sobota 10.8. od 16:30 - Stadión Budín

FC Slavoj vs. FC Náměšť n.O.-Vícenice 2:4 (1:2)

Žirovnici potkala bída hned v úvodu sezony, když pro brankáře Trepku nedorazila včas registračka (situaci trestuhodně podcenil P.Havelka), takže mezi tyče musel Jiří Doležal (Patří mu za to velký dík !) Ten sice v minulosti chytával, ale v posledních letech kope okresní přebor v poli. Jeho noví spoluhráči mu však těžkou roli vůbec neusnadnili. Po chybné přihrávce otevřel střelecký účet hned v 5. minutě Durajka a v 17. minutě zvýšil Štěpnička. Pak přece jen začali domácí hrát a výsledkem byl gól T. Houšky po kombinaci v šestnáctce.

Druhý poločas už ale obrat nepřinesl, zvláště když hosté nekompromisně trestali chybující obranu Slavoje. Korigoval pouze po křídelní akci Staněk, i přesto, že hosté hráli půlhodinu v deseti. Hosté vyhráli zcela zaslouženě. Domácím se vůbec, ale vůbec nedařilo. Snad příště !
Góly: 34. T. Houška, 72. Staněk - 5. Durajka, 17. Štěpnička, 57. a 66. Doubravský.

Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (60. Prokeš). Diváci: 80.

Žirovnice: J. Doležal Kořínek, Poul, Kuš, P. Houška Staněk, Kubík, Dýnek, Rozporka (71. Weith) T. Houška, Pokorný (na lavičce ještě M.Rušil a zranění F.Vilímek a T.Knotek)

Náměšť-Vícenice: Rousek Heres, Pernica, Záviška, Prokeš Štěpnička, Buchta, Chládek, Homola Durajka, Doubravský.

Nejlepší hráči: T. Houška Doubravský, Durajka.

2. Sapeli Polná 1 1 0 0 4: 1 3   ( 0)
3. Jaroměřice n.R. 1 1 0 0 4: 2 3   ( 0)
4. Náměšť n.O.-Vícenice 1 1 0 0 4: 2 3   ( 3)
5. Havl. Brod 1 1 0 0 2: 0 3   ( 0)
6. Velká Bíteš 1 1 0 0 2: 0 3   ( 0)
7. Humpolec 1 1 0 0 2: 1 3   ( 3)
8. Chotěboř 1 0 1 0 1: 1 1   ( -2)
9. Světlá n.S. 1 0 1 0 1: 1 1   ( 1)
10. M. Budějovice 1 0 0 1 1: 2 0   ( -3)
11. Žirovnice 1 0 0 1 2: 4 0   ( -3)
12. Přibyslav 1 0 0 1 2: 4 0   ( 0)
13. Okříšky 1 0 0 1 0: 2 0   ( 0)
14. Jemnicko 1 0 0 1 0: 2 0   ( 0)
15. Čáslavice-Sádek 1 0 0 1 1: 4 0   ( 0)

Žirov - Slavoj*B 6:4 (4:2)

Ve vyrovnaném zápase hrály prim útoky. Domácí lépe proměňovali šance v prvním poločase a získané dvougólové vedení jim přihrálo zisk bodů. Z hostů byl hodně nebezpečný Ondřej Doležal ml., ale ani hattrick jeho týmu alespoň na remízu nestačil.
Góly: 3. Cvrček, 30. Vacek, 40. a 77. Nebesař, 43. Hamalčík, 90. T. Marek 18., 36. a 47. Ondřej Doležal ml., 85. Ondřej Doležal st. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:1. ČK: 1:1 (83. Hamalčík - 83. Ondřej Doležal ml.). Diváci: 20. Poločas: 4:2.

Žirov: J. Jonáš Morava, Cvrček, Kucián, Vacek, Nebesař, L. Jonáš, Hamalčík, Křivan, T. Marek, Bratrů. Žirovnice B: Kolář Mach, P. Doležal, Malý, Svoboda, Metlička, Kořínek Jarda, Váňa, Ondřej Doležal st., Ondřej Doležal ml., Kořínek Michal