Slavoj*B - podzim 2004

6. Slavoj Žirovnice B Klasická rezerva. Doma hodně těžila z přítomnosti pendlů, venku už byla poloviční. Vrcholem podzimu bylo asi derby Slavojů, v němž doma rozdrtila ten pacovský 6: 2. Pořadatelskou ostudu si uřízla při kamenitém pohoštění Č. Řečice na náhradním hřišti.                             Známka deníku Vysočina: 2-.

Kamenice B - Žirovnice B 1: 5 (1:2) - poslední kolo

Domácím se zápas vůbec nepovedl, tápali v koncovce, navíc se v obraně dopouštěli hrubých chyb. Hostům je stačilo trestat a výsledek nabral jasnou podobu v posledních minutách. Góly: 38. Mach - 24., 72. a 90. V. Musil, 8. Havlíček, 89. Radek Časta. Rozhodčí: Prágr. ŽK: 1: 1. Diváci: 40. Poločas: 1: 2. Kamenice B: Pfauser - Voda, Sivok, Hanus, Švarc, Mach, Macháček, Tuček, Hrbek, M. Strašík, D. Schober. Žironice B: D. Socha - Jůn, Čech, Dýnek, Hryzák, J. Doležal, J. Havlíček, Kopejtko, D. Havlíček, Radek Časta, V. Musil.

Slavoj Žirovnice B -  Jiřice  1:2

Béčko si zápas prakticky prohrálo samo. Především vlastním gólem v první půli a pak naprostou nemohoucností v půli druhé. Přesto, že soupeř hrál stejně bídně, jako domácí mužstvo, přece jen si vypracoval brankovou příležitost,  kterou využil a vedl deset minut před koncem už 2:0. Labutí písní byl padáček R. Kejvala, který sice prohru zmírnil, nicméně utkání už neovlivnil. Jediným fotbalově vypadajícím hráčem byl Kopejtka, který nejen na gól nahrál, ale svými centra zásoboval bezzubé útočníky, jak se dalo. Je otázkou, zda by se tento chodící hráč neuplatnil v A mužstvu, kde takový rozehrávač naprosto chybí. (referát Miloš Konáš, snímky též).

Hořepník - Žirovnice B 4 : 2 (2:2)

Průběh první půle nenaznačoval, že bychom měli prohrát, ovšem ve druhém poločase se z naší strany vytratila kombinace a pohyb a pokud jsme se dostali do šancí, bylo vše řešeno zbrkle a nepřesně. Mužstvo bylo posíleno hráči "A" Seckým, Camrdou a Rosťou Častou.

P o č á t k y  - Ž i r o v n i c e  B   3 : 2

Žirovnické béčko bylo zpočátku aktivnější a dlouho zaslouženě vedlo. Domácí však ve druhém poločase během tří minut skóre otočili  brankami J. Holého 71. a J. Smejkala v 73. minutě a zápas ovládli. Remízou, po gólu Brýny mohl zápas skončit, kdyby  v 90. minutě Smejkal nekompromisní střelou utkání nerozhodl ve prospěch Počáteckého mužstva.

Žirovnice B -  Červená Řečice  2 : 1

V první půli  a za neustálého deště byli do 30 minuty první půle hosté lepší. Pak jejich vedení ukončil Kopejtko. hbed v počátku druhého poločasu přidal branku J. Doležal a hosté už na ni nedokázali zareagovat. Žirovnické B mužstvo výledek ubráni a zaslouženě vyhrálo.

Hrálo se na škváře.

Senožaty - Slavoj B 4:1 (2:1)

První půle přinesla řadu neproměněných šancí na obou stranách, druhý už patřil jasně domácím. Branka : Ježek 22.

Sestava : Hryzák - Doležal, Holý, Dýnek, Socha - Havlíček Da, Havlíček Ji, Kopejtka Ra, Kejval - Musil Václav, Ježek Milan

Žirovnice B - Pacov B 6: 2

Utkání se hrálo převážně směrem k brance hostující pacovské rezervy. Domácí předvedli kombinační koncert a svého soupeře jednoznačně přehráli, což navíc dokázali prokázat i střelecky. Góly: 42. a 80. V. Musil, 17. J. Havlíček, 29. J. Doležal, 47. Dýnek, 49. Plášil - 68. Kerouš, 82. Váňa.

