10. Žirovnice B 26 9 5 12 68: 62 32 ( -7)
13. Žirov 26 8 1 17 45: 61 25 (-14)
14. Želiv 26 5 3 18 47: 92 18 (-21)

26. kolo

Jiřice - Žirovnice B 1:1 (1:0)

V první půli byli aktivnější domácí fotbalisté a odměnou jim byl vedoucí gól. Se změnou stran se obrátil i obraz hry. Hosté byli lepší, vstřelili gól a zápas skončil zaslouženou remízou.

Góly:26. Jiřík - 52. V. Musil. Rozhodčí: Handl. ŽK:0:2. Diváci:50. Poločas:1:0.

Jiřice: Merunka - Jiřík, Pavel Příhoda, Maršík, Beránek (46. zajíček), Hložek, Veroněk, Čámský, Sadský (80. Frantál), Petr Příhoda, Hájek.

Žirovnice B: Hryzák (45. Sosnovec) - Jůn, Rathouský, Dýnek, Váňa, O. Doležal, Havlíček, Kopejtka, Brýna (75. Hluchý Tomáš), J. Doležal, V. Musil

25. kolo

Slavoj*B - Želiv  4:3 (2:1)  aneb  Jistá záchrana !

Vítězství domácích se nerodilo snadno. Střelci na obou stranách se dost dlouho trápili, po trefě J. Radila Želiv dokonce pět minut před koncem vedl. Jenže pak dokonal hattrick J. Musil a obrat ve skóre dokončil Zaňák.

Góly: 12., 36. a 86. J. Musil, 87. Zaňák - 60. a 85. J. Radil, 18. Němec. Rozhodčí: Handl. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Žirovnice B: Socha - P. Doležal, V. Musil (75. Brýna), Dýnek, Váňa (46. O. Doležal), Zaňák, Havlíček, Kopejtka, Camrda, J. Doležal, J. Musil.

24. kolo

Slavoj*B - Božejov  2:2 (1:2)
  branky : Jan Musil a David Kuš

23. kolo

Horní Ves - Slavoj*B 2:4

Domácí postrádali v základní sestavě hned šest hráčů základní sestavy, což se projevilo také na konečném výsledku utkání, který vyzněl lépe pro hosty již po prvním poločase. Katem hornoveských nadějí se stal Jan Musil, autor všech žirovnických zásahů. Góly: 48. a 82. Fous - 10., 42., 51. a 78. J. Musil. Rozhodčí: Řezníček. ŽK: 1: 1. Diváci: 35. Poločas: 0: 2. H. Ves: Vácha - Fous, Nacházel, Trávníček ( 30. Průcha), M. Brada, P. Nováček, Glejtek, Habermann, Vlček ( 40. Bělohlávek), D. Brada ( 46. Hlaváček), Kantor.

Žirovnice B: Poustecký - Janů, V. Musil, Dýnek, Ježek, Váňa, Havlíček, Kopejtka, Brýna, Camrda, J. Musil. ( šve)

22. kolo

Senožaty - Slavoj*B  5:3 (2:3)  sobota 20. května od 16:00
  Domácí fotbalisté takřka po celou první půli tahali za kratší konec provazu. Po přestávce však zatlačili soupeře do hluboké defenzívy a třemi góly za sebou rozhodli utkání ve svůj prospěch. Senožatští tak s výjimkou pondělních dohrávaných zápasů naposledy prohráli na úvod svého jarního účinkování proti Červené Řečici. Góly: 39. a 70. Večeřa ( druhý z PK), 33. Burda, 65. Sýs, 82. Strnad - 29. Kopejtka, 37. Doležal, 44. Dýnek ( PK). Rozhodčí: Richtr. ŽK: 1: 4. Diváků: 60. Poločas: 2: 3. Senožaty: Čermák ( 44. P. Svoboda) - Burda, Cibula, Maděra, M. Svoboda, Samec, K. Mareš, Strnad, Jankůj, Večeřa, Sýs ( 80. L. Mareš). Žirovnice B: Kouba - Jůn, Socha, Dýnek, Hryzák, Váňa, Havlíček, Kopejtka, Doležal, V. Musil, J. Musil ( 46. Brýna). ( mar)

