Doležal Ondra I., Doležal Pavel, Houdek, Ježek, Václav Musil, Časta, Secký -1

26. kolo - sobota 23. června od 16:30

Horní Cerekev vs. Slavoj*B 2:4 (0:1)

branky : Pokorný 2, Zaňák, Časta

Na novém trávníku, který byl těsně před zápasem značně zkropen deštěm, vládl po celý zápas Slavoj. Domácí pouze dotahovali.

O. Brýna – Houdek, Rathovszký, M.Dýnek, P. Houška, Metlička, Kořínek, Časta, L. Brýna, Musil (57. Pokorný), Zaňák (75. Dudan).

foto ing. Radek Žižka

25. kolo - neděle 17. července od 16:30 hodin

Slavoj*B vs. Sokol Hořepník 3:1 (2:0)

branky : Zaňák (39. a 76.), Staněk (29.) - hosté na 2:1 v 52. minutě (Petrák)

Sestava : Poustecký Michal (74. Brýna Olda)- Houdek, Dýnek Tomáš, Dýnek Milan, Doležal Pavel (53.ČK) - Havlíček, Metlička, Brýna, Musil Václav - Zaňák, Staněk (78. Doležal Ondra mladší)

pískal Chodúr, 100 diváků. Slavoj je po tomto kole na 2. místě, do I.B tř. postupují Počátky.

24. kolo - sobota 9. června od 16:30

Slavoj*B vs. Slovan Kamenice n.L.*B 2:0 (0:0)

Za úmorného vedra se hrál poměrně vyrovnaný zápas. Naši byli přece jenom o ty dvě branky lepší. Branky Staněk (63.) a Lad. Brýna (81.)

pískal Čamra z Pelhřimova. 50 diváků. ŽK 0:1, červené nebyly.

Sestava : Poustecký - Houdek, Dýnek M., Rathovzský, Doležal P. - Havlíček (62. Ježek), Metlička, Staněk, Brýna - Musil Václav, Pokorný (67. Dýnek Tomáš)

23. kolo - sobota 2. června od 15:00 hodin

Božejov vs. Slavoj*B 7:0 (4:0)

Prioritu má A-mužstvo, které bojuje o záchranu a protože se současně hrál také zápas dorostenců, odcestovala k zápasu družinka polozraněných a rekonvalescentů. Navíc byl již v 8. minutě vyloučen za kecy Ondra Doležal. Domácím údajně vyšlo vše a našim nic.

Sestava : Old.Brýna - Houdek, Pavel Doležal, Dýnek, Rathovzský - Havlíček, Metlička, O.Doležal, Lad.Brýna - Václav Musil a Zdeněk Musil. Pískal : Holub, 60 diváků

22.kolo - neděle 27. května - Budín

Slavoj*B - SK Slavoj Pacov 1:1 (1:0)

Ve vyrovnaném utkání se spoustou příležitostí se body dělily spravedlivě. Pískal Chodúr, 100 diváků, ŽK 2:1, ČK 0:0.

Branku Slavoje v 18. minutě Zaňák, hosté vyrovnali z trestného kopu v 56. minutě Šlechtou.

Sestava : Brýna Olda - Pavel Doležal, Houdek, Dýnek Milan, Rathovzský - Váňa (76.Brýna Láďa), Metlička, Doležal Ondřej, Václav Musil (50. Havlíček) - Pokorný, Zaňák.

> Reportáže z celého kola - Deník Vysočina <

21. kolo - sobota 19. května - hřiště Petrovice

Senožaty - Slavoj*B 2:4 (2:0)

Ve druhé půli předvedli naši dokonalý obrat a zaslouženě vyhráli. Branky : Zaňák 50., Dýnek Milan (70.PK), Václav Musil (80.), Havlíček Jirka (88.)