Rozhodčí: Brada. ŽK: 0: 3. ČK: 0: 1 (63. Dvořák). Diváci: 30. Poločas: 3: 0.

Žirovnice B: Poustecký - J. Doležal, Holý, Dýnek, V. Musil, Kejval, J. Havlíček, D. Havlíček (76 Jůn), Kopejtka, Časta (14. Janů), Plášil (60. Hryzák).

Pacov B: Kučera - Čára, Maršík (46. Pučálek), Čech, Hájek, (82. Diviš), Mareš, Buchar, Mařinec (46. Ďásek), J. Dvořák, Váňa, Kerouš. (buň

Žirovnice B - H. Ves 6: 1

Domácí posíleni několika hráči prvního týmu s přehledem přehráli snaživého soupeře, který za stavu 5: 1 neproměnil penaltu.

Góly: 35., 44. a 59. Rostislav Časta, 6. D. Havlíček, 22. Secký, 86. Radomír Časta - 61. Hampl. Rozhodčí: Reich. ŽK: 1: 2. Diváci: 60. Poločas: 4: 0.

Žirovnice B: Poustecký - J. Doležal, M. Socha, Dýnek (64. Ježek), Kořínek, Secký (46. Radomír Časta), J. Havlíček (78. P. Doležal), D. Havlíček, Kopejtka, Rostislav Časta, Plášil.

H. Ves: Nováček - Hečska (78. Průcha), Strakay, Boudník, Fous (79. Rataj), Habermann, Bělohlávek, M. Brada, Staněk, Kantor, Hampl. (osn)

Žirov - Žirovnice B 3: 0

Domácí předvedli nejlepší výkon této sezóny a silnému soupeři nedali sebemenší naději na skórování. Útočnou hrou si vytvořili značný tlak, který využili ke vstřelení tří krásných branek.

Góly: 10. Kubát, 30. Křivan, 65. Tomšů. Rozhodčí: Handl. ŽK: 1: 2. Diváci: 30. Poločas: 2: 0.

Žirov: Zrutský - J. Jonáš, Prchal, Coufal, Kudrna, Hotovec, Křivan, L. Jonáš (48. Tomšů), Horák, Kubát, Nebesař (60. Červený).

Žirovnice B: Ježek - J. Doležal, Čech (55. Jůn), Dýnek, P. Doležal, D. Havlíček, J. Havlíček, Kopejtko, Kejval, Socha, Radek Časta. (nach)

Žirovnice B - Plačkov 5: 2

První půle nabídla fotbalovou selanku, do té druhé však Žirovničtí prostřídali a rozhodli utkání ve svůj prospěch. Mezi zajímavosti zápasu patří neuvěřitelných pět penalt. Zatímco domácí si s oběma kopy poradili, ze tří plačkovských pokusů uspěl pouze Vašák.

Góly: 44. a 70. Radomír Časta, 83. a 90. Kopejtka (obě z PK), 63. Ježek - 21. Vaňous, 46. Vašák (PK). Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 3: 5. ČK: 1: 0 (73. V. Musil). Diváků: 60. Poločas: 1: 1.

Žirovnice B: Poustecký - J. Doležal, Socha, Dýnek (46. Ježek), Jůn (46. Plášil), Kopejtka, D. Havlíček, Rathouzský (72. P. Doležal), Rostislav Časta, Radomír Časta, V. Musil.

Plačkov: Kořenář - Dušek, J. Voda, Krejčí, Mottl, T. Vrána, M. Vrána, Vašák (61. Studnička), Patrik Příhoda (65. Radim Příhoda), Němec (85. Huml), Vaňous. (osn, kk)

H. Cerekev - Žirovnice B 2: 3

Cerekvičtí začali náporem a zaslouženě se radovali z poločasového vedení. Po změně stran však hosté zpřesnili hru, vyrovnali a v 87. minutě rozhodli zápas z pokutového kopu. Domácí se musí zlobit jen sami na sebe, proti hostům, kteří nebyli rozhodně neporazitelní, zahazovali šance jako na běžícím páse.