21. kolo

Obrataň - Slavoj*B  3:6 (0:3)  středa 17. května od 17:00 hodin

Tři dohrávky okresních soutěží kvalitou fotbalu moc nezaujaly, přičemž všechny přinesly body hostům. Absurdní podívaná byla k vidění v Obratani, deset minut před koncem zprvu banální konflikt přerostl v Troškovu "pravou jihočeskou".
Hosté přijeli posíleni o některé hráče A týmu, domácí jim v první půli naivní hrou v defenzívě cestu za vítězstvím usnadnili. Už ve 12. minutě vedla Žirovnice 2:0, jednoznačný poločasový stav dotvořil Kuš z trestného kopu.
Po přestávce se fotbal z hřiště vytratil, o poklidném dohrávání zápasu nemohla být ani řeč. Nejprve potemněla obloha a deset minut se pro bouřku nehrálo, chvíli před koncem bylo pro změnu temno v hlavách hned několika hráčů. Čtyři červené karty jako důsledek šarvátky jsou toho nejlepším důkazem.
Góly:56. M. Vlach, 59. Petr Čekal st., 71. J. Přibyl - 12. a 68. Kopejtko, 52. a 80. J. Musil, 7. Kořínek, 35. Kuš. Rozhodčí: Hašek. ŽK:2:3. ČK:2:2 (75. J. Přibyl, 75. Stark - 75. P. Doležal, 75. J. Doležal).

Diváci:30. Poločas:0:3.

Žirovnice B: Kouba - P. Doležal, Kuš, Dýnek (65. Váňa), Janů, Kořínek, J. Havlíček, Kopejtko, Camrda

(70. O. Doležal), J. Doležal, J. Musil.                                                                                     (vaněk)

20. kolo

Počátky - Žirovnice*B  1:3 (1:1) sobota 13/5/2006 v 16:30 hodin

V sousedském derby začali lépe hosté ze Žirovnice, ale na gól Musila ještě dokázal odpovědět Smejkal z penalty. Po přestávce nebyla domácím nic platná převaha v poli, góly stříleli Žirovničtí. Slepené branky Musila a Doležala znamenaly import bodů. Góly: 35. Smejkal ( PK) - 28. a 72. Jan Musil, 73. J. Doležal.

Rozhodčí: Parkan. ŽK: 2: 2. Diváci: 80. Poločas: 1: 1.

Počátky: Soukup - Háva, Brýna, Tesař, Skalník ( 85. Bečka), Kopečný, Burza, Král, Doskočil ( 81. Ištok), Smejkal, Kozelek.

Žirovnice B: Kouba - Doležal, Socha, Dýnek, Janů, J. Doležal, Havlíček, Kopejtko, Metlička, O. Doležal, Musil Jan ( 80. Jůn).

19. kolo

Žirovnice*B - Pacov*B 1:3 (0:1) sobota 6. května od 16:30

Domácí se proti lepším hostům snažili, ale jejich boj byl marný. Pacovští se prosadili již v pětadvacáté minutě brankou Antola. Po obrátce hosté přidali ještě dvě branky, zatímco domácím se podařila pouze korekce na 1: 3. Góly: 77. Martin Pokorný - 25. Antol, 52. vlastní, 54. Diviš. Rozhodčí: J. Musil. ŽK: 2: 1. Diváci: 25.

Žirovnice B: Poustecký - P. Doležal, V. Musil (66. L. Štěpnička), Jůn (28. M. Pokorný), Janů, O. Doležal, J. Havlíček, Kopejtka, Kejval (66. Brýna), J. Doležal, Váňa.

Pacov B: P. Ludvík - Sojka, M. Maršík, Pavelec, D. Ludvík, Jiřík, L. Rybčák, Buchar, Antol (65. M. Zeman), Hájek, Diviš. (hav)

18.kolo

Košetice - Žirovnice B 6: 0 (2:0) pondělí 1/5 v 16:30

Góly: 48., 70. a 88. Přibyl, 20. Mareš, 21. Vlk, 47. Musil. Rozhodčí: Tomovič.

ŽK: 0: 3. Diváci: 20.

Žirovnice B: Hryzák - P. Doležal, Jůn, Dýnek, Záboj, Míčanský, Havlíček, Kopejtko, Brýna, J. Doležal, O. Doležal.