Sestava : Brýna Olda - Houdek, P.Doležal, M.Dýnek, Váňa - Havlíček, Luk.Ježek, O.Doležal, Brýna Lad. - V.Musil, Zaňák (65.Jůn)

pískal : Řezníček, 30 diváků, ŽK 0:2

20. kolo - 13. května 2007

Slavoj*B - SK Horní Ves 2:3 (2:1)

Slavoj nečekaně prohrál po ostudném výkonu ve druhé půli.

Sestava : M.Poustecký - V.Musil, Dýnek Milan, Rathovzský (60.Houdek), P.Doležal - Havlíček (46.Brýna x 77. O.Doležal ml.), Metlička, Dýnek Tomáš, Ondřej Doležal st. - Poustecký Jarda, Zaňák.

branky : (16:) J. Poustecký a Zaňák (19.), pískal : Řezníček, ŽK 2:1, 100 naštvaných diváků

19. kolo

Střepina Žirov - Slavoj*B 3:3 (2:0)

Škoda jen, že byl na zápas nedostatek hráčů. Museli vypomáhat dorostenci, kteří měli v nohách zápas s leadrem soutěže.

Domácí údajně zahráli svůj nejlepší zápas a vedli už 3:0. Naši pak srovnali během pěti minut a přidali ještě čtvrtý gól, který nebyl uznán. Jiří Doležal si zlámal zánártní kůstky a je pro zbytek jara vyřazen. Škoda.

sestava : Sosnovec - V.Musil, P.Doležal, Dýnek (30. Ondra Doležal II.), Houdek - Havlíček, Metlička, Ondra Doležal I., Plíhal - Zaňák, Jiří Doležal (60. Váňa).

branky : 75. Zaňák, 78. a 80. Ondra Doležal II. - Dudan. Rozhdočí Řezníček. 20 diváků.

18. kolo

Slavoj*B - Start Lukavec 3:1 (1:0)

branky : 20. Zaňák, 73. Doležal Ondřej I., 82. Dýnek Milan (PK) - za hosty v 60. Váňa na 1:1

Sestava : Poustecký - V.Musil (60.Dýnek Tomáš), Makovička, Dýnek Milan, Rathovzský - Havlíček, Metlička, Doležal Ondřej I., Doležal Jiří - Zd.Musil (85.Brýna), Zaňák

> reportáže z celého kola ...

17. kolo

Slavoj*B - Spartak Počátky 6:1 (3:1)

branky : 22. Metlička, 36. Jar. Poustecký, 43. Havlíček, 76. a 79. Zaňák, 89. Doležal (Dudan) - za hosty M.Smejkal (32.)

Sestava : Poustecký Michal - Musil Václav, Dýnek Milan, Dýnek Tomáš, Doležal Pavel - Havlíček (80. Brýna Láďa), Metlička, Doležal Jiří, Doležal Ondra I. - Poustecký Jarda (80. Doležal Ondra II.), Zaňák

80 diváků - hráno jako předzápas A-mužstva s Havl.Brodem. Pískal Nenadál. ČK - 1:0 - Zaňák (79.) za radost z gólu

> Reportáž z celého kola ... > zde <

16. kolo

Slavoj*B - Tatran Červená Řečice 4:1 (0:0)

Sestava : Císař - Musil Václav, Doležal Pavel, Dýnek, Radhovzský, Kořínek, Metlička, Havlíček  Doležal Ondřej (60. Zaňák), Doležal Jiří (85. Houdek), Staněk

Branky : 61. Doležal Jiří, 70. Dýnek (PK), 83. Zaňák, 85. Havlíček - hosté 59. Nenadál David.

Pískal Kopecký, 80 diváků, krásné počasí.     >> Reportáže z celého kola zde <<

15. kolo

Obrataň - Slavoj*B 0:8 (0:5)

Jednoznačná záležitost Slavoje. Branky : Staněk 3, Jan Musil 2, Zaňák, Metlička a Jiří Doležal po 1.

