FC Slavoj*B

2023-2024

OP II. třída (Poutník liga)


 

Jaro 2024

 

Den Domácí Skóre Hosté Tab, zápis  střelci FCS
31.3. FC Slavoj*B 2:0 (2:0) Čejov 12. zápis  Jirsa, T.Houška
6.4. Jiřice 8:0 (5:0) FC Slavoj*B 12. zápis   ---
13.4. FC Slavoj*B 2:0 (0:0) Pacov*B 10. zápis  P.Kolář (2)
27/4 FC Slavoj*B 4:1 (0:1) H. Cerekev 9. zápis  Bednář, Ruda Doležal, Novotný a Severa
4/5 Černovice 0:0 (0:0) FC Slavoj*B 10. zápis    ---
11/5 FC Slavoj*B 0:0 (0:0) Ústrašín 10. zápis    ---
15.5.Čt Humpolec*C 7:1 (4:1) FC Slavoj*B 10. zápis  Jirsa                       - dohrávka         (ČK P.Kolář)
18/5 Obrataň 3:1 (2:0) FC Slavoj*B 10. zápis  Semotán
             
             
             
             
             
             
             

Podzim 2023

 Přišli : Ruda Doležal (SK Obrataň), Lukáš Smrčka (Božejov)

trenér : David Kuš

asistent : Martin Secký

Den Domácí Skóre Hosté Tab,    střelci FCS
neděle 20/8 FCS*B 2:3 (1:2) Č.Řečice -- zápis  Drápal a Novotný
neděle 27/8 Čejov 3:0 (1:0) FCS*B 12. zápis  ---
sobota 2/9 FCS*B 4:0 (0:0) Jiřice 8. zápis  Smrčka Lukáš 2, Jirsa 2
neděle 10/9 Pacov*B 1:3 (0:1) FCS*B 5. zápis  Jirsa 2, Smrčka Lukáš
sobota 16/9 FCS*B 1.2 (1:1) Humpolec*C 7. zápis  Doležal Ondra (Dudan)
sobota 23/9 H.Cerekev 8:3 (3:1) FCS*B 8. zápis  Jirsa 2, Drápal
sobota 30/9 FCS*B 2:4 (1:1) Černovice 11. zápis  Olda Kolář, Rysl
sobota 7/10 Ústrašín 2:2 (2:2) FCS*B 10. zápis  Camrda, Ondra Doležal Dudan
sobota 14/10 FCS*B 2:3 (1:1) Obrataň 11. zápis  Bednář, Novotný
sobota 21/10 Hořepník 3:2 (1:2) FCS´B 12. zápis  Jirsa, Havlů
sobota 28/10 FCS*B 2:4 (2:3) Speřice*B 12. zápis   O.Kolář, Severa (PK)
Podzimní tabulka
1. SK Horní Cerekev, z.s. 11 8 1 2 48:21 25
2. SK Jiřice A 11 7 2 2 28:18 23
3. TJ Dálnice Speřice B 11 5 4 2 33:19 19
4. A.F.C. Humpolec C 11 5 3 3 27:26 18
5. TJ Tatran Červená Řečice A 11 4 4 3 28:27 16
6. TJ Slavoj Pacov B 11 4 3 4 25:22 15
7. SK Obrataň, z. s. 11 4 3 4 22:28 15
8. TJ FC Ústrašín z.s. 11 2 7 2 16:19 13
9. TJ Sokol Čejov 11 3 2 6 23:30 11
10. TJ Sokol Černovice 11 2 4 5 14:27 10
11. TJ SOKOL HOŘEPNÍK 11 2 2 7 13:30 8
12. FC Slavoj Žirovnice B 11 2 1 8 23:33 7