17.kolo

Č. Řečice - Žirovnice B 1: 1 (0:0) sobota 29/4 v 16:00

Góly: 62. Obranec - 50. Kopejtko. Rozhodčí: Richtr. ŽK: 1: 2. Diváci: 70.

Žirovnice B: Kouba - Hryzák (69. Jůn), Socha, Dýnek, P. Doležal, Janů, Havlíček, Kopejtko, Brýna (77. O. Doležal), J. Doležal, Camrda. (ork)

16. kolo  Žirovnice B - Kamenice B 2: 2 (1:2) - sobota 23/4/2006 od 16:00 hodin

Na hlavní ploše stadiónu Budín byl vidět souboj nevalné úrovně. K plnému bodovému zisku měl o kousek blíže domácí Slavoj, přestože v poločase prohrával. Úroveň zápasu se nezvýšila ani po přestávce. O trochu více ze hry měli Žirovničtí, jimž se deset minut před koncem podařil vyrovnat zásluhou Jiřího Doležala, dělba bodů však je zasloužená. Góly: 25. Štěpnička, 80. J. Doležal - 20. Pivoňka, 30. Chvála. Rozhodčí: Hašek. Hráno bez karet. Diváků: 50. Poločas: 1: 2.

Žirovnice B: Socha - P. Doležal, Ježek, Dýnek, Váňa (46. Jůn), O. Doležal (66. Brýna), J. Havlíček, Kopejtka, Secký, J. Doležal, Štěpnička (46. Janů).

Kamenice B: Sládek - Mach, Mazanec, Škrleta, Štangl, Pechek, Macháček, Velas, Fučík, Chvála, Pivoňka. (hav)

15. kolo  Slavoj*B - Střepina Žirov 1:2 (0:1) - sobota 9. dubna od 15:30 hodin

Na škvárovém hřišti bylo k  vidění vyrovnané utkání, z něhož si odnesl body šťastnější celek. Zřejmě osudový moment nastal po hodině hry, kdy si domácí mohli zajistit vedení z pokutového kopu, jenže Zaňák jej zahodil. Žirovská chvíle přišla tři minuty před koncem, kdy se při Prchalově trestném kopu rozestoupila před gólmanem Sochou zeď. Žirovničtí již odpovědět nestačili. Góly: 46. V. Musil - 33. Kubát, 87. Prchal. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 2: 0. Diváků: 20.

Žirovnice: Socha - P. Doležal, Zaňák, Dýnek, Janů, Váňa (46. Jůn), J. Havlíček, Brýna, O. Doležal (46. Hryzák), J. Doležal, V. Musil. (Vysočina - Listy Pelhřimovska)

Přípravné zápasy Slavoje*B - Zima - jaro *2006

1. dubna-

Pelhřimov

(Kalvárie)

Slavoj*B - Sokol Božejov 2:2 (0:1)

branky Slavoje : Pavel Doležal a Martin Pokorný

Tým byl složen z poloviny z hráčů "béčka" a z poloviny z dorostenců.

Velitelem výpravy byl M. Kořínek.

PODZIM 2005

14.kolo  Slavoj*B - Hořepník 6:1 (5:0)  předehrávané první jarní kolo - sobota 12/11 ve 14:00 hodin

Domácí si zásluhou posily z áčka v podobě bratří Musilů vytvořili během dvanácti minut tříbrankový náskok. Hosté sice ani po poločase, který narostl do pětibrankového rozdílu, nepřestali bojovat, vyrovnali hru, ale branka jim byla souzena jenom jedna.

Góly: 5. a 12. Z. Musil, 7. a 36. J. Musil, 41. J. Doležal, 90. Kopejtka - 75. L. Dalík.

Rozhodčí: Prágr. ŽK: 2: 2. Diváci: 30.

Žirovnice B: Poustecký - Ježek (46. Brýna), Dýnek, P. Doležal, V. Musil, Radomír Časta, O. Doležal, Kopejtka, J. Doležal, Z. Musil, J. Musil.

Hořepník: Kalivoda - Popelka, Buřič, Zenáhlík, Petrák, Joneš (74. Pechek), Beránek, V. Dalík, P. Dlouhý, L. Dalík (83. Simandl), A. Dlouhý (65. Mezera).