Góly: 31. Serbus, 43. Žižka - 34. Kejval, 81. Čech, 87. Kopejtko ( PK). Rozhodčí: Chvála. ŽK: 2: 4. Diváci: 40. Poločas: 2: 1. H. Cerekev: Faltýnek - Šetek, Serbus, Loukota, R. Šimek, Vokůrka, Jarolím, F. Šimek, Hlobeň, Žižka ( 44. M. Šimek), Vlček. Žirovnice B: Ježek - Čech, J. Doležal, Dýnek, Hryzák, Kopejtko, Kejval, Socha, Havlíček, Časta, Musil. ( žiž)

Žirovnice B - Obrataň 3: 0

Hosté přijeli pouze v deseti, což se v kopané nevyplácí, takže jim již od desáté minuty přestávaly stačit síly. Domácí vstřelili tři branky, což jim na výhru bohatě stačilo.

Góly: 24. Kopejtka, 26. Pihávek, 73. J. Doležal. Rozhodčí: Čekal. ŽK: 0: 4. ČK: 0: 1 (87. Fical). Diváci: 70. Poločas: 2: 0. Žirovnice B: Hryzák - Jůn, Dýnek, Socha, Janů (69. Matoušek), J. Doležal, D. Havlíček (25. P. Doležal), J. Havlíček, Kopejtka, Musil, Pihávek.

Obrataň: Vilímek - Vorel, J. Čekal, Kudrnáč, Petr Čekal ml., Maršák, Petr Čekal st., Přibyl, Fical, Pavel Čekal. (bň)

Žirovnice B - Želiv 3: 1

Domácí sice nepředvedli oslnivý výkon, ale na oslabené, snaživě hrající hosty to přece jen stačilo. Při lepším využívání šancí, by Slavoj vyhrál jistě větším rozdílem. Střelecky se začal prosazovat až poté, co počet hostů klesl na devět.

Góly: 65. a 69. V. Musil, 90. Kopejtka - 88. Kratochvíl. Rozhodčí: Brada. ŽK: 2: 1. ČK: 1: 2 ( 55. I. Čech - 45. Cupl, 55. Z. Humeš). Diváci: 60. Poločas: 0: 0.

Žirovnice B: J. Doležal - Janů, Čech, Dýnek, P. Doležal ( 46. Hryzák), M. Socha, J. Havlíček, Kopejtka, Kejval, V. Musil, Pihávek ( 69. Matoušek).

Želiv: Thomaier - Bloudek, Strašík, Tomovič, Zour, Cupl, Z. Humeš, Dolejš, Hnát, J. Humeš, Čamra ( 69. Kratochvíl). ( osn)

Ústrašín - Žirovnice B 2: 0

Celý zápas se odehrával pod taktovkou domácího týmu, který si vytvořil řadu slibných šancí, které ovšem nedokázal proměnit. Tříbodovou pojistku dal Ústrašínu přesnou trefou až Paclík. Góly: 4. Fux, 74. Paclík. Rozhodčí: Prágr. ŽK: 1: 1. ČK: 1: 0 ( 76. Talich). Diváci: 20. Poločas: 1: 0.

Ústrašín: Hájek - Jírů, Prokýšek, Lapáček ( 61. Pokoj), Cichra, T. Kubiska, Kněžínek, Běloch ( 52. Dedera), Paclík, Talich, Fux ( 66. Macek).

Žirovnice: Kolář - Jůn, Čech, P. Doležal, Dýnek, J. Doležal, Havlíček, Kopejtka, Brýna

Žirovnice B - Košetice 3: 3 - 1. kolo

Hrál se nadprůměrný fotbal. Posílení domácí se dostali lehce do vedení po chybách košetické obrany. Pak se ale hosté vzchopili a zaslouženě otočili zápas ve svůj prospěch. Když už se zdálo, že se body budou stěhovat do Košetic, vyrovnal z brejku Radomír Časta.

Góly: 35. Rostislav Časta, 47. Jůn, 83. Radomír Časta - 65. a 75. Přibyl, 76. Janů. Rozhodčí: Prágr. ŽK: 2: 2. Diváci: 50. Poločas: 1: 0.

Žirovnice B: I. Čech - Doležal, Dýnek, Rathouský, Janů, Rostislav Časta, Musil, Kopejtka, Radomír Časta, Matoušek, Jůn. Košetice: Dvořák - Razima, Zajíček, Filípek, Klapka, Kadlec, Bystričan, Musil, Přibyl, Lhota ( 83. Žáček), Vlk. ( vej)