neděle 1.9. od 16:00 - Stadión Humpolec

Dobrý bod, ale s rozpaky !

FK Humpolec vs. FC Slavoj  2:2 (1:2)

Domácí si zkomplikovali situaci hned v úvodu. V 6. minutě zatáhl za záchrannou brzdu Hes, když těsně před vápnem podrazil unikajícího T. Houšku. Viděl červenou kartu, což nebyl jediný trest pro Humpolec. Z přímého kopu sice Dýnek nastřelil břevno, ale míč do sítě vrátil Pokorný. Tentýž hráč využil dalšího okénka v obraně favorita, takže to ve 23. minutě bylo už 0:2. Slavoj v té době exceloval a bylo jenom otázkou času, kdy skóre navýší. Humpolečtí působili hodně bezradně. Jenomže v závěru poločasu chytili dech a Slavoj byl nejednou poloviční. A když po centru Paťhy snížil Pikl, bylo zle. Po přestávce diktovali tempo hry i přes oslabení domácí a nakonec alespoň vyrovnali. V 58. minutě doběhl Paťha zdánlivě ztracený míč, po jeho centru Jeřábek našel Pikla, který zblízka překonal Trepku.
Závěr zápasu mohl přinést změnu skóre na obou stranách. Bod tedy nakonec dobrý, ale pro koho? To si každý, kdo zápas viděl, musí přebrat sám.
Góly: 41. a 58. Pikl - 7. a 23. Pokorný. Rozhodčí: Šula. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (6. Hes).

Diváci: 120.

Humpolec: Kříž Kopic, Hes, Pecha, Honzárek, Paťha, Jeřábek, Nepovím (68. Morava), Málek (8. Nermut) Pikl, Pícha.

Žirovnice: Trepka Vilímek, Kuš, Kořínek (84. Makovička), P. Houška Staněk, Kubík, Dýnek (90. Rušil), Rozporka Pokorný, T. Houška (68. Weith).

2. Humpolec 4 3 1 0 10: 4 10   ( 4)
3. Náměšť n.O.-Vícenice 4 3 0 1 16: 12 9   ( 6)
4. Chotěboř 4 2 1 1 5: 3 7   ( -2)
5. Sapeli Polná 4 2 0 2 11: 8 6   ( 0)
6. Ždírec nad D. 4 2 0 2 8: 5 6   ( 0)
7. Jemnicko 4 2 0 2 10: 9 6   ( 0)
8. Velká Bíteš 4 2 0 2 6: 5 6   ( 0)
9. M. Budějovice 4 2 0 2 5: 4 6   ( 0)
10. Jaroměřice n.R. 4 2 0 2 7: 8 6   ( 0)
11. Přibyslav 4 2 0 2 7: 8 6   ( 0)
12. Okříšky 4 2 0 2 6: 8 6   ( 0)
13. Světlá n.S. 4 1 1 2 8: 9 4   ( -2)
14. Žirovnice 4 1 1 2 7: 9 4   ( -2)
15. Pacov 4 0 0 4 1: 10 0   ( -6)
16. Čáslavice-Sádek 4 0 0 4 9: 20 0   ( -3)

ŽIROVNICE B – KAMENICE B 3:5 (1:1)
V prvním poločase byli lepší hosté, ale do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Pak už se zápas vyvíjel ve prospěch Kamenice nad Lipou. Pikanterií utkání byly tři penalty, z nichž ani jedna nebyla proměněna. Domácí selhali dvakrát, hosté jednou.
Góly: 27. a 79. J. Doležal, 64. O. Doležal st. – 37. a 70. A. Kos, 58. D. Schober, 64. J. Růžička, 87. V. Kupka. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Žirovnice B: Kolář – Hryzák (80. Jurík), Mach (46. M. Kořínek), Ištok, Metlička, Kořínek, Omasta, Váňa (62. Rušil), J. Doležal, O. Doležal ml., O. Doležal st.

Kamenice nad Lipou B: Z. Kos – Šoltys, Pfaur (62. J. Růžička), A. Schober, Koukal, T. Kupka (62. Pechek), V. Kupka, D. Schober (74. D. Růžička), P. Macháček, Filípek (70. Hadač), A. Kos (88. Šebesta). (bňt)

sobota - Budín od 14:00

Štoky vs. Slavoj 2:4 (0:0)