a udeřilo na druhé straně – nevypočitatelnost podmáčeného terénu dopomohla napadajícímu domácímu M. Pokornému, jenž využil nedůslednosti Muchy, snadno si obhodil brankáře a pohodlně skóroval – 1:0. Odpověď Velkomeziříčanů však přišla bleskurychle – po faulu na hbitého J. Pokorného se k přímému kopu postavil v neděli výtečný Matějek a zdí tečovanou střelou vyrovnal. Převážit misky vah opět na stranu domácích mohl žirovnický útočný tandem o několik minut později, ovšem tentokrát Homola střelu zblízka vyrazil. Konečnou podobu výsledku tak dal již po půlhodině Jaša, který famózní nechytatelnou a prozatím svou životní trefou vymetl levý kout branky domácích. Od této chvíle se hosté soustředili na udržení výsledku, ovšem nečinili tak přístupem pasivním, naopak se snažili o vysoce aktivní pojetí.

V podobném duchu se odehrávalo i druhé dějství – naši hráči s přehledem kontrolovali hru, domácí nemohli mít na eventuální vyrovnání ani pomyšlení, naopak mohli děkovat skvělému Pousteckému ve své bráně, že naděje na případný bodový zisk držel až do závěrečného hvizdu. Zuby si na něm vylámal Křenek při svém sólu, rozhodnout mohli již dříve postupně Pokorný, 2x Veselský, Matějek i Čech, jejich pokusy se však nevešly mezi tři tyče. Konečný výsledek je sice těsný, ovšem za způsob, jakým jsme Žirovnici připravili její teprve druhou porážku v sezóně, je tříbodový import zcela zasloužený.

(ze stránek Vel.Meziříčí)

u Slavoj Mladší  - V. Meziříčí  1:0 (0:0)

branka Jan Misař v poslední minutě

Jednoznačná senzace kola. Hosté byli sice lepší, ale nedokázali vstřelit gól. Žirovnice si v tomto pohledu počínala lépe, ačkoliv si vytvořila jen dvě šance. První skončila nastřeleným břevnem (M.Plíhal ze 30-ti metrů), druhá v 78. minutě s přispěním meziříčského stopera vítězným sólgólem. Gól: Misař. Poločas: 0: 0. Žirovnice: Burza - J. Plíhal, Ježek, Metlička, Hanzal - Drygyn, M. Plíhal, Němec, Tolkner - Mach, Misař.

Šok v přeboru obstaral mladší dorost

(titulek z deníku Vysočina 4/5/2006 - přes celou stránku)

Jan Misař střelec vítězné branky

u SK Pacov - Slavoj Starší 1:3 (0:0)

Nováček ze Žirovnice uhájil v krajském přeboru staršího dorostu třetí místo. Pomohl mu k tomu zlepšený výkon ve druhém poločase v okresním derby v Pacově.

Okresní derby přineslo dva naprosto rozdílné poločasy. V tom prvním vládli hřišti bez výhrady domácí, šancí si vytvořili na dva zápasy a mimo jiné za Pousteckým dvakrát zazvonilo břevno. Žirovničtí ale po přestávce zabrali, byli lepším týmem a zápas zaslouženě dovedli do vítězného konce. "Začali jsme si přihrávat, v podstatě jsme hráli to, co Pacov v prvním poločase. Úplně se otočily role," popsal dění na hřišti Miroslav Kořínek, kouč Žirovnice. Pacov sice na chvíli získal šanci snížením na 2: 1, jenže prakticky z protiútoku inkasoval potřetí.

Góly: Křepelka - M. Plíhal, M. Metlička, Halada.

Žirovnice: M. Poustecký - Žemlička, Ježek, Houdek, Dýnek -

M. Plíhal, Halada, J. Poustecký, Čekal - J. Metlička, Misař (75. M. Metlička

u SK Pacov - Slavoj Mladší  7:0 (1:0)

Celý zápas ovlivnila skutečnost, že hosté nastoupili pouze v devíti. Téměř poločas ale srdnatě vzdorovali tlaku domácích, ti se prosadili až těsně před přestávkou. Druhá půle už se odehrávala za stálé převahy Pacova, skóre postupně narůstalo až do podoby pro hosty trochu krutého debaklu. To uznal i pacovský trenér Jaroslav Praveček: "Zápas se těžko hodnotí. Nehráli jsme moc dobře, zejména v první půli vázla kombinace a soupeř, dokud jen trochu mohl, byl nepříjemný. Byla to výhra z povinnosti."

