14. Kamenice B 30 9 6 15 54: 61 33 (-12)
15. Horní Cerekev 30 9 5 16 63: 73 32 (-13)
16. Plačkov 30 5 3 22 40:114 18 (-27)

Družstvu Žirovnice B bylo odebráno bodů: 6
Družstvu Počátky bylo odebráno bodů: 6

Slavoj "B - Hořepník 4:4 (2:2)

Ve svižném, pohledném utkání se urodilo na obou stranách hodně šancí, z nichž pramenila spravedlivá remíza. V závěru se vytáhl hostující gólman Dýnek, když několika skvělými zákroky dovolil žirovnické rezervě jen vyrovnat. Góly: 22. a 67. Štěpnička, 6. J. Havlíček, 86. Ježek - 20., 27. a 87. Dalík, 59. P. Dlouhý. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 1: 0. Diváci: 50. Poločas: 2: 2.

Žirovnice B: Poustecký - V. Musil, Dýnek, Ježek, P. Doležal (60. Hryzák), J. Doležal (50. Brýna), Havlíček, Kopejtka, Camrda (46. Kejval), Štěpnička, Časta Radek.

Hořepník: Dýnek - Suk, Hapka, Simandl, Kos, T. Dlouhý, P. Dlouhý, Popelka, Folk, Dalík, Svoboda (71. Pechek)

Slavoj "B" - Slovan Kamenice n/Lipou "B" 2:1 (0:1)

Kamenice byla bojovnější a měla mírně navrch celý zápas. Bohužel jí však chyběl důraz v koncovce, takže domácí zásluhou dvou přesných tref v poslední čtvrthodině skore zcela otočili. Góly: 75. Brýna, 87. Jůn - 40. Macháček. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 1: 4. Diváků: 50. Poločas: 0: 1. Žirovnice B: Socha - Hryzák (46. Ježek), Dýnek, Jůn, J. Doležal, J. Havlíček, D. Havlíček, Camrda (90. P. Doležal), Kopejtka (74. Brýna), Štěpnička, V. Musil. Kamenice B: Pfauser - Mach (65. Hrbek), Sivok, P. Škrdleta, Štangl, Halada (81. Mazanec), Macháček, Zedník, Velas, Ludvík, Hanus. (jon)

Jiřice - Žirovnice B   2: 1 (1:0)

Po prvním vyrovnaném poločase domácí přidali, vytvořili si tlak a vstřelili rozhodující druhý gól. Hosté se spíše bránili a se svými šancemi si nedokázali poradit. Góly: 34. a 53. Hložek - 62. Kopejtka. Rozhodčí: Gaupmann. ŽK: 2: 7. Diváků: 60. Poločas: 1: 0. Jiřice: Merunka - Jiřík, Maršík, Pavel Příhoda, Vlček, Mecera (70. Sadský), Veroněk, Večeřa, Hložek, Petr Příhoda (85. Frantál), Hájek. Žirovnice B: Socha - P. Doležal, Váňa, Dýnek, Hryzák, Brýna, Havlíček, Kopejtka, J. Doležal, Camrda, Štěpnička. (sad)

Slavoj "B - Spartak Počátky   0:0 - kontumačně 0:3 pro obě mužstva

K vidění bylo poměrně vyrovnané utkání. Více ze hry možná měli Počátečtí, žirovnická rezerva však pro změnu zvítězila na zahozené šance, takže konečná remíza sluší oběma celkům. Rozhodčí: Brada. Hráno bez karet. Diváků: 30. Žirovnice B: D. Socha - Hryzák (70. Brýna), M. Socha, J. Doležal, Dýnek, D. Havlíček, J. Havlíček, Kopejtka, Jůn (46. Ježek), Radomír Časta, V. Musil (46. P. Doležal). Počátky: A. Soukup - Milan Smejkal, Tesař, J. Smejkal, Doskočil, Smrčka (70. P. Soukup), Král, Valeš, Burza st., Kopečný, Burza ml.

*****

Rozhodčí: Jiří Brada má zastavenu činnost na 12 měsíců s platností od 15. června.

Tresty funkcionářům (utkání Žirovnice B - Počátky): Pavel Havelka (hlavní pořadatel), Milan Burza a Radek Kopejtko (kapitáni), Vladimír Buňata a Martin Pištěk (vedoucí mužstev) - všichni zákaz výkonu zmíněné funkce na 12 měsíců s platností od 15. června. Pokuty: Spartak Počátky a Slavoj Žirovnice B po 5000 korunách, navíc bude těmto týmům po skončení II. třídy z tabulky odečteno šest bodů. Pokuty je nutné uhradit nejpozději do středy 22. června. (mr)

Červená Řečice - Žirovnice B 2: 1 (1:1)

Domácí nastoupili k zápasu bez čtyř hráčů ze základu, přesto podali solidní výkon. Zejména zásluhou Sokolovského, který se nejprve prosadil hlavou a v druhém poločase střelou z vápna, zaslouženě zvítězili. Góly: 15. a 80. Sokolovský - 35. Kopejtko. Rozhodčí: Handl. ŽK: 2: 1. Diváci: 70. Poločas: 1: 1. Č. Řečice: Krejčí - Rychecký, Bečka, Daňhel, Strnad, Máca, Sokolovský, Chvalkovský, Hovorka (80. Krčil), Obranec, Šťastný (46. Pavelka).