13.kolo   Slavoj*B - Jiřice 0:3 (0:1) sobota 5. listopadu ve 14:00 hodin

Hosté byli více než hodinu lepším týmem a hru s přehledem kontrolovali, v 65. minutě už vedli třígólovým náskokem. Nepříznivý stav domácí probral k lepšímu výkonu, ale nepřineslo to ani čestný úspěch. Góly: 30. Veroněk, 62. Příhoda, 65. Sadský. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 4: 2. Diváci: 20. Poločas: 0: 1. Žirovnice B: D. Socha - Janů, Ježek (63. M. Socha), Dýnek, V. Musil (46. P. Doležal), O. Doležal, Havlíček (55. Kejval), Kopejtko, Weith, J. Doležal, Radek Časta. Jiřice : Merunka - Jiřík, Pavel Příhoda, Svoboda, Beránek, Sadský, Veroněk, Mecera, Hložek, Zajíček, Patrik Příhoda (76. Čermák).

12.kolo   Želiv - Slavoj*B  2:10 (1:4) - neděle 30/10 ve 14:30

branky : Zd. Musil 5, Secký, Doležal jiří, Doležal Ondra, Kopejtka, Dušan Socha z penalty.

11.kolo   Božejov - Žirovnice B 3: 0  - sobota 22. října ve 14:30

Hosté se oslabili již ve druhé minutě po tvrdém zákroku Kopejtka a do konce zápasu se spíše bránili. Domácí hráli poklidný technický fotbal, využili své přesily a zaslouženě zvítězili o tři branky. Góly: 39. Hrnčíř, 81. Vacek, 90. J. Kněžínek ml. Rozhodčí: Richtr. ŽK: 3: 2. ČK: 0: 1 (2. Kopejtko). Diváci: 50. Poločas: 1: 0. Božejov: Hák - Pípal (86. Kopecký), Koutek, Maršák, Hrnčíř, Vacek, Svoboda, Goldmann, L. Tříska, M. Tříska (73. J. Kněžínek ml.), Pelíšek. Žirovnice B: Socha - P. Doležal, Ježek, Dýnek, Váňa (72. Žemlička), Zaňák, Havlíček, Kopejtko, Brýna, J. Doležal, Časta. (tří)

10.kolo  Slavoj*B - SK Horní Ves - 8:1 (2:1) - sobota 15. října od 14:30 hodin

branky : 17. Fous 0:1, 21. Doležal Jiří 1:1, 38. Kopejtka 2:1. Do druhé půle nastoupil střelec A*mužstva Jan Musil a bylo to jednoznačné :  48., 66., 68. Jan Musil, 71. Camrda, 73. Kopejtka a 90. Jan Musil. Pískal Richter. 50 diváků. Kladem zápasu bylo to, že se ani jeden z pendlů nezranil.

Krásné počasí (14°C) L. Makovička (hostuje u nás právě z H.Vsi) nastoupil až během druhé půle (místo Václava Musila) Dušan Socha moc práce ve druhé půli neměl... Náznak útoku H.Vsi brzy skončil ... Konec zápasu ....

foto Konáš

9.kolo    Slavoj*B - Senožaty - 4:1 (2:0) - neděle 9. října v 15:00 hodin

Trvalá převaha domácích se ani tolik neprojevila brankově, jako v počtu šancí, hráči se předháněli v jejich zahazování. Přesto Slavoj vcelku pohodlně dokráčeli k zisku bodů, hosté hrozili jen z rychlých protiútoků a ke snížení se dostali až v závěru zápasu. Góly: 5., 37. a 59. Z. Musil, 63. Rostislav Časta - 75. Jankůj. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 1: 1. Diváků: 30.

Žirovnice B: D. Socha - Janů (46. D. Havlíček), Makovička, Jůn, P. Doležal, O. Doležal (64. Ježek), J. Doležal, Kopejtka, Kejval (67. Brýna), Rostislav Časta, Z. Musil. Senožaty: Čermák - Burda, I. Večeřa, Svoboda, Cibula, Samec, K. Mareš, L. Mareš, Jankůj, M. Večeřa, Sýs.

