FC Chotěboř - FC Slavoj Žirovnice  2:1 (2:1)

Potrestán zákazem startu ve čtyřech utkáních

(na snímku).

Tomáš Houška byl na dovolené.

Sestava Slavoje :

Císař - Houška Petr, Makovička, Kuš, Mezera Jiří - Secký, Vodáček, Weith (58.Metlička, 82.Doležal Ondřej), Kořínek - Musil Jan, Pokorný Martin (46.Camrda)

O všem se rozhodlo v první půli, kdy naši nechávali příliš mnoho prostoru domácím útočníkům a ti toho také dokázali využít k zisku prvních letošních bodů.

Branky : 22´Príhoda po slalomu ve vápně a přesnou střelou k tyči 1:0, Musil Jan 24´ hlavou po rohu 1:1, 38´Moravec nikým neatakován ve vápně 2:1.

Ve 2. půli měli dostatek příležitostí ke vstřelení branek jak domácí, tak i my, ale skóre se už neměnilo.

Domácí byli spokojeni se ziskem prvních bodů a nám nezbývá než body získat příště.

Sestava Chotěboře :

Vykoukal - Pleva, M.Čapek, Novotný, Hospodka - D.Čapek, Benák, Príhoda, Tůma - Moravec, Zimprich

Střelec naší branky

Jan Musil, když ve

24.minutě vyrovnával

na 1:1 (po rohu

hlavou).

První letošní Hóňův

gól.

ŽK : 3:1 (Secký),

pískal přesně Švec z Jihlavy, pomezní Šimák a Polodna.150 spokojených domácích diváků.Hrálo se slušně, bez vyhecovaných emocí, které v minulosti vždy převládaly nad fotbalem.

Třetí prohra v řadě Také Žirovnice vyšla bodově naprázdno, když prohrála 2: 1 v Chotěboři. "Samozřejmě musím být zklamán, protože jsem v koutku duše doufal v zisk alespoň bodu. Nebyl to kdovíjaký zápas, trochu mě mrzí závěr, v němž jsme šli třikrát sami na brankáře,"zhodnotil třetí porážku Slavoje v řadě kouč Jiří Vodáček, který na adresu tradičně vyostřených vztahů mezi těmito protivníky dodal: "Zápas se tentokrát odehrál v klidu. Vše bylo v pořádku na hřišti i v zázemí."                                                                                                     (Vysočina-PE listy)

KFS Vysočina 5.9.2005
Souboj o čelo tabulky vyhrály Hartvíkovice, které rozstřílely lídra z Bystřice nad Pernštejnem 5:0. Druhé Okříšky ukořistily z duelu proti Vrchovině pouze bod, a odmítly tak dvoubodové vedení soutěže.
Bilance 4. kola krajského přeboru mužů: 4 ­ 2 ­ 1.

OPATOV ­ JANOVICE 3:1 (1:1)
V Opatově se hrálo utkání průměrné úrovně. Úvod patřil překvapivě hostům a už v sedmé minutě vedli brankou Padrnose po zaváhání domácí obrany. Opatovští se pomalu rozehrávali a až po brance Prokeše po akci Fouska s Kantorem se usadili na polovině Janovic. Stejný obrázek diváci viděli i ve druhém dějství. Hrálo se ve středu pole, domácí však postupně získávali převahu a výsledkem toho byla vedoucí branka Tomek. O tři minuty později zvýšil Budař a bylo rozhodnuto. Branky: Padrnos, Tomek, Budař ­ Prokeš. Rozhodčí: Šenigl, 120 diváků.

H. BROD ­ SVĚTLÁ N. S. 3:0 (1:0)
Domácí začali utkání jak z partesu a již v desáté minutě se dostali do vedení, když se prosadil Nechvátal. Havlíčkobrodští fotbalisté měli po většinu času míč na kopačkách, ale další góly vstřelili až ve druhé pětačtyřicetiminutovce. Nejprve se trefil Pertl a konečnou podobu dal výsledku v pětaosmdesáté minutě Janďourek. Branky: Nechvátal, Pertl, Janďourek. Rozhodčí: Beneš, 450 diváků.

NÁMĚŠŤ N. O. ­ PELHŘIMOV 2:0 (0:0)
(více nehlášeno)
Branky: Mann 2. Rozhodčí: Šimák. ČK: Fenár (Pelhřimov), 100 diváků.

CHOTĚBOŘ ­ ŽIROVNICE 2:1 (2:1)
Celky ze dna tabulky Chotěboř a Žirovnice změřily síly ve čtvrtém kole. Zápas rozhodl první poločas, ve kterém se událo vše důležité a padly v něm tři branky. V průměrné hře byli fotbalovější Chotěbořští, vybojovali si vedení 2:1 a do konce zápasu ho nepustili. Tři body tedy náleží domácímu mužstvu. Branky: Príhoda, Moravec ­ Musil. Rozhodčí: Švec, 140 diváků.

HUMPOLEC ­ VELKÁ BÍTEŠ 1:1 (1:1)
Poslední Humpolec přivítal na domácím trávníku Velkou Bíteš, nechtěl jí věnovat body zadarmo a tvrdě o ně bojoval. Na vedoucí gól hostů Humpolec brzy odpověděl a vyrovnal. Ve čtyřiadvacáté minutě byl v šestnáctce Velké Bíteše faulován Čihák, ale penalta se nekopala a domácí hráč dostal žlutou kartu za nahraný pád. Ve druhé části hry bylo šancí pomálu, a tak se týmy rozešly smírně 1:1. Branky: Prachař ­ Loup. Rozhodčí: Halásek. ČK: Loup (Velká Bíteš), 170 diváků.

SFK VRCHOVINA ­ OKŘÍŠKY 3:3 (2:2)
Šest branek přineslo střetnutí mezi Vrchovinou a Okříškami. První poločas plný gólů načal ve čtvrté minutě hostující Kotrba. V jedenácté minutě to bylo 1:1. O tento stav se postaral Kantor. Do konce na branky bohaté části se oba týmy trefily ještě jednou a do šaten se šlo za stavu 2:2. Po přestávce pokračovali fotbalisté ve vyrovnané hře a výsledkem toho byla konečná remíza 3:3. Branky: Kantor 2, Michal ­ Kotrba 2, Dočkal. Rozhodčí: Hitzger, 250 diváků.

BYSTŘICE N. P. ­ HARTVÍKOVICE 0:5 (0:2)
Branky: Hanzal 2, Jirgl, Neumann, Novotný. Rozhodčí: Nenadál, 400 diváků.