Branky: Tolkner, Gabrhel, Chadim a Svoboda

Branky: Tolkner na 0:1 a J.Mach (PK) na 11:2

Přibyslav vs. Sp.Počátky 4:1 (2:1)

Branka Chadim

sobota 14.května od 14,00 hodin - Budín

Sp.Počátky vs. Ždírec n.Doubravou 3:1 (1:1)

Odpovědný výkon a výhra na leadrem soutěže. Navíc J.Svoboda neproměnil PK. Bez ČK, Branky : Svoboda, Lisý, Chadim

neděle 8.května od 14,00 hodin - stadión Počátky

Sp.Počátky vs. Radostín n.Oslavou 1:3 (0:2)

Mizerný výkon podtržený nedisciplinovaností. Branka Svoboda, Vyloučen Tolkner - jeden zápas stop

sobota 30.dubna od 14,00 hodin - hřiště Lípa u HB

Lípa vs. Sp.Počátky 1:0 (0:0)

Zbytečná prohra brankou v poslední minutě zápasu.

sobota 23.dubna od 13,00 hodin - Budín

Sp.Počátky vs. Luka n.Jihlavou 0:2 (0:1)

Prohra s tentokrát lepším týmem.                                                                            .......... obrázky

sobota 16.dubna od 16,00 hodin - hřiště Bohdalov

Bohdalov vs. Sp.Počátky 3:2 (0:1)

Promarněná ztráta bodů. Naši vedli ve druhé půli už 0:2, ale pak přestali hrát a domácím se podařilo skóre otočit. Zmar dovršil Lisý, který neproměnil v 92. minutě penaltu. Obě naše branky vstřelil Tolkner

neděle 9.dubna od 14,00 hodin - stadión Počátky

Sp.Počátky vs. Štoky 3:2 (2:2)

Další splněná povinnost, ale jednoduché to za silného větru nebylo. Branky vstřelili Svoboda, Lisý a Omasta

Třetí výhra v řadě a posun na průběžné páté místo, je velice potěšující a nadějné.

sobota 2.dubna od 13,00 hodin - hřiště Speřice

Speřice vs. Sp.Počátky 0:2 (0:1)

Splněná povinnost na hřišti posledního celku tabulky. Obě branky vstřelil Tolkner

sobota 26.března od 12,30 hodin - stadión Budín Žirovnice

Sp.Počátky vs. TJ Tis u H.Brodu 3:0 (2:0) ..... obrázky

Branky vstřelili : Lisý (12.), Svoboda (25.) a Tomšík (68.)

Jasná výhra nad slabým a odevzdaným soupeřem, který si mohl odvézt daleko větší příděl.

Podzimní tabulka :

1. V.Beranov 13 11 2 0 89: 14 35 ( 14)
2. Ždírec nad D. 13 9 2 2 41: 19 29 ( 11)
3. Luka nad J. 13 9 0 4 48: 21 27 ( 9)
4. Radostín nad O. 13 7 2 4 35: 22 23 ( 5)
5. Přibyslav 13 6 2 5 31: 29 20 ( 2)
6. Ledeč nad S. 13 5 3 5 30: 36 18 ( -3)
7. Světlá nad S. 13 6 0 7 33: 54 18 ( -3)

sobota 30.10. od 11,00 hodin - hřiště Počátky

Sp.Počátky vs. Ledeč n.Sázavou 1:1 (0:0)

Asi nejhorší domácí zápas našich.

Branku vstřelil na 1:1 Chadim.

neděle 24.10. od 13,00 hodin

Světlá n.Sázavou vs. Sp.Počátky 2:5 (2:3)