Sestava : Brýna - V.Musil, Dýnek, Makovička, Doležal Pavel - Havlíček (60. Doležal Ondra), J. Doležal, Metlička, Staněk (60. Brýna) - Jan Musil, Zdeněk Musil (46.Zaňák)

Pískal Gaupmann, ČK 0:0

Zimní PŘÍPRAVA :

Slavoj B vs. Kamenice n/L B 2:1 (2:1)

Budín - sobota 31.3. od 15:00 hodin

Obě branky vsítil Jan Musil, který ale již do 2. půle nenastoupil a proto jsme se museli obávat o výsledek. Hosté byli ve druhé půli lepší, podržel nás Olda Brýna v brance, který měl i notnou dávku štěstí.

SK Pacov B - Slavoj B 6:1 (3:0)

neděle 25.3. od 13:30, UT Pelhřimov-Kalvárie

Naši propadli na plné čáře a výsledkem je ....

Ladislav Hošo

Sestava : Císař (50. Old. Brýna) - V.Musil, Jůn, Dýnek Milan, P.Doležal - Havlíček, Metlička, Brýna Vlad, Doležal Ondra "Sendrs" - Jiří Doležal, Zaňák > dále střídali : Dýnek Tomáš, Doležal Ondra "Dunaj", Záboj, Misař, Plíhal, Mach.

Branku Slavoje vsítil Plíhal, pískal Hošo Ladislav.

Ze stránek SK Pacov .... zde !   .... fotky zde !

SK Horní Ves - Slavoj B 5:4 (1:0)

Hráno v sobotu 17.3. od 15:00 hodin na hřišti v H.Vsi

Neurovnaná hra a ve druhé půli gólové hody. Našim se podařilo otočit ze stavu 3:0 na 3:4, ale pak jsme si opět nechali dát dvě branky a prohráli jsme. Rozhodující bylo patrně vyloučení "Sendrse" i když naši hráli nadále v jedenácti.

Po dlouhé době se naší brance objevil Olda Brýna.

Sestava : Old.Brýna - Dýnek Tomáš, Dýnek Milan, Houdek, Jůn - Havlíček, Metlička, Brýna Vlad., O. Doležal Sendrs (30.´ČK za faul) - Doležal Jiří, Misař (střídal : Tomáš Mach a Doležal Pavel - střídáno hokejově).

Branky našich : Havlíček a J.Doležal 3x. Pískal M. Švehla, mával Ladislav Hošo ...

Spartak Pelhřimov B - Slavoj B  6:4 (4:2)

První přípravné utkání se hrálo v neděli 4. března od 18:00 hodin za umělého osvětlení na umělé trávě v Pelhřimově se soupeřem, který hraje na čele okresní III. třídy, tedy o soutěž níž, kde má ale značné postupové ambice a to bylo i vidět.

Sestava Slavoje : Váňa (Doležal Jiří, Musil Václav) - Dýnek Milan, Houdek, Rathouzský, Dýnek Tomáš - Havlíček, Metlička, Doležal Ondřej (Sendrs), Brýna - Jan Musil (20. ČK), Doležal Ondřej (Dudan). Dále střídali : Zaňák a Misař. Střídání hokejově. Po červené kartě hrálo mužstvo Slavoje po dohodě se soupeřem v jedenácti. Vyloučený Jan Musil již však nehrál.

Branky : 1. minuta  1:0, 18. Zaňák vyrovnává na 1:1, 25. minuta 2:1, 27. minuta 3:1, 38. Jiří Doležal snižuje na 3:2, 44. minuta a poločasové skóre 4:2. 50. minuta 5:2, 59. minuta Milan Dýnek na 5:3, 73. minuta Brýna snižuje na 5:4, v 84. minutě domácí stanovují konečné skóre na 6:4.

