12. Světlá nad S. 26 6 2 18 44:104 20 (-19)
13. Žďírec nad D. 26 2 4 20 17: 90 10 (-29)

Branky : Plíhal a Misař

24. kolo  Slavoj vs. SK Přibyslav 5:2 (3:1)

Branky : Růžička, Doležal a Misař (3x)

23. kolo  Ždírec n.D. vs. Slavoj  0:0

Vyloučen Jakub Matoušek. Trest zní 4 zápasy "stop". Tzn. všechny zápasy do konce jara + první podzimní.

22. kolo  Slavoj vs. Golčův Jeníkov - 3:0 kontumačně - hosté nepřijeli

21. kolo  Luka n.Jihlavou vs. Slavoj 2:1

20. kolo Slavoj vs. Kamenice 5:4 (2:1)

V sousedském derby prohrával brzy Slavoj brankou z přísné penalty. Do poločasu se ale ujaly dvě utěšené střely Plíhala a T.Hluchého. Kamenice ve druhé půli skóre otočila až na 2:4, pak byl vyloučen náš stoper Kešner, ale začal úřadovat Misař, který vstřelil tři branky a Slavoj se tak dočkal nečekaného, ale o to zaslouženějšího vítězství. Bravo kluci !

14. kolo Světlá n.Sázavou vs. Slavoj 1:2

V dohrávce 14. odloženého kola vstřelil naše obě branky Misař. Šancí údajně na šest branek.

19. kolo Bohdalov vs. Slavoj 4:2 (3:1)

Branky : Doležal a Misař

18. kolo Puklice vs. Slavoj 3:1 (1:0)

Celkem solidní výsledek na hřišti leadra soutěže a vzhledem k okleštěné sestavě Slavoje. Branku na 3:1 vstřelil Ondra Doležal.

17. kolo Slavoj vs. Brtnice 0:3 (0:2)

16. kolo Štoky vs. Slavoj 1:1 (0:0)

Branka : Plíhal - přímo z rohu

15. kolo Slavoj vs. Havl. Borová 4:0 (3:0)

Branky : Plíhal 2, Třebícký a Doležal

Zimní přípravné zápasy :

(22.3.)

Slavoj vs. dorost Slovan Kamenice n.L. 1:1 (0:1)

(15.3.)

Slavoj vs. dorost Střepina Žirov 3:3 (2:1)

(23.2.)

Slavoje prohrál v J.Hradci se st. žáky Slovanu 3:1

TABULKA - PODZIM 2007
1. Puklice 13 11 0 2 64: 21 33 ( 12)
2. Kamenice n.L. 13 10 1 2 48: 23 31 ( 10)
10. Štoky 13 4 2 7 30: 30 14 ( -4)
11. Světlá nad S. 13 3 1 9 20: 56 10 ( -8)
12. H.Borová 13 2 3 8 17: 39 9 ( -9)
13. Žďírec nad D. 13 1 1 11 7: 58 4 (-14)

Batelov - Slavoj  2:0 (2:0)

Solidní výkon na hřišti předního celku tabulky.

12. kolo

Slavoj - Černovice  3:2 (2:1)

Dorostenci Sokola Černovice na Budíně - podzim 2007Po brzkém vedení 1:0 sice favorizovaní hosté vyrovnali, ale naši chlapci tentokrát zbraně nesložili a postupně se ujali vedení 3:1. Hosté snižovali těsně před koncem. Stínem jsou dvě zbytečné červené karty na naší straně (Matoušek a Plíhal).

Derby bylo ke konci zápasu dost vyhecované.

11. kolo

Přibyslav - Slavoj  1:0 (1:0)

Zápas bez "kamenických" posil dopadl dost nešťastně. Ve druhé půli měli naši chlapci převahu a příležitosti, ale bohužel opět prohra.

10. kolo

Slavoj - Ždírec n.D.  6:2 (2:0)

Zápas s dalším soupeřem z chvostu tabulky jsme zvládli a dočkali se druhé výhry v řadě a čtvrté celkem. Konečně jsme nastoupili v téměř úplné sestavě.

9. kolo

Golčův Jeníkov - Slavoj 1:6 (0:4)

Zápas a hlavně výsledek tentokrát vyšel a vezeme důležité body. Při zápase se zranil náš hráč Třebícký, který musel s roztrženou rukou na šití do nemocnice v Čáslavi.

8. kolo

Slavoj - Luka n.J. 0:2 (0:1)

Opět zápas s hratelným soupeřem, ovšem bez důrazné koncovky. Škoda, další zápas jsme neskórovali a to se těžko vyhrává.

7. kolo

Kamenice n.L. - Slavoj 3:0

6. kolo

Žirovnice - Bohdalov 0:1 (0:1)

V utkání, ve kterém jsme soupeři prakticky darovali vedoucí branku, jsme měli získat alespoň jeden bod.

5. kolo

Žirovnice - Puklice 2:10 (2:5)

Naši prohrávali od 1. minuty. Po snížení na 1:2 se chvíli zdálo, že můžeme se soupeřem hrát vyrovnanou partii, ale hostující útočná vozba byla nad síly naší obrany.

4. kolo

Brtnice - Žirovnice 7:0 (4:0)

Fyzicky vyspělejší domácí na úzkém a malém hřišti kralovali od začátku do konce. Našim se zápas vůbec nepovedl. Pískal "srandista" Petr starší, který vykázal trenéra Vodáčka až na stráň a který během hry prováděl školení z pravidel fotbalu. Vítězství domácích chlapů jednoznačně zasloužené.

3. kolo

Žirovnice - Štoky 3:2 (3:1)

Druhé vítězství se zrodilo v první půli. Ve druhé už byl zápas mnohem vyrovnanější ale výhru jsme uhájili.

2. kolo

Havlíčkova Borová - Žirovnice 3:0 (2:0)

Stará písnička : Naši kluci na domácí chlapáky nemohli stačit, i když ve druhé půli byla územní převaha na naší straně, ale bez gólového efektu.

1. kolo

Žirovnice - Světlá 6:1 (3:0)

Zápas klukům sedl a hosté, kteří přijeli v deseti lidech, i když působili fyzicky vyspělejším dojmem, postupem času vůbec nestačili. Čestný úspěch dali za stavu 6:0. Do zápasu nastoupili a také se zapsali mezi střelce naši žáčkové Jarda Kořínek a Tomáš Knotek.

Přípravné zápasy :

středa 1. srpna od 18:00 na Budíně

Slavoj vs. Černovice 0:3 (0:2)

Při našem úzkém kádru posílili sestavu Slavoje tři dorostenci Slovanu Kamenice n/L. Klukům velké díky. Hosté hráli ze zabezpečené obrany a vyučovali především v produktivitě. Slavoj měl optickou převahu, ale koncovka žalostná.

sobota 4. srpna od 16:00 hodin v Kamenici n.Lipou.

Slovan Kamenice n.L. vs. Slavoj 4:4

Kádr Slavoje byl opět posílen některými hráči z okolních klubů, aby se dalo utkání vůbec odehrát.

Branky : Doležal "Dudan 1, Dvořák 3