>>  FOTKY * facebook

28. kolo KP - Jemnice - sobota  15. června od 16:30

Jemnicko vs. FC SLAVOJ  5:1 (3:0)

Do první šance se dostal hlavičkující Staněk, ale překonaného Kopečka zastoupil na brankové čáře Kříž. V 6. minutě našel Krejča z trestného kopu na zadní tyči Kříže, který porazil D.Kuše a hlavou otevřel skóre. Ve 33. minutě dlouhý výkop Kopečka prodloužil hlavou Křivánek a Kříž obstřelil Trepku. O tři minuty později se po rohu zmocnil míče Kopeček, který dlouhým výhozem nastartoval Krejču. Ten uvolnil Císaře, který pak naservíroval gólovou přihrávku Křížovi 3:0.

Žirovnice ve druhém poločase zvýšila obrátky. To i díky tomu, že pan rozhodčí přestal připískávat domácím. V 50. minutě zahrál Křivánek ve vápně rukou a z nařízené penalty snížil Lukáš Dýnek. Tlak hostí pokračoval a Kopeček se musel vytáhnout při šancích Knotka a Moravce. Domácí se vrátili do hry až v 58. minutě, kdy zvýšil Kříž, který pak v 67. minutě upravil na konečných 5:1. V závěru ještě nastřelil Lukáš Dýnek tyč. To ale už byla labutí píseň. Kluci se už asi viděli na "dokopné". Jistě našemu výkonu ani nepomohla zpráva, že trenér Leoš Mitas tímto zápasem ve Slavoji končí..... Škoda ! Díky Leoši za uplynulé 4 roky !

Góly: 6., 33., 36., 58. a 67. Kříž - 50.Dýnek (PK). Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 2:2.

Diváci: 315 (ve městě probíhala historická slavnost Barchan)

Jemnicko: Kopeček J. Kincl, Novák, Koutný (85. Z. Kincl), Kelbler Křivánek (54. Tobolka), Krejča (46. Štancl), Tesař, Čurda Císař, Kříž.

Žirovnice: Trepka Vilímek, Kuš, P. Houška, Poul Vodáček, Dýnek, Knotek (69. Rozporka), Moravec Staněk, T. Houška (46. Pahr).Nejlepší hráči: Kříž, Císař - Vodáček.

Nová Ves Čáslavice-Sádek 0:0

1. Stará Říše 29 21 3 5 65: 21 66   ( 21)
2. Humpolec 29 20 4 5 67: 24 64   ( 19)
3. Okříšky 30 17 4 9 53: 40 55   ( 10)
4. Havl. Brod 29 12 11 6 64: 45 47   ( 5)
5. Jemnicko 29 13 3 13 51: 51 42   ( -3)
6. Chotěboř 30 11 8 11 49: 36 41   ( -4)
7. Žirovnice 30 11 7 12 48: 55 40   ( -5)
8. Sapeli Polná 29 11 7 11 47: 50 40   ( -2)
9. Ždírec nad D. 29 10 9 10 50: 55 39   ( -3)
10. Jaroměřice n.R. 29 11 5 13 66: 60 38   ( -4)
11. Velká Bíteš 29 10 8 11 42: 58 38   ( -4)
12. Náměšť n.O.-Vícenice 29 9 9 11 35: 42 36   ( -9)
13. Čáslavice-Sádek 29 8 6 15 47: 69 30   (-15)
14. M. Budějovice 29 6 9 14 37: 56 27   (-15)
15. Pacov 30 6 6 18 34: 61 24   (-21)
16. Nová Ves 29 6 5 18 31: 63 23   (-22)

Slavoj*B vs. Božejov 1:1 (1:1)

Domácí byli lepší v začátku zápasu a hlavně ve druhém poločase, ale na vítězství jim to nestačilo. Možná zaslouženě, protože zahodili i ty nejvyloženější šance. Do vedení je dostal už ve 4. minutě Ištok střelou k tyči z trestného kopu, po čtvrthodině hry však srovnal dorážkou Kubů.

Góly: 4. Ištok - 14. Kubů. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 1:2. Diváci: 35.

Žirovnice B: O. Kadlec P. Doležal, V. Musil, Metlička, Ištok, Svoboda, Žižka, O. Doležal st., J. Doležal, O. Doležal ml., Z. Musil.

Božejov: Hák - Pejcl (70. Smejkal), Maršák, Kocián (65. Jan Vacek st.), Jan Vacek ml. (55. Hartl), Fučík, Svoboda, Kumžák, Kopejtko, Kubů, Menhard

neděle - od 14:00 - Ledeč n.S.