2 - Camrda, Brýna Láďa

1 - Houdek Karel, Havlíček Jiří, Ježek Lukáš, Secký Martin, Doležal Pavel, Pokorný Martin

14. kolo - Sobota 4. listopadu ve 14:00

Slavoj*B - Košetice 1:2 (1:1)

Hrálo se na zasněženém trávníku, který bránil kombinaci. V první půli byla hra vyrovnaná, ve druhé byli hosté lepší a zaslouženě vyhráli. Hosté se ujali vedení ve 20. minutě z penalty, naši vyrovnali po krásně akci ve 25. minutě Metličkou. Rozhodnutí padlo ve druhé půli po rohu.

Sestava : Šamal - V. Musil, M. Dýnek, Jůn, Houdek - Metlička, Havlíček, Poustecký, O. Doležal ( 60. Žemlička) - J. Doležal, Zaňák

>Reportáž z celého kola zde<

12. kolo - Sobota 28. října od 14:30

Hořepník - Slavoj*B 2:2 (2:1)

Naši se ujali vedení už v 5. minutě Zaňákem, domácí pak otočili. Druhá půle byla v režii našich a také dokázali vyrovnat v 75. minutě Brýnou.

Sestava : Císař - Musil, Jůn, Doležal, Žemlička - Metlička, Havlíček, Brýna, O. Doležal - J. Doležal, Zaňák (80. Štěpnička).

11. kolo - Neděle 22. října

Kamenice n/L*B - Slavoj*B  2:5 (0:1)

Domácí rezerva neměla na náš B-tým nárok.

Sestava : Císař - P. Doležal, Houdek, V. Musil, Metlička - Havlíček, Zaňák, O. Doležal, J. Doležal - Pokorný, J. Musil.

Střídali : Dýnek Milan, Brýna a Žemlička

Góly: 16. a 85. J. Doležal, 48. Pokorný, 58. Zaňák, 60. J. Musil

Neděle 15.10.2006

TURNAJ v obci DOMAMIL

V opakovaném turnaji, který se měl konat 5. srpna a nekonal kvůli vydatným dešťům náš B-Tým zvítězil a přivezl "Pohár" a míč.

Výsledky Slavoje : Domamil 4:2, Police 3:1 a Grešlové Mýto 1:2. Hrálo se systémem "každý s každým" 2X20 minut.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Ondra Doležal, zv.Sendrs. Blahopřejeme.

10. kolo -sobota 14. října od 14:30 hodin

Slavoj*B - Sokol Božejov 2:1 (0:0)

branky Jan Musil a Zaňák

Ve vyrovnaném zápase byli naši šťastnější. Napomohlo i vyloučení hostujícího brankáře.

J. Doležal - Váňa ( 76. Houdek), Jůn, V. Musil, P. Doležal - Havlíček ( 62. Brýna), Metlička, O. Doležal, Camrda - Zaňák, J. Musil.

9. kolo - sobota 7.10. od 15:00 hodin

Pacov*B - Slavoj*B 5:0 (3:0)

Jednoznačná partie pro domácí, kteří rozhodli již během první půle.

Sestava : Sosnovec - Váňa, Jůn, P. Doležal, Houdek, Metlička, J. Havlíček, D. Havlíček, ( 67. Dýnek), O. Doležal, Žemlička, Ježek.

8. kolo - sobota 30.9.2006 od 15:00 hodin

Slavoj*B - Sokol Senožaty 4:0 (3:0)

Jednostranné utkání s odevzdaným soupeřem a se spoustou nevyužitých šancí našich.

Branky Jan Musil 32., 39, a 42. minuta, Brýna 78.min.

Sestava : Poustecký - Váňa (52.Houdek), Jůn, Dýnek Milan, V.Musil - Havlíček, Doležal Jiří, Metlička, Doležal Ondřej - Zaňák (46.Brýna), Musil Jan (46. Camrda)

13. kolo (8. hrané) - čtvrtek 28. září od 15:30 hodin

Slavoj*B - SK Horní Cerekev 5:1 (3:0)

Vítěz utkání byl znám po 15-ti minutách, kdy hráči Slavoje*B vstřelili tři branky a spoustu dalších šancí nevyužili. Hosté hráli v poli solidně, před naší brankou si však počínali nezkušeně a proto zaslouženě prohráli.

