4. kolo KP - neděle 2. září od 16:00

FK Humpolec vs. FC SLAVOJ  5:1 (3:1)

Lépe začali hosté. Už v 9. minutě potrestal tak trochu lehkovážný přístup defenzívy Humpolce
Pokorný. „Neřekl bych, že jsme začali špatně, ale soupeř udeřil z první akce, kdy se dostal
do naší šestnáctky. Bylo důležité, že jsme pak neznervózněli,“ připomenul trenér vítězů Josef Soural. Rychlé vyrovnání obstaral ze standartní situca Nepovím, jehož centr skončil nikým netečován v síti Slavoje. Pak už úřadoval navrátilec do sestavy Pikl, který překonal Tomíška hned čtyřikrát. „Pro naši hru je bezpochyby velkým přínosem, i když si myslím, že góly jsou výsledkem kvalitní ofenzivní hry celého týmu,“ odmítl chválit hrdinu kouč Humpolce.
Góly: 21. Nepovím, 27., 39., 58. a 73. Pikl – 9. Pokorný.

Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:2. Diváci: 150.                                                         >>  FOTKY <<

Humpolec: Kříž –Kopic, Pecha, Procházka, Honzárek – Paťha (73. Nermut), Nepovím (45. Kríženecký), Jeřábek, Tomovič (77. Kubíček) – Pikl, Čihák.
Žirovnice: Tomíšek – Blažek, P. Houška, Kořínek, Rozporka – Vilímek, Moravec, Svoboda (64. Průša), Knotek (46. Staněk)– Pokorný (63. T. Houška), Kocourek.

2. Okříšky 4 3 0 1 11: 3 9   ( 3)
3. Čáslavice-Sádek 4 2 2 0 11: 7 8   ( 2)
12. Jemnicko 4 1 0 3 3: 8 3   ( -3)
13. Ždírec nad D. 4 0 3 1 4: 10 3   ( -3)
14. Náměšť n.O.-Vícenice 4 0 2 2 6: 8 2   ( -4)
15. Pacov 4 0 2 2 4: 6 2   ( -7)
16. Jaroměřice n.R. 4 0 2 2 8: 11 2   ( -4)

Slavoj*B  - FC ÚSTRAŠÍN 14:3
Hosté se sice pod Budínem ujali rychle vedení, ale to byl z jejich strany jediný světlý okamžik zápasu. Po čtvrthodině už vedli domácí, kteří si ve druhém poločase otevřeli až neskutečnou střelnici. Jen O. Doležal st. dal sám sedm gólů.
Góly: 12., 47., 55., 57., 71., 81. a 89. O. Doležal st., 15. Staněk, 32. J. Doležal, 35. Habermann, 44. Vodáček, 61., 72. a 74. Metlička - 3. Doskočil, 20. Kubiska, 70. Mazanec. Rozhodčí: Poul. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 5:2. Žirovnice B: Makovička I. Kadlec, Průša, Kuš, Weith, Habermann (46. P. Doležal), Vodáček (62. Žižka), Staněk (46. Metlička), O. Dolažal st., O. Doležal ml., J. Doležal. Ústrašín: Hájek Machač (46. Smrčina), Rod, Pokoj, Šnicer, Šoula (63. Mazanec), Křech, Jírů, Kubiska (46. Sednička, Reinhart, Doskočil