Žirovnice: Kadlec - M. Metlička, Brus, J. Plíhal, Hanzal -

M. Plíhal, Burza, Misař - Sálus.

Po zranění brankáře Kadlece dohrávali naši v osmi lidech.

Podzimní část má za sebou fotbalový krajský přebor dorostenců. V srpnu do něj v roli nováčků vstoupily týmy Pacova

a Žirovnice a dá se říci, že s výjimkou mladšího dorostu druhého jmenovaného klubu kvalitám soutěže stačí bez nejmenších problémů. (Vysočina)

7. Pacov 10 3 4 3 18: 26 13 ( -5)
8. Bystřice n P. 10 2 1 7 19: 32 7 ( -5)
9. Velká Bíteš 10 1 4 5 13: 31 7 (-11)
10. Polná 10 1 2 7 15: 29 5 (-13)
11. Chotěboř 10 1 2 7 11: 31 5 (-10)

11. kolo (sobota 5. listopadu 2005)

FK Humpolec - Slavoj 1:2 (1:0)

Po půlhodině hry se aktivnější Humpolec ujal vedení brankou Paťhy, jenže další šance už zůstaly nevyužity. Po přestávce došlo k obratu. Vyrovnání zařídil z pokutového kopu Metlička, který domácí ztrestal ještě jednou za neplodný závěrečný tlak. "Každá porážka samozřejmě mrzí. Náš soupeř prokázal dobrou fotbalovou kvalitu, svým herním způsobem dokáže hodně potrápit. Mému mužstvu až na neproměnění těch nejvyloženějších šancí nemám co vytknout," hodnotil zápas domácí trenér Libor Vaněček. Kouč Žirovnice Miroslav Kořínek byl samozřejmě spokojen se ziskem bodů, ale v hodnocení duelu zůstal na zemi: "Mám radost z vítězství, ale musím uznat, že Humpolec byl herně lepší. Nám se však povedlo proměnit šance." Góly: Paťha - Metlička 2.

Žirovnice: M. Poustecký - Dýnek, Misař (88. Míčanský), Žemlička, Houdek - Čekal, J. Poustecký, Halada,

6. Bedřichov 10 5 3 2 20: 18 18 ( 6)
7. Bystřice n P. 10 3 3 4 21: 17 12 ( 0)
8. Polná 10 3 0 7 8: 25 9 ( -9)
9. Chotěboř 10 2 1 7 17: 24 7 ( -8)
10. V. Meziřičí 10 2 1 7 11: 31 7 ( -5)
11. Žirovnice 10 0 1 9 10: 42 1 (-17)

FK Humpolec - Slavoj 5:1 (1:0)

branka : Doležal Ondřej, ČK 0:2 (Doležal, Hluchý Jan)

Už předzápasové postavení týmů v tabulce předurčovalo za favorita domácí. Ti také od začátku udávali tempo hry a zaslouženě se dostali do dvoubrankového vedení. Hosté sice po hodině hry snížili, ale závěrečná desetiminutovka dala výsledku jednoznačnou podobu.    Žirovnice: Kadlec - Hanzal, Hluchý, Kešner, Brus - Plíhal, Metlička, Ježek, O. Doležal - Vaněk, Misař.

Slavoj - Žďár nad Sázavou 3:1 (2:1)

branky : Jarda Poustecký 2 a Martin Pokorný, který se sedmi brankami vede i tabulku střelců KP dorostu.

Soupeř nastoupil sebevědomě, jenže domácí pochopili, že i s favorizovaným Žďárem lze hrát a v 18. minutě šli po nacvičeném signálu do vedení, které za okamžik potvrdili. Hosté však krátce před přestávkou a po ní spřádali ještě smělejší plány. "Pak jsme ale skórovali potřetí, čímž jsme soupeře zlomili," zhodnotil trenér Slavoje Miroslav Kořínek.