Sestava Slavoje : Poustecký - P.Doležal, Dýnek Milan (46. Houdek), Jůn, Musil Václav - Havlíček (61. Brýna), Metlička, Doležal Jiří,

Doležal Ondra - Zaňák, Jan Musil

Branky : 6. Jan Musil, 11. Zaňák, 15. Zaňák, 57. Jan Musil, 88. Pavel Doležal - za hosty v 65. Podařil.

Pískal Beseda Petr. 50 diváků, ŽK 1:0

7. kolo - sobota 23. září od 15:30 hodin

Horní Ves - Slavoj*B 1:2 (1:2)

Domácí se ujali vedení po pěkné akci bratří Bradů. Hosté pak během několika minut otočili a výsledek zůstal nezměněn  až do konce.

Sestava : Poustecký - Váňa, Jůn (80.Žemlička), Dýnek Milan, P.Doležal - Metlička, Havlíček, Brýna, O.Doležal - Jiří Doležal, Jan Musil.

pískal : Musil, ŽK 1:3, ČK 0:0, 50 diváků

6. kolo - sobota 16. září od 15:30

Slavoj*B - Střepina Žirov 3:2 (1:1)

Ve vyrovnaném zápase velmi dobré úrovně otevřel skóre již ve 2. minutě hostující Horák. Našim se podařilo vyrovnat ve 28.minutě Zaňákem po přesné přihrávce J.Musila. Ve druhé půli se Slavoj ujal vedení v 75. minutě brankou Camrdy. Metlička pak neproměnil penaltu, hosté naopak ano a bylo srovnáno. Vítězství zařídil nekompromisní střelou v 84. minutě Jan Musil.

Sestava : Poustecký - Jůn (46.Ježek Luk.), Makovička, Houdek, Dýnek Tomáš - Metlička, J.Doležal, O.Doležal (80.Kopejtka), Havlíček - Zaňák (46.Camrda), Jan Musil

pískal P.Nenadál, 50 diváků

snímky

Miloš Konáš

5. kolo - neděle 10. září od 16:00 hodin

Lukavec - Slavoj*B  4:3 (2:1)

Žirovnice byla mírně aktivnějším týmem, Lukavec spoléhal spíše na protiútoky a do druhé půle vstupoval s jednobrankovou výhodou, kterou později zvýšil už na rozdíl tří branek. V závěru se hostům ještě podařilo snížit ale na body nedosáhli.

Góly: 30. a 53. Lhotský, 15. Vlček, 78. Kozojed - 84. a 87. J. Doležal, 35. Metlička ( PK). Rozhodčí: Musil. ŽK: 3: 1. Diváci: 70 Žirovnice B: Poustecký - Váňa (60. Kopejtka), V. Musil (40. M.Dýnek), P.Houška, Jůn - Metlička, Havlíček, Kořínek, Secký -  Jiří Doležal, Zaňák (46. O.Doležal)

Václava Musila odvezli do nemocnice na šití s roztrženým obočím.

4. kolo - neděle 3. září od 16:00 hodin

Spartak Počátky - Slavoj*B  1:1 (1:0)

(Změna pořadatelství z důvodu neregulérní hrací plochy na Budíně)

Posílená Žirovnice sehrála se Sp. Počátky výborný zápas, který fotbalově předčil rámec okresního přeboru. Domácí se dostávali do koncovky častěji, ale vše vyvážily výborné zákroky brankáře Pousteckého. Remíza je tedy celkem spravedlivá. Góly: 32. Ondra Plášil - 58. M. Secký. Rozhodčí: Šuranský. ŽK: 1: 0. Diváci: 150.

