5. kolo KP - sobota 8. září od 16:00

FC SLAVOJ vs. Čáslavice-Sádek

3:4 (1:3)

První poločas začal pro Slavoj dost dobře. Už v 8. minutě se trefil po rohu hlavou do sítě Kocourek, ale to co potom předváděli hráči Slavoje, to se dá klidně nazvat festivalem zahozených vyložených šancí. To už jsme dlouho neviděli. Hosté sice dost špatně bránili, ale nezapomněli vyrážet do brejků a ty se jim dařily. S trochou nadsázky můžeme konstatovat, že do čeho kopli, to skončilo v Tomíškově síti.

Druhý poločas se nesl v duchu toho prvního. Tedy neustálá převaha domácího Slavoje. V 53. minutě snížil Kocourek po sérii narážeček na 2:3 a znovu svitla naděje. zvláště když hosté pak už jenom bránili. Jenomže na frustrovaný Slavoj, v koncovce opět tragický, to nakonec stačilo. Dva útočné hroty hostí a brankář Dítě zápas rozhodly. Místo vyrovnání přišel brejk a branka výborného Pacandy a znovu rozdíl dvou branek. Pahrovo snížení na 3:4 (85.minuta) přišlo pozdě a na domácí prohře Slavoje nic nezměnilo. Zdržovací taktika hostí slavila úspěch.

Domácí Slavoj se o zisk bodů připravil sám, uspořádal doslova festival neproměněných šancí, které by vydaly snad na tři zápasy. Není nutno se vymlouvat na přísnou, nesmyslnou a nahranou penaltu. Příležitostí na výhru bylo tentokrát opravdu dost.

Góly: 8. a 53. Kocourek, 86. Pahr - 12. Dítě (PK), 24. Czucz, 37. Čermák, 83. Pacanda. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (68. Šimek). Diváci: 120

Žirovnice: Tomíšek - P. Houška (33. Vilímek), Kořínek, Kuš, Knotek - Staněk, Dýnek (62. Blažek), Rozporka, Moravec - Pokorný (50. Pahr), Kocourek ... na lavičce ještě T.Houška

Čáslavice-Sádek: Dítě Vojtíšek, Heres, Zikmund, Šustr Čermák, Šimek, Urban, Vacek (87. Pokorný) Czucz (90. Rygl), Pacanda (90+2 Bělák).

Stará Říše Okříšky 1:2

Ve středu se hraje na Budíně vložené 14. kolo, ve kterém se střetne od 16:30 Slavoj se Slovanem Havl. Brod

sobota - Vyskytná od 16:00

VYSKYTNÁ - Slavoj*B 9:1 (2:0)
Zajímavý příběh píší fotbalisté rezervy Žirovnice v Poutník lize. Před týdnem nastříleli Ústrašínu neskutečných čtrnáct branek, tentokrát si užili debakl z druhé strany. Ve Vyskytné po vyloučení gólmana Kadlece inkasovali devětkrát.
Hosté přijali do Vyskytné povzbuzeni vysokým vítězstvím z minulého kola, ale jejich snahu brzo zhatil gólman Kadlec, který se poroučel ve 27. minutě pod sprchy. Po změně stran se již kanonáda domácích rozjela na plné obrátky.

Góly: 14. Auředník, 24. Krejčí, 47. a 63. Budík, 61., 64. a 88. Hlobeň, 76. Fíla, 78. Šustr 77. P. Doležal. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 0:5. ČK: 0:1 (27. Kadlec). Diváci: 70.

Vyskytná: Drahný Přibyl (12. Pahr), Fíla, Vondrák, Kucián, Bezděkovský (75. Roubíček), Budík, Šustr, Krejčí, Auředník, Hlobeň.

Žirovnice B: Kadlec Weith, P. Doležal, Makovička, Svoboda, Metlička, Průša, Habermann (57. Časta), O. Doležal st., J. Doležal (63. Žižka), O. Doležal ml.

DOROST - neděle - hř.Počátky

Počátky vs. Ždírec 3:2 (1:1)

Tentokrát jsme v závěru získali vítězství. Branky Měkuta 2, Pavlíček Martin (PK)