Branky : Tolkner 3, Svoboda a Chadim

sobota 16.10. od 12,00 hodin - hřiště Žirovnice

Sp.Počátky vs. Velký Beranov 1:1 (0:0)   >> Fotky

Hosté vedli tabulku bez ztráty bodu a i u nás potvrzovali hned od začátku svou pověst. Postupem času se ale začala hra vyrovnávat a brankové příležitosti si vytvářeli také naši, bohužel bez realizace. V 63. minutě byl sražen v pokutovém území Chadim a nařízenou penaltu proměnil Tolkner ve vedení. To jsme drželi až do závěrečné minuty, ve které odpískal rozhodčí Kůrka Petr faul uprostřed naší poloviny hřiště, který ale hosté vůbec nerozehráli a pokračovali dál v útoku, který skončil brankou v naší síti. Divná situace. Určitě ne podle pravidel. Nutno ale podotknout, že si hosté bod zasloužili, i když se k němu nakonec dostali zásluhou pana rozhodčího. Škoda .....

neděle 10.10. od 13,00 hodin

Měřín vs. Sp.Počátky 5:3 (1:1)

Branky : Pavlíček, Omasta, Lisý

sobota 2.10.2010 od 12:30 hodin
SK Spartak Počátky - SK Přibyslav  2:4 (0:2)
Branky : 76.min Svobada, 88.min Knotek
Rozhodčí : Staněk Josef, ŽK : 1 : 1 , 40 diváků
Sestava: Popelka, Neuber, Knotek, Zadák, Růžička, Svoboda, Měkuta, Chadim, Omasta, Lisý, Kořínek

Luka - Sp.Počátky  1 : 3 ( 1 : 0 )
Sestava: Švec, Zadák, Tomšík, Knotek, Neuber, Pavlíček, Svoboda, Omasta, Gabriel, Chadim, Tolkner,

na lavičce ještě: Měkuta, Kořínek, Mach, Rušil, Schwarz
Do zápasu nás se značným zpožděním odcestovalo 19, ale bohužel se nepodařilo dotáhnout do zdárného konce hostování hráčů z Batelova. První půle byla jasně v režii domácích, kteří se lépe pohybovali a vycházeli jim jejich dlouhé nákopy po lajně na nabíhající útočníky.Ti se však prosadit nedokázali. O jediný gól prvního poločasu se tak postaral domácí stoper, který využil rychlé rozehrávky a střelou z 20ti metrů nedal Švecovi v naší bráně šanci. Naše šance v prvním poločase byly hlavně po standardních situacích. Vytěžit z nich něco jsme však nedokázali. A tak jsme šli do kabin za stavu 1:0 pro domácí Luka. Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že přidáme na agresivitě a že zkusíme hrát více po zemi, což se ukázalo jako rozhodující. O vyrovnání se postaral Svoboda, který získal míč u rohového praporku, obešel dva protihráče a poslal balón ke vzdálenější tyči. V tu chvíli jsme jsme na hřišti jasně dominovali což jsme využili k obratu v utkání. Druhou branku dal aktivní Gabrhel po závaru v pokutovém území domácích nekopromisní ranou k pravé tyči. Poté se sice Luka snažily vyrovnat, vážnější šanci si však nevypracovaly,  a to díky skvěle fungující obraně a brankáři Šveci. Zvláště dobře si vedl ve své premiéře na postu před-stopera Filip Tomšík. O naší poslední branku se postaral v nastaveném čase Pavlíček, který byl zcela osamocený při rohovém kopu a tak bez větších problémů umístil balón za bezmocného domácího brankáře. Z Luk nad Jihlavou si tak vezeme první plný bodový zisk ze zápasu venku.

Branky: Svoboda, Gabrhel, Pavlíček

sobota 27.8. od 14,00 hodin - hřiště Počátky

Sp.Počátky vs. Bohdalov 3:2 (2:2)

Sestava - Švec, Knotek, Šindelář, Neuber, Zadák, Tolkner ( 59min Petrů), Kořínek J. (46min Omasta), Svoboda, Mach (46min Pavlíček), Gabrhel, Chadim

Branky : Svoboda 2, Chadim

neděle 22.8. od 16,30 hodin

Štoky vs. Sp.Počátky 3:2 (2:1)

Branky : Tolkner 2, pískal p. Švec z Jihlavy, ČK 0:0 - tentokrát bez incidentů

neděle 15.8. od 14,00 hodin - hřiště Žirovnice

Sp.Počátky vs. Dálnice Speřice  1:0 (0:0)

