Generálka se nám moc nepovedla

AFC Humpolec vs. FC Slavoj 6:0 (3:0)

Přírodní tráva Humpolec, sobota 19/3 od 14,00

Divizní mužstvo bylo tentokrát nad naše síly. První poločas byl z naší strany lepší, ale z několika dobrých brankových příležitostí jsme skórovat nedokázali a tak si domácí po několika rychlých protiútocích lehce vytvořili dostatečný náskok. Zvlášť když jsme jim k tomu dost pomáhali. Druhá půle byla z naší strany horší a postupně nám také docházely síly a snad i chuť. Možná, že kdybychom dali v prvním poločase nějakou branku, mohlo to být o něčem jiném. Doufejme, že o nadcházejícím víkendu to už o něčem jiném bude. Možná že i taková facka je taky k něčemu dobrá. Jednoduché to ale jistě mít nebudeme. Okříšky totiž porazily v generálce divizní Žďár n.S., díky bezchybné a důsledné obraně, 1:0.

V nedělním tréninkovém přáteláčku na tréninkové ploše na Budíně remizovalo naše béčko s naším dorostem 3:3.

Opět vysoká výhra Slavoje ... ale ?

FCS vs. Slovan Kamenice n/L 4:1 (2:0)

UT Kamenice, sobota 12/3 od 16,00

Také pátý přípravný zápas skončil vysokým vítězstvím Slavoje. To je však asi jediné pozitivum, protože hra za moc nestála a v některých momentech jsme měli i notnou dávku štěstí. Jak praví klasik: "Je to ale pořád jenom příprava". Horší však je to, že máme čím dál víc zraněných. Oproti minulém zápasu mezi ně přibyli V.Kučera a J.Smrčka a navíc se ještě ke konci poločasu zranil L.Dýnek. Takže situace dost mizerná. Dá se říci, že už hodně vážná.

Sestava : Švec (46.Kolář) - Veselý, Kněžínek, Knotek, Svoboda, Kořínek, Dýnek (40. Pacholík), Mára Hřebecký, Tomáš Hřebecký, Vodáček, Cajz (70.Drápal),

Branky Slavoje : Dýnek, M.Hřebecký, J.Vodáček a M.Kořínek

Další výhra v přípravě ! Kanonáda se však už nekonala !

FCS vs. Sokol Košetice 3:1 (1:1)

UT Kamenice, sobota 5/3 od 14,00

Také ve čtvrtém zápase zimní přípravy dokázal Slavoj vyhrát. Tentokrát porazil mužstvo Sokola Košetice, které hraje 1.A třídu. Tento soupeř byl zatím nejtěžším. Hned v 5.minutě se Košetice ujaly vedení a neustále hrozily z rychlých brejků. Slavoj vyrovnal ve 33.minutě brankou J.Vodáčka z trestného kopu.

Ten samý hráč si stejnou situaci zopakoval v 80.minutě (na snímku vedle) a poslal Slavoj do vedení, které v 85.minutě pojistil Vojta Cajz. Slavoj nastoupil v sestavě : Švec - Kořínek, Knotek, M.Hřebecký, Svoboda - T.Hřebecký, Dýnek, Vodáček, Kučera - Smrčka, Cajz (střídal M.Veselý)

Dorostenci prohráli v Pelhřimově s kombinovaným domácím výběrem 6:3 (0:2)

Kanonáda i ve třetí přípravě

FCS vs. Start Nový Rychnov 10:1 (4:0)

UT Kamenice, sobota 26/2 od 16,00

Také třetí přípravný zápas proti soupeři z nižší třídy (1.A) skončil vysokým vítězstvím Slavoje. Nutno podotknout, že ani jedno mužstvo nenastoupilo v optimální sestavě. Slavoji chybělo hned šest hráčů základní sestavy. Soupeř na tom nebyl lépe a dokonce se uvažovalo o zrušení zápasu.

Gólově řádil Jirka Smrčka zvaný Smrk, který nastřílel šest branek. Další přidali Tomáš "Hřebík" Hřebecký, Víťa Kučera a o dvě poslední se podělili  dorostenci Pavel Pacholík a Dan Bezchleba. Další dorostenci. kteří nastoupili v dresu Slavoje byli brankář Patrik Kolář a obránce Vojta Ježek (na snímku vedle)

FCS vs. FK Studená (1.B) 5:0 (3:0)

UT Třešť. sobota 19.2.2022

Do Třeště jsme k druhému zimnímu přípravnému zápasu přicestovali bez několika hráčů.

Chyběli nám Tolkner, Kučera, Rozporka, Hadrava a dorostenci Drápal a Pacholík. Někteří ještě nastupovali se zdravotními problémy Studená na tom byla obdobně a navíc neměli s sebou ani brankáře, takže se v jejich bráně museli  vystřídat naši Kolář a Švec. Branky Slavoje stříleli J.Vodáček 2, J.Smrčka 2 a jedna byla vlastní. Hrálo se za neustálého hnusného větru, takže fotbal nic moc.

FCS vs. AC Buk (1.B) 10:0 (4:0)

branky : Rozporka 3, Smrk 2, Pacholík 2, Hřebecký, Veselý a Cajz. Hrálo se v rámci soustředění v Kamenici n.L. (12/2/2022)

Turnaje přípravek v Novém Rychnově :

Starší skončila na 4. místě, mladší na druhém.

Halový turnaj mladších žáků v Žirovnici vyhrála družstva

FC Slavoj (na snímku vedle)

Vítězem turnaje se stalo družstvo ve žlutých, naši v bílých dresech skončili na 2. místě, třetí byl FK Pelhřimov, čtvrtý Slovan Kamenice n.L., pátý Sokol Košetice a šestý Tatran Kardašova Řečice.

Turnaj se hrál opět pod patronátem OP AC Sparta Praha ... více

Tuto sobotu se konaly ve sportovní hale v Žirovnici halové turnaje přípravek. Naši mladší skončili na 2. místě. Vyhrál Slavoj Pacov. Starší skončili na 4. místě, vyhrál Spartak Počátky.

Turnaje se hrály pod patronátem OP Sparta Praha.

Naši žáci vyhráli turnaj na umělé trávě v Pelhřimově, když vyhráli všechny zápasy

(4:1, 4:0 a 7:2). Gratulace !!!