Žirovnice: Poustecký - Váňa, Houška Petr, Houdek, Jůn (46.V.Musil) - Metlička, Havlíček, Camrda (46.Doležal Ondra), Secký (75. Kopejtka) - Zaňák, Weith.

3.kolo - neděle 27. srpna od 15:00

Č.Řečice - Slavoj*B 0:4 (0:3)

Výsledek ovlivnily individuální chyby Řečických, po kterých padly první dvě branky. Zejména první branka byla nevídaná. Lukáš Ježek vystřelil ze 30-ti metrů, míč mu nesedl a kutálel se k brance. Brankář jej však mezi nohama pustil. Pak naši přidali ještě dvě branky, takže druhý poločas už se hrál víceméně z povinnosti.

Góly: 35. a 36. Zaňák, 25. Ježek, 76. Havlíček. Rozhodčí: Chodúr. ŽK: 1: 2. Diváci: 70.

Sestava : Poustecký - Dýnek Tomáš (74. Brýna), Václav Musil, Ježek, Jůn - Havlíček, Kopejtka (64. Doležal Pavel), Metlička, Houška Petr - Zaňák, Camrda

2.kolo - neděle 20. srpna od 16:30

Slavoj*B - Obrataň 5:3 (0:2)

branky : 52. Houdek, 57. a 60.(PK) Metlička, 71. J. Doležal a 74. Camrda.

Sestava : Poustecký - Váňa, Houdek, Václav Musil, Dýnek Tomáš - Havlíček, Kopejtka (46. Camrda), Metlička, Doležal Ondra (80. Brýna) - Petr Houška, Jiří Doležal

Dokonalý obrat ve druhé půli přinesl zasloužené vítězství.

1. kolo - neděle 13. srpna od 16:30

Košetice - Slavoj*B 2:2 (2:0)

branky Slavoje : Zaňák a Doležal Jiří

Sestava : Poustecký - Váňa, V.Musil, P.Houška, Houdek - Metlička, Havlíček J., Kopejtka, Doležal Ondra - Doležal Jiří, Zaňák.

V první půli byli lepší domácí, ve druhé jim došly síly a naši zaslouženě vyrovnali.

Přípravné zápasy B-mužstva

Novým trenérem se stal od této sezóny pan Miroslav Kořínek, úspěšný mnohaletý trenér dorostenců Slavoje. Přejme mu tedy hodně příjemných starostí a úspěch s novým týmem. Tím by asi byl postup do B-třídy.

Slavoj*B - HC Jaguars Lipolec 2:0, branky R. Kopejtka a O. Doležal

Budín 22. července v 17:00 hodin

Turnaj v Černovicích - 29. července

kvalifikace : Slavoj - Nový Rychnov (I.B) 4:0 (1:0), branky : Jiří Doležal 2, Časta Rosťa, Doležal Ondřej

Rychnovští si zprvu počínali aktivněji, žirovnický veterán Sosnovec však lapil i penaltu. Ve druhé půli Slavoji vycházely protiútoky. Soupeř po druhém gólu rezignoval.

Meteor - Černovice 3:1

finále : Slavoj - Meteor Tábor (I.B) 2:4 (1:2), branky Houdek a Jaroslav Poustecký

Za stálého deště postupně ovládl hřiště táborský Meteor. Fotbalistům Slavoje nelze upřít snahu, soupeř však působil sehranějším dojmem.

Sestava : Sosnovec - Doležal Ondřej, Doležal Pavel, Doležal Jiří, Časta Rosťa, Brýna, Váňa, Metlička Jan, Metlička Martin, Plíhal, Houdek, Dýnek Tomáš, Jurík, Poustecký Jaroslav, Havlíček Jiří.

Naším nejlepším hráčem vyhlášen Tomáš Dýnek.

O třetí místo : Černovice - N. Rychnov 3:2

Nejlepší hráči ostatních týmů : Milan Kasal (M. Tábor), Jaroslav Kerouš (Černovice), Marek Císař (Nový Rychnov).