Žirovnice: M. Poustecký - Žemlička, Houdek, Ježek, Dýnek - Plíhal, Halada, Metlička, Čekal - M. Pokorný, J. Poustecký.

Slavoj - Žďár nad Sázavou 0:3 (0:1)

První dvě branky jsme dostali z penalt. Sestava značně oslabená, hráči se sháněli na poslední chvíli a museli hrát i žáci.

Mladší dorostenci si vybrali smolný den. Dva góly inkasovali z penalt, potřetí inkasovali v závěru. Navíc téměř celý zápas odehráli v deseti, když pro zranění musel odstoupit Metlička.

Žirovnice: Kadlec - Hluchý, Kešner, Hanzal, Petrů - Mach, Drygin, Morava, Plíhal - Doležal, Metlička.

8. kolo (neděle 16. října 2005)

Velká Bíteš - Slavoj 1:1 (0:0)

"Od 55. minuty jsme sice hráli v deseti, ale povedlo se nám jít do vedení. Bohužel jsme ho opět neuhájili,"posteskl si kouč Slavoje Miroslav Kořínek.

Gól za Žirovnici: J. Poustecký.

Žirovnice: M. Poustecký - Žemlička, Ježek, Houdek, Dýnek - Míčanský (46. Misař, 75. Martin Metlička), Halada, J. Poustecký, Čekal - Pokorný, Jan Metlička.

Velká Bíteš - Slavoj 8:1 (3:0)

V jednoznačném zápase sehrála klíčovou roli obrovská výšková převaha domácích hráčů. Ti ji chytře zužitkovali i v koncovce, polovina branek padla po umístěných střelách pod břevno. Gól za Žirovnici: Doležal Ondra.

Žirovnice: Kadlec - Brus, Hanzal, M. Metlička, Hluchý - Morava (50. Mach), Drygyn, Ježek, Plíhal - Misař, Doležal. (va)

7. kolo (sobota 8. října 12:30) - Budín

Slavoj - Chotěboř 4:0 (1:0)

branky : Pokorný 3, Metlička Jan

Výsledek odpovídá dění na hřišti, i když Slavoj poměrně dlouho hledal klíč jak si otevřít obranu soupeře. " Hosté přijeli bránit v devíti a do poločasu se jim to dařilo. Po přestávce už jsme soupeře jasně přehráli," pozastavil se u průběhu utkání kouč Žirovnice Miroslav Kořínek.

Žirovnice: M. Poustecký (60. Kouba) - Žemlička (55. Plíhal), Ježek, Houdek, Dýnek - Míčanský (46. Čekal), J. Poustecký, J. Metlička, Misař (65. M. Metlička) - Halada, Pokorný.

7. kolo (sobota 8. října 10:15) - Budín

Slavoj - Chotěboř 2:4 (2:2)

branky : Plíhal, Misař

Domácí sehráli další nešťastné utkání. Nad průměrným soupeřem dvakrát vedli, ve druhém případě o náskok přišli po chybě brankáře a navíc v závěru inkasovali ještě dva zbytečné góly.

Žirovnice: Kadlec - Sálus, J. Hluchý, Drygyn, Ježek - Plíhal, Metlička M, Matoušek, Vaněk - Doležal, Misař

6. kolo (sobota 1.října)

Slavoj TKZ Polná - Slavoj 2:2 (1:1)

branky Metlička Jan (13.) a Halada (49.)

Výsledek je spíše úspěchem domácích. " Dvakrát jsme vedli, jenže jsme to nedokázali pojistit. Domácím se vždy povedlo šťastně vyrovnat," pronesl kouč Žirovnice Miroslav Kořínek.

Žirovnice: M. Poustecký - Žemlička, Ježek, Houdek, Dýnek - Míčanský (85. Záboj), Halada, Čekal, J. Poustecký - Metlička, Kouba.

Slavoj TKZ Polná - Slavoj 3:1 (2:0)

Domácí vyhráli spíše zásluhou štěstí než fotbalového umu. K prvnímu gólu jim pomohl chybu gólman Slavoje, za stavu 2: 1 se hrálo hlavně na branku Polné, ale míč skončil po brejku v síti na druhé straně.

Gól za Žirovnici: Ondra Doležal.

