sobota 14/3 - UT Humpolec

vs. FK Humpolec - zrušeno - KORONA

sobota 7. března - UT Soukeník Sezimovo Ústí

Sokol Lom u Tábora vs. FCS 5:1 (3:0)

Zkušený a výborný soupeř, který věděl co má hrát, nás vyučil. Snaha se našim klukům nedá upřít, ale to bylo vše. Zápas se nám hrubě nepovedl. ....

Béčko porazilo v J.Hradci na Piketě SK Popelín 10:1 !

sobota 29. února - UT Kamenice n.L.

Turnaj o pohár starosty Kamenice n.L.

1. semifinále : FCS vs. Kamenice 1:5 (0:2)

o 3. místo : FCS vs. Humpolec*B 3:1

Naši loňské vítězství nezopakovali. Nehráli jsme dobře. Dělali jsme moc chyb a proto tyto výsledky. Krom zraněného brankáře T.Trepky nastoupili všichni hráči z kádru áčka. Branky stříleli V.Kučera 2, V.Cajz a T.Knotek.

Ostatní výsledky : Lom vs. Humpolec 4:1, finále Lom vs. Kamenice 4:4, na penalty vyhrál Sokol Lom u Tábora (náš sobotní soupeř - UT Soukeník od 14,00)

Víkendové přípravy v kraji ...

Béčko prohrálo v pátek na UT ve Staré Hlíně s rakouským Karlsteinem 8:3 (všechny branky Slavoje M.Pokorný)

Starší přípravka vyhrála halový turnaj v Třešti. Nejlepším brankářem turnaje  byl vyhlášen náš Tomáš Matoušek.

sobota 22. února - hala Pelhřimov Osvobození - od 14,00 hod.

Turnaj mladších žáků

Naši skončili na 4. místě když 2 zápasy vyhráli a 3 prohráli (vždy o jednu branku),

skóre 8:7 - odcestovalo celkem pouze 6 kluků !!???

sobota 15. února - UT Kamenice od 14,00 hod.

FC Slavoj vs. AC BUK (I.B tř.) 9:2 (7:0)

Po slibném prvním poločase přišel hrůzný druhý ?

Branky FCS : Rozporka 3, Cajz 2, Knotek, Dýnek, T. Hřebecký, vlastní.

Sestava : Švec – Hadrava, Tolkner, Knotek, M. Hřebecký – Staněk, Cajz, Dýnek, Kučera – Rozporka, T. Hřebecký .... Přípravné zápasy v kraji

Slavoj*B vs. Jiskra Strmilov 1:7 (1:2) - UT Kamenice od 11,30 hod.

Taktéž to samé jako A-mužstvo. První poločas ještě ušel, druhý už ne. Branka Tomáš Houška na 1:0

Starší přípravka skončila na halovém turnaji v Počátkách na 3. místě

3. místo v Počátkách

Starší přípravka

Takové tribunka by se nám taky hodila

sobota 8. února - UT H.Žďár od 11,30 hod.

FC Slavoj vs. FK Studená (I.B tř.) 3:3 (0:2)

Přátelák, v rámci soustředění, se Slavoji moc nepovedl. Zejména první poločas. Druhý byl už o něco lepší a dokonce jsme vyrovnali a ujali se vedení 3:2, ale po další chybě v obraně snaživý soupeř vyrovnal.

Sestava : Švec (Trepka) - M.Kořínek, Tolkner, M.Hřebecký -  Staněk, Cajz Kučera, Kocourek, T.Hřebecký, Jirsa - střídali : Rozporka, Knotek,,Vaš a Dýnek

Branky : T.Hřebecký, Kučera a Cajz

Družstvo Slavoje se skládalo z větší části z hráčů

starší přípravky

sobota 1. února - Halové tornaje žáků - hala Žirovnice

Turnaj mladších žáků vyhrála TJ Nová Včelnice

před Spartkem Počátky. Naši skončili na 5. místě. Celkem šest účastníků.

Odpolední turnaj starších žáků vyhrála též Nová Včelnice před N.Bystřicí a naším výběrem. Celkem startovala pouze tři družstva. Další družstva, která přislíbila účast, se bez omluvy nedostavila. Hrálo se dvoukolově.

Mladší přípravka Slavoje skončila na halovém turnaji v Počátkách na 5. místě.

sobota 25. ledna - UT Soukeník Sezimovo Ústí

Táborsko U-19 vs. FC Slavoj 3:3 (1:1)

Domácí ligoví dorostenci kopali hned v úvodu zbytečnou penaltu a vypadalo to, že dostaneme příděl. Pak se hra postupně vyrovnávala a těsně před přestávkou  vyrovnal Jack utěšenou přízemní střelou k tyči.

Začátek druhé půle přinesl naše nevyužité šance. Potom převzali iniciativu rychlí domácí a byli lepší. Ujali se také vedení až na 3:1. Ke konci zápasu rozehrával dvakrát Lukáš Dýnek trestný kop a naši z toho dvakrát skórovali. Nejprve snížil po "trmě-vrmě" v malém vápně M.Jirsa (obrázek těsně před gólem) a o něco později Lukášův centr nikdo netečoval a míč skončil až v síti.

První nepříjemnost - Jack vazy v kotníku
Sestava : Trepka - Svoboda, Tolkner, Knotek, M.Hřebecký - Vaš, Dýnek, Staněk, Cajz . Vodáček, Kučera - střídali : Švec, M.Kořínek, Rozporka a Jirsa,

Zimní přípravy začaly

Deník píše o plánech mužstev na zimní přípravu všech týmů krajského přeboru Vysočiny .......

sobota 18. ledna - hala Žirovnice

Halové turnaje přípravek v Žirovnici se vydařily

Vítězové turnaje

starších přípravek

Turnaj starších vyhráli chlapci FC Slavoj (na snímku vlevo) před Spartakem Počátky. Na dalších místech skončila Nová Včelnice, Suchdol nad Lužnicí a Slavoj Třešť.

Turnaj mladších vyhrál Spartak Počátky. Naše přípravka skončila na 4. místě a naše předpřípravka, která se tohoto turnaje rovněž

zúčastnila, skončila po sympatických výkonech na 6. místě (druhý obrázek - kliknout na obrázky pro zvětšení) ......... fotky z turnaje na Facebooku

neděle 22/12/2019 - hala Nová Včelnice

Starší přípravka opět potvrdila svou letošní dominanci a opět turnaj vyhrála, když nepoznala hořkost porážky. Pouze jednou remizovala s domácím týmem a ostatní čtyři zápasy vyhrála.

Individuální ocenění nám pořadatelé tentokrát upřeli. ... !

Tak kluci, ať se vám daří stejně i v novém roce !

neděle 15/12/2019 - hala Nová Včelnice

Mladší přípravka Slavoje skončila na halovém turnaji v Nové Včelnici na 3. místě, když 3 zápasy vyhrála a 2 prohrála.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen náš Pavel Hron. Gratulujeme !

(na snímku trenér M.Kořínek a jeho vnuk Honzík)

Trenéři Pelhřimova a Slavoje hodnotí podzim a vyhlížejí   jaro ...

Ohlédnutí za podzimní částí KP Vysočiny ...

sobota 9/11 - hala Nový Rychnov

Starší přípravka, resp. její torzo (pro zvětšení klikni na obrázek), vyhrála okresní halový turnaj v Novém Rychnově. Naši kluci vyhráli všechny zápasy s celkovým skóre 20:3 a 15 body.