8.kolo    Slavoj*B - Spartak Počátky  0:2 (0:2) - neděle 2.října v 15:00 hodin

za nedostavivšího se rozhodčího řídil s přehledem J.Gažák 80 promočených diváků zhlédlo nezáživné derby .. spolu s diváky se přišly kouknout i slepice St.Marka (neplatily).. družební rozhovor vedoucích mužstev ... dobojováno ... foto Konáš

Domácí si dokázali v první půli vytvořit mírný tlak, hosté ale profitovali z brejků. Do poločasu se Počátky ujaly dvoubrankového vedení. Po změně stran byl tlak Slavoje výrazný, body však ze zápasu vytěžili hosté.

Góly: 15. Valeš, 20. Burza.

Rozhodčí: Gažák Jan (delegovaný rozhodčí se nedostavil). Diváků: 80. Poločas: 0: 2.

Žirovnice: Poustecký - Hryzák (65. P. Doležal), V. Musil, Dýnek, J. Doležal, O. Doležal (46. Pihávek), J. Havlíček, Kopejtka, Metlička (70. Brýna), Z. Musil, Pokorný.

Počátky: A. Soukup - Háva, Jelínek, Tesař, Brýna, Kopečný, Burza, Doskočil (80. Holý), Král, Milan Smejkal, Valeš. (hav)

7.kolo      Slavoj Pacov*B - Slavoj*B  4:0 (1:0) - sobota 24.září v 15:30

V utkání kvalitní úrovně se obě rezervy ukázaly v dobrém světle, gólově se ovšem prosadili jen domácí, po brance Vysibla vyhráli poločas. Další gól přidal po změně stran z pokutového kopu Mareš, odraženou hlavičku od břevna dorážel Béreš a poslední branku vstřelil Kuzdas po samostatné akci. Góly: 21. Vysiblo, 67. Mareš (PK), 75. Béreš, 87. F. Kuzdas.

Rozhodčí: Bouchal. ŽK: 1: 2. Diváci: 50. Poločas: 1: 0. Pacov: P. Ludvik - P. Diviš, Melichar, Čech, D. Ludvik, Mareš, Dítě, Vysiblo (67. F. Kuzdas), Béreš (80. Dubišar), Mařinec, Hájek (77. Buchar). Žirovnice: Šámal - Doležal (46. Štěpnička), Musil, Dýnek, Jůn, Hryzák, Havlíček, Kopejtka, Kejval, Radek Časta, Rostislav Časta. (tej)

6.kolo    Slavoj*B - Tatran Červená Řečice 1:2 (1:0) - sobota 17. září v 15:30 "Budín"

Domácí se snažili tvořit hru, což se jim v první půli dařilo a zaslouženě šli po trefě Havlíčka do vedení. Po přestávce se Tatran zlepšil a výsledkem byly branky Strnada, které určily majitele bodů.

Góly: 15. J. Havlíček - 75. a 88. Strnad. Rozhodčí: delegovaný rozhodčí se nedostavil, řídil Hovorka. ŽK: 2: 1. Diváků: 30.

Žirovnice B: Socha - P. Doležal, Makovička, Dýnek, P. Mezera (60. Míčanský), Brýna, J. Havlíček, Kopejtka, Jůn, Radek Časta, Rostislav Časta.

Č. Řečice: Krátký - Rychecký, Bečka, Stejskal, Strnad, Máca, Sokolovský, Chvalkovský, Dýnek, Obranec, Pavelka (75. Šťastný).

5.kolo      Slovan Kamenice n/L*B - Slavoj*B 1:1 (0:0) - neděle 11.září v 16:00

Celému zápasu vládla neurovnaná hra. Domácí měli v prvním poločase ke vstřelení branky více příležitostí, dočkali se však až po přestávce díky Velasovi. O remízovém výsledku rozhodl deset minut před koncem po chybě domácího gólmana Ježek.

Góly: 64. Velas - 79. Ježek. Rozhodčí: Parkan. ŽK: 3: 2. Diváci: 50. Poločas: 0: 0.

Kamenice B: Kos - Dvořáček (40. Hrbek), Podhradský, Mazanec, Štangl, Mach, Jirků, Velas, Škrleta (67. Kosita), Ludvík, Rychtařík (88. Pivoňka).