Žirovnice: Kadlec - Hanzal - J. Hluchý, Drygyn, Ježek - Plíhal, Matoušek, Morava (41. Vaněk), T. Hluchý - Doležal, Petrů.

5. kolo (sobota 24. září ve 13:00) - Budín

Slavoj - HFK Třebíč*B 3:1 (2:1) branky M.Pokorný 3

5. kolo (sobota 24. září v 10:45) - Budín

Slavoj - HFK Třebíč*B 0:6 (0:3)

4. kolo (neděle 18. září ve 13:00)

FC Velké Meziříčí - Slavoj 3:0 (1:0)

Konfrontace se špičkovým týmem soutěže pro Slavoj dobře nedopadla. "Projevil se rozdíl mezi A-třídou a krajským přeborem. Domácí byli rychlejší, důraznější a vyhráli zaslouženě. My jsme si sice vytvořili také šance, třikrát jsme šli sami na brankáře, ale gól se nám vstřelit nepodařilo," zhodnotil duel kouč Miroslav Kořínek.  Žirovnice: M. Poustecký - Žemlička, Ježek, Houdek, Dýnek - Halada, J. Poustecký, Metlička, Čekal (70. Míčanský) - Pokorný   (80. Misař), Houška

4. kolo (neděle 18. září v 15:30)

FC Velké Meziříčí - Slavoj 2:2 (1:0)

branky : Misař 2 (42. a 50. minuta), domácí ve 30. min. a 62. z penalty za nešťastnou ruku (Sálus).

3. kolo (sobota 10/9 ve 13:30) - Budín

Slavoj - Slavoj Pacov 0:0 (0:0)

Domácí měli velké problémy se sestavou, na hrot útoku se musel postavit i náhradní brankář Kouba. Přesto byli podle názoru trenéra Miroslava Kořínka blíže k vítězství: "V poli to bylo vyrovnané utkání, ale v počtu vyložených šancí jsme soupeře předčili. Soupeř přijel v sedmi lidech bránit, výsledek je jeho úspěchem."Trochu jiný pohled na poměr sil na hřišti měl kouč Pacova Zdenko Rybčák: "Byl to vyrovnaný zápas, remíza je naprosto spravedlivá."

Žirovnice: M. Poustecký - Žemlička, Ježek, Houdek, Dýnek - Misař, J. Poustecký, Metlička, Halada - Pokorný (53. Jan Hlouchý), Kouba.

Pacov: Pachta - Přibyl, M. Maršík, Dvořáček, J. Maršík - Lhotský, Novotný, Rybčák - Křepelka, Zich, Miskai.

3. kolo (sobota 10/9 v 11:15) - Budín

Slavoj - Slavoj Pacov 1:3 (1:1)

(branka v 1.minutě Misař z PK), hosté vyrovnali v 45.minutě, ve druhé půli rozhodli.

Domácí získali hned v první minutě z penalty vedení, ale jinak na hřišti vládl Pacov. Ten se však až neskutečně trápil v koncovce. "I přes problémy se sestavou, které způsobily zranění a nemoci, jsme byli celý zápas jednoznačně lepší. Rozdíl ve skore měl být daleko výraznější,"okomentoval duel trenér hostů Jaroslav Praveček. Góly: Misař (PK) - Gapko, Vesecký, Moravec.

2. kolo - (3.-4.září)  volný los  2. kolo - (3.-4.září)  volný los

1. kolo (sobota 27. srpna ve 14:00)

Slavoj - Bystřice n/Pernšt. 4:1 (0:0)

branky : Halada, Poustecký, Metlička, Misař

Naši ve druhém poločase nejdříve prohrávali, pak však zaslouženě zvítězili. Start soutěže tedy vyšel.

1. kolo (sobota 27. srpna ve 11:45)

Slavoj - Bystřice n/Pernšt.0:4 (0:0)

Ve druhé půli se projevila větší fotbalovost hostů, kteří rozhodli během 5-ti minut na začátku 2. půle.

> Přípravné zápasy 2005-06 <

Realizačí tým : Miroslav Kořínek - trenér starších, Karel Pihávek - trenér mladších, Jaroslav Doležal jako vedoucí mužstva a na jaře Milan Bursa st. jako vedoucí mužstva mladších