Žirovnice B: Ježek - Jůn, Socha, Dýnek (65. Hryzák), Doležal, D. Havlíček, J. Havlíček, Kopejtka, Kejval, Časta. Musil V.

V sobotu 21.5. jsme hostili od 16:30 na Budíně Sokol Senožaty

Žirovnice B - Senožaty 6: 2 (4:1)

Domácí si během první půle vytvořili čtyřbrankový náskok, což ovlivnilo hru ve druhém poločase. V něm už se totiž hrálo spíše jen z povinnosti. Góly: 3. a 7. Z. Musil, 20. (PK) a 40. Kopejtko, 75. R. Časta, 88. Brýna - 25. Strnad (PK),

59. Schwarz. Rozhodčí: Chmel. Diváci: 50. Poločas: 4: 1.

Žirovnice B: D. Socha - J. Doležal, J. Havlíček, Dýnek, Jůn, Rostislav Časta, D. Havlíček, Radek Časta, Kopejtka, Z. Musil. V. Musil.

Senožaty: Čermák - Burda, Pikl, L. Mareš, Svoboda, Cibula, K. Mareš, Valek, Strnad, Schwarz, Jankůj. (hav)

Ve středu 18.5. dohrávka v 17:30  na hrozném terénu v Košeticích

Košetice - Slavoj B  3:0 (1:0)

Domácí předváděli  fotbal podobný jako naši, dokázali však vstřelit branky. Slavoj se sice snažil tvořit hru,

ale za soupeřem zaostávali především v důrazu v koncovce. Protože se našim nedařilo dávat branky, téměř celé mužstvo podlehlo pocitu marnosti a podle toho to také vypadalo. Góly: 57. a 82. Přibyl, 44. T. Bejček. Rozhodčí: P. Nenadál. ŽK: 2: 4. Diváci: 20. Poločas: 1: 0.

Košetice: Dvořák - Strakay, Zajíček, Janů, Kadlec, T. Bejček, Bystričan, Musil, Přibyl, Lhota, Vlk.

Žirovnice B :  Šamal - Doležal, Čech, Dýnek, Jůn, Rostislav Časta, Radomír Časta, Kopejtka, Havlíček, Camrda, V. Musil. Střídali : Pavel Doležal, Jiří Havlíček, dále připraveni Hryzák a Dušan Socha.

V sobotu 14. května od 16:30 hodin v Pacově

Slavoj PACOV "B - Slavoj "B 1:5 (0:0)

První poločas naznačoval, že přehršel šancí na obou stranách zůstane nevyužita. Jenže po změně stran naši přidali a dokázali nasázet plných pět branek, na což domácí nestačili. Góly: 65. P. Ludvik (PK) - 55. a 86. Camrda, 51. Radomír Časta, 75. Kejval, 89. Čech. Rozhodčí: Vacek. ŽK: 1: 0. Diváci: 50. Poločas: 0: 0. Pacov B: P. Ludvik - Mareš, Maršík, Pošusta, Hájek, Rybčák, Kerouš, Buchar, Mařinec (60. Antol), Lhotský, Kerouš.

Žirovnice B: Doležal - D. Havlíček, Čech, Dýnek, Socha, Camrda, J. Havlíček, Kopejtka, Kejval, Radomír Časta, Musil Václav (80. Hryzák).

Sobota 7. května v 16:30 hodin na Budíně

Slavoj "B - Střepina Žirov 1:0 (0:0)

Pod Budínem se hrál zápas paradoxů. V prvním poločase byli lepší domácí, ale vyloženou šanci si vytvořili hosté, kteří ovšem netrefili prázdnou branku. Po přestávce tahala za delší konec provazu Střepina, jenže nakonec nezískala ani bod, když jedinou branku utkání vstřelil po hodině hry z brejku Radek Časta. Gól: 60. Radek Časta. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 1: 0. Diváci: 40. Poločas: 0: 0. Žirovnice B: Poustecký - Hryzák (46. Brýna), Jůn, Dýnek, P. Doležal, J. Doležal, D. Havlíček, Kopejtka, Camrda, Radek Časta, V. Musil. Žirov: Zrutský - Kudrna, L. Jonáš, Hotovec, Křivan, Coufal, Morava, Mareš, Kubů, Kubát, Nebesař. (hav)

Neděle 17. dubna v 16:00 v Obratani

Obrataň - Slavoj "B 5:2 (0:1) na hřišti posledního v tabulce vedl Slavoj ještě 10 minut před koncem 2:0 (branky Musil Václav 1., Jiří Havlíček 70.)

Neděle 10. dubna v 15:00 v Želivi

Želiv - Slavoj "B 3:2 (branky : Jiří Doležal, Rad.Kopejtka)

sobota 2. dubna v 15:30 (škvára)

Slavoj *B - Ústrašín 2:3 (1:2)

branky Slavoje B - Socha Dušan (brankář) přímo z výkopu na 1:0 a V.Musil na 2:2, hráno na škváře

H.Ves - Slavoj B  a  Košetice - Slavoj B odloženo !!!.

Přípravné zápasy : zima 2005

sobota 5. března v 15:00 hodin Slavoj B - Kamenice n/Lip.B 5:2

(branky : Časta Radek 2, Rosťa, Musil Václav a Kopejtka Radek po 1)

sobota 12. března v 15:00 hodin - Slavoj B - Lukavec B 5:3 (3:1)

(branky : Zdeněk Musil 4, Václav Musil 1)
sobota 19. března ve 12:00 hodin - Slavoj B - Jarošov - nehráno - terén