První poločas byl velice vyrovnaný, ale měli jsme v něm více brankových příležitostí. Bohužel Chadim, Lisý ani Tolkner svoje brankové příležitosti nedokázali proměnit ve vedoucí branku. Nutno říci, že i hostující gólman na to měl nemalou zásluhu. Hosté zahrozili párkrát povedenými protiútoky ale domácí obrana s gólmanem Švecem vše bez větších potíží vyřešila. Ve druhém poločase se ale ukázala naše největší slabina a to fyzička. Tak jsme skoro celý druhý poločas bránili a vyráželi do protiútoků. Z jednoho jsme získali rohový kop, který Rušil posadil na hlavu Svobodovi, ten jej však pouze lehce tečoval a balon se tak dostal k osamocenému Kořínkovi, který poslal balon do brány a postaral se tak o jediný gól zápasu. Speřičští se poté snažili o vyrovnání, ale to stříleli buď nad, jednou do brankové konstrukce, nebo do dobře postaveného Švece v brance. Tak jsme tedy získali první plný bodový zisk v nové sezóně. Druhý poločas je nám však signálem, že bez tréninků to samo nepůjde a proto apeluji na všechny kluky. Choďte na tréninky, ať naberem trochu tý fyzičky aspoň ted !!! Tréninky jsou ve středu a v pátek v Počátkách od 18:00
Sestava: Švec- Zadák, Knotek, Svoboda, Schwarz- Pavlíček (Šindelář), Omasta, Tolkner, Kořínek (Mach J.) - Chadim, Lisý (Rušil)

neděle 8.8. od 14,00 hodin - hřiště Tis u H.Brodu

T.J. Tis vs. Sp.Počátky 3:1

Naši kluci vidí křivdu ze strany rozhodčího. Poté, co jsme vedli brankou Rušila 0:1, začal úřadovat pan rozhodčí (dle názoru naší výpravy) a domácí skóre otočili.

Disciplinární komise 12.srpna 2010

Pořádkové pokuty : 200,- Kč Počátky (dorost)

Josef Mach má zákaz výkonu funkce pomezního na 4 měsíce, t.j. celý podzim
Různé
a) V utkání I. třídy dorostu Tis – Počátky (8.8.2010) nastoupilo domácí družstvo k utkání na osobní doklady. V souladu se SŘ fotbalu čl. 13 bod 4 klub v termínu předložil příslušné registrační průkazy ke kontrole – nebylo zjištěno závad.
b) Námitka kapitána SK Spartak Počátky ze zápisu o utkání I. třídy dorostu Tis – Počátky. Námitka se zamítá pro nesplnění náležitostí – chybějící podpis kapitána pod námitkou (SŘ fotbalu čl. 74 bod 1 a čl. 77 bod 2).

Letní příprava :

neděle 25. července od 10,00 hodin

Strmilov vs. Sp. Počátky (dorosty) 3:3
První branku vstřelil Kořínek po centru Pavlíčka a druhý si Strmilov dál sám. Poté se hra vyrovnala a Strmilov vyrovnal. Do vedení nás opět dostal Lisý po rohovém kopu, ale v zápětí jsme opět chybou v obraně dostali branku na konečných 3:3. V našem dresu se objevili tři hráči z Batelova, kteří se předvedli ve velmi dobrém světle. Nyní budou probíhat jednání. Další posila Radek Chadim k zápasu ani neodcestoval z důvodu poranění kotníku, ale příští týden už by měl v Žirovnici nastoupit. V naší brance se také představil náš odchovanec Dominik Švec, který by měl působit ve formě střídavých startů také v FK Pelhřimov.

sobota 31. července od 15,30 hodin - Budín

Sp. Počátky vs. Slovan Kamenice (dorosty) 0:4

První poločas vcelku vyrovnaný fotbal. Ve druhém se už projevila větší kvalita soupeře, hrajícího krajský přebor. Nastoupili i kluci z Batelova, jejichž hostování se zatím horko-těžko vyjednává.