Žirovnice B: Socha - Musil, Ježek, Dýnek, J. Doležal (46. P. Doležal), Metlička, Havlíček, Kopejtka, O. Doležal, Camrda, Časta Radek

4.kolo    Slavoj*B - Obrataň 2:3 (1:1) - sobota 3. září - stadión Budín 16:00

Utkání nabídlo divákům chutné fotbalové menu plné neproměněných, ale i proměněných šancí. První půle sice začala radostí hostů, ale jinak se hrálo spíše podle not domácích. Po přestávce se karta obrátila, čehož hosté využili k otočení výsledku. Hosté navíc nastřelil 4x tyč a neproměnili penaltu.

Góly: 20. J. Doležal, 54. R. Časta - 3. Vrabec, 62. Petr Čekal, 75. Tábora.

Rozhodčí: Chmel. ŽK: 1: 0. Diváků: 50. Poločas: 1: 1.

Žirovnice B: D. Socha - Janů (78. Pavel Doležal), Hryzák, Dýnek, O. Doležal, D. Havlíček (76. Brýna), J. Havlíček, Kopejtka, Kejval, J. Doležal (52. Ježek), R. Časta.

Obrataň: Kučera - Pavel Čekal, M. Čekal, Petr Čekal, Maršák (46. P. Kudrnáč), Stark, Přibyl M. Kudrnáč, Fical, Tábora, Brabec. (hav)

3.kolo     Žirov - Slavoj*B  5:2 (1:0) - neděle 28. srpna 2005 v 16:30 hodin

Domácí podali nejlepší výkon podzimní části. V první půli ještě při nich střelecké štěstí nestálo, ale po obrátce už skore začalo utěšeně narůstat. Podíl na tom měl i dorostenec Dědič.

Góly: 45. a 89. Kubát, 71. L. Jonáš, 74. Dědič, 87. Horák - 78. a 80. Radek Časta.

Rozhodčí: Hašek. ŽK: 1: 2. Diváků: 20. Poločas: 1: 0.

Žirov: Bělík - J. Jonáš, Křivan, Coufal, Kudrna, L. Jonáš, Nacházel, Hotovec, Kubát, Dědič, Horák.

Žirovnice B: Socha - P. Doležal, Hryzák, Dýnek, V. Musil (50. Janů), O. Doležal, Havlíček, Kopejtka, J. Doležal, Časta, Ježek. (nch)

2.kolo    Slavoj*B - Košetice 0:1 (0:1) - škvára - neděle 21. srpna v 16:30 hodin

Ve vyrovnaném prvním poločase se ujala hlavička hostujícího Vlka a ačkoliv po přestávce tlak

domácích  sílil, hosté už nejtěsnější vítězství udrželi. Gól: 30. Vlk. Rozhodčí: Čekal. ŽK: 2: 1.

Diváci: 100. Žirovnice B: D. Socha - V. Musil, Ježek, Dýnek, P. Doležal (46. Jůn), Hryzák

(46. Brýna), J.Havlíček, J. Doležal (70. Míčanský), Kejval, Metlička, Radek Časta.

1.kolo      Hořepník - Slavoj B  2:6 (0:4) - sobota 13.srpna  v 16:30 hodin

Domácí nastoupili bez tří hráčů základní sestavy, navíc se poměrně brzy zranil i P. Dlouhý st., takže hosté měli na hřišti zřetelnou převahu. Hořepník se poprvé radoval z gólu až za stavu 0: 6.

Góly: 78. P. Dlouhý ml., 90. Kos - 26. a 67. Havlíček, 31. a 36. Kejval, 45. a 65. Časta.

Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 1: 1. Diváci: 10.

Poločas: 0: 4.

Hořepník: Kalivoda - P. Hupka, Popelka, M. Hupka, Buřič ( 75. Mezera), Kos, Beránek, V. Dalík, P. Dlouhý st.(22. L. Simandl), M. Simandl, P. Dlouhý ml.

Žirovnice B: Socha - Jůn, Ježek, Dýnek, Musil, Metlička, Havlíček, Hryzák, Kejval, Brýna, Časta Radek ( dal)

Pro toto období vypomáhá Pavlu Sosnovcovi Jirka Doležal, zvaný "Sklíčko"