Slavoj - Náměšť n/Oslavou 1:2 (1:0)    3. kolo - 27.8.2005

diváci byli před utkáním klidní a nepřipouštěli porážku

Sestava : Císař - Houška Petr (86.Doležal Jiří), Kuš, Makovička, Kořínek - Mezera Jiří, Charousek, Vodáček, Houška Tomáš - Pokorný (71. Musil Jan), Weith

Náměšť : Holík - Voborný, Rousek Tomáš (K), Mašíček, Ptáček - Matějek, Vybíral (79.Králík), Němec, Adam - Man (75.Sázavský), Franěk Jaroslav

Branky : Pokorný Martin (25.) - Man (49. z přísné penalty), Vybíral (71. offside?)

Pískal nepřesně Rosický, na čarách mu sekundovali okresní patrioti Masopust a Nenadál Pavel, delegát svazu Hrkal. 100 diváků.

ŽK - 2:1 (Makovička a Musil Jan), červené : Musil Jan v 85. (po 2.ŽK) a Charousek v 90.minutě (též po 2.ŽK).

David Kuš v sestavě kola, z Náměště nikdo.

Co k tomu říct?

Po tomto utkání máme již 4 potrestané hráče, s kým budeme hrát? Pavel Mezera bude

stát ještě jeden zápas a pak prý má naplánovanou dovolenou v cizině, Zdeněk Musil musí stát ještě 3 zápasy (trest z jara) a jak budou ohodnoceni noví hříšníci ?

Domácí Žirovnice hostila na svém trávníku celek Náměště nad Oslavou a chtěla získat všechny body. To jí však hosté značně znepříjemnili a toužili po stejném výsledku. Žirovnice se dostala do vedení zásluhou Pokorného, a do šaten tak odcházela s těsným vedením. Po přestávce se hosté osmělili, předváděli rychlou kombinační hru a po zásluze si došli pro vítězství 2:1. Domácí hráči v závěru neudrželi nervy na uzdě a Charousek s Musilem inkasovali červené karty. Branky: Pokorný ­ Man (PK), Vybíral. Rozhodčí: Rosický.

ČK: Charousek, Musil J. (oba Žirovnice), 100 diváků.

dle Jihlavských listů

Tápání Žirovnice pokračuje : Zápas jsme bohužel nezvládli přiznal kouč Jiří Vodáček a přidal lehkou narážku na výkon rozhodčích. Jediný, kdo na zápase vydělal byla Náměšť. Po přísné penaltě začal být náš výkon úděsný, mužstvo se nechalo rozhodit. Neztratili jsme jenom body, ale i dvě opory týmu ...  říká trenér Vodáček, který bude muset v týdnu zapracovat hlavně jako psycholog, protože Slavoj čeká zápas v Chotěboři, což bývá tradičně záruka práce pro disciplinární komisi.                      (va-Listy Pelhřimovska)

9. Náměšť nad O. 3 1 0 2  3: 4 3 ( 0)
10. Světlá nad S. 3 1 0 2    5: 12 3 ( 0)

Bystřice nad P. Hartvíkovice 04.09. 10:00 NE
David Kuš byl zařazen již podruhé do sestavy kola KP (ve třech kolech)

Pelhřimov zaskočil favorita
KFS Vysočina 29.8.2005

Již první poločas rozhodl o zisku tří bodů pro Pelhřimov v zápase proti favorizovanému Havlíčkovu Brodu. Domácí hráči nakonec dovedli utkání do vítězného konce.

Souboj o čelo tabulky vyhrála Bystřice nad Pernštejnem, která těsně přehrála Opatov 2:1.
Bilance 3. kola krajského přeboru mužů: 5 ­ 1 ­ 1.

BYSTŘICE N. P. ­ OPATOV 2:1 (1:0) (více nehlášeno)
Branky: Sedláček, Jedlička (PK) ­ Ohnsorg.

HARTVÍKOVICE ­ SFK VRCHOVINA 2:2 (0:1) Celky z opačných pólů tabulky svedly ve třetím kole souboj o tři body. Hartvíkovice, které doposud nepoznaly porážku, hostily na své půdě mužstvo Vrchoviny. To se ujalo vedení hned z první brejkové situace, kdy úspěšně zamířil Plíhal. Nikdo z dalších hráčů se však k němu v úvodním dějství nepřidal, a tak se muselo čekat, co hráči předvedou ve druhé části hry. Přestože hráli hosté v deseti mužích v poli, zvýšili svůj náskok a zdálo se, že je o vítězi rozhodnuto. Proti tomu však byli Neuman s Jirglem, kteří dali zápasu konečnou podobu. Branky: Neumann, Jirgl ­ Plhal, Fagula. Rozhodčí: Šimek. ČK: Vodička, Jirgl (oba Hartvíkovice), 150 diváků.

OKŘÍŠKY ­ HUMPOLEC 1:0 (0:0) Favorizovanější domácí tým přivítal na svém trávníku celek Humpolce, ale zisk tří bodů pro něho nebyl jednoduchým úkolem. Hosté drželi s Okříškami krok celý úvodní poločas a po přestávce oba týmy pokračovaly ve vyrovnané hře. Rozhodnutí přišlo v sedmapadesáté minutě, kdy do humpolecké sítě přesně zamířil Malý. Ten dal výsledku těsnou konečnou podobu 1:0. Branka: Malý. Rozhodčí: Dostál. ČK: Voda (Okříšky) ­ Vincent (Humpolec), 150 diváků.

VELKÁ BÍTEŠ ­ CHOTĚBOŘ 3:2 (1:0) Do Velké Bíteše zavítala doposud nebodující Chotěboř a o body se tvrdě prala. Domácí se ve druhé minutě dostali do vedení, v dalším průběhu úvodní části gól nepadl. Hned po přestávce Bíteš vyrovnala, pak vstřelila ze dvou brejků dvě branky a o osudu zápasu bylo rozhodunto. Chotěboř ještě stačila snížit, ale na vyrovnání to nestačilo. Branky: Matoušek 2, Coub ­ Benák, Tůma. Rozhodčí: Fridrichovský, 200 diváků.

PELHŘIMOV ­ H. BROD 2:0 (2:0) Ofenzíva domácích mladíků zaskočila favorita hned v prvním poločase, nedopřála mu čas na soustředěnější akci a vedla v první půli 2:0. Mohla vést ještě víc, ale sólo Lišky zakončené střelou pod břevno brankář vyrazil. Po změně stran domácí nikam nepospíchali, iniciativu přenechali soupeři, ten ale ztroskotal na dobré hře pelhřimovských obránců, kterým vévodil stoper Kocián. Branky: Vaněk, Jeřábek. Rozhodčí: Karas, 250 diváků.

SVĚTLÁ N. S. ­ JANOVICE 2:0 (1:0) Domácí tým se poprvé v této sezoně představil na domácím trávníku a zdálo se, že mu tento fakt svazoval nohy. Svojí bojovností a aktivní hrou se Světlá přeci jenom v prvním poločase ujala vedení, které si udržela až do konce úvodní části. Po změně stran se hrál opět vyrovnaný fotbal, šance byly na obou stranách, ale gól dokázali vstřelit pouze domácí, kteří nakonec zaslouženě vyhráli a připsali si do tabulky všechny tři body. Branky: Křikava, Císař. Rozhodčí: Jurka, 300 diváků