Zatímní bilanci Slavoje s Bystřicí doma : 1:2 - 2:2 - 1:4

a jsme poslední !!!

<<  na snímku

Martin Horák,

střelec a špílmachr Bystřice n/P

Za ideálního počasí jsme přivítali na Budíně soupeře, který přijel a patřičným sebevědomím, ke kterému jej opravňovala naše vzájemná bilance a vítězství 7:1 z minulého kola.

Naš prohra se začala rodit vlastně ještě před zápasem. K distancovanému Charouskovi se přidali zraněný Weith a Camrda, s teplotou přišel Secký a 15. minut před utkáním zjistil Jan Musil, že zranění z tréninku je vážnější než se zdálo a že nemůže také nastoupit. Na jeho místo nastoupil tedy dorostenec Pokorný, který měl za sebou předzápas dorostu, při kterém jej již braly křeče a byl několikrát ošetřován mimo hřiště a podle toho to také vypadalo. Po půlhodině musel být střídán nemocným Seckým. Aby toho ještě nebylo dost, zranil se již v 15. minutě Mezera Pavel, kterého vystřídal Makovička. Již mohl naopak nastoupit Zdeněk Musil, který hrál naposledy na jaře.

Hosté předváděli hned od začátku nádherný moderní fotbal a nebylo pochyb, kdo je na hřišti pánem. Navíc  začali sázet jeden gól za druhým, takže ve 30. minutě bylo na ukazateli skóre již 0:3 a ihned po přestávce 0:4. Vypadalo to na ručník. Potom ale přeci jenom zvolnili a hra se začala vyrovnávat a naši si také vytvořili střelecké možnosti. Zdeněk Musil nastřelil tyč, Kuš hlavičkoval ve vyložené pozici těsně vedle. Branky se domácí fanoušci, kterých po poločase zůstala jen hrstka v 78. minutě, kdy Kořínek konečně protrhl střeleckou smůlu a překonal po sólu brankáře Trávníčka. V 85. minutě jej napodobil dorostenec Metlička a brankou jako přes kopírák snížil na 2:4. To už tlak domácích značně houstl. V 89. minutě po úniku T.Houšky z pravé strany

a přesné přihrávce před prázdnou branku skóroval Zd.Musil na 3:4. Pak rozhodčí ohlásili, že se zápas bude nastavovat o 5 minut a byla reálná šance na vyrovnání, či dokonce výhru domácího Slavoje. Nakonec ale byl zápas prodloužen pouze o dvě minuty a body si za výkon v první půli odvezla zaslouženě Bystřice.

Škoda a zase škoda .....

Sestava Slavoje : Císař - Houška Petr, Kuš, Mezera Pavel (15.Makovička), Kořínek - Vodáček, Doležal Jiří (75.Metlička), Mezera Jiří, Houška Tomáš - Zdeněk Musil, Pokorný (30.Secký).

Hosté : Trávníček -  Vícha (85.Horák Radek), Havlíček, Jedlička, Lukš - Sedláček (52.Zbytovský), Veselý (78.Kozáček), Matuška, Horák - Sklenář, Janča.

Branky : 78. Kořínek, 85. Metlička, 89. Musil Zdeněk - 9. Sklenář, 14. Havlíček, 30. Horák Martin, 50. Havlíček.

ŽK - 1:2, červené 0:0. 100 diváků - 2.poločas 50.

zápas pískal Mgr. Halásek z Kněžic Horák zlobil v první půli a na začátku druhé nás hosté jednoznačně přehrávali Jano Kubík si myslel : "Ty chudáky porazíme"
Ivan byl i na začátku druhé půle v permanenci Ke konci zápasu už to bylo jiné Nesmělá  "1" a rozpačitý hlasatel pan Buňata Střelec naší první branky "Bába"