25. kolo KP - Budín - sobota 25. května od 16:30

FC SLAVOJ  vs. SK M.Budějovice

1:1 (0:0)

Domácí museli při potížích s brankáři poslat mezi tyče útočníka Pahra, ale ten měl minimum práce. Totéž se dalo říci i o budějovickém mladíkovi Břinkovi. Fotbal se hrál jen průměrný, rušných momentů před oběma brankami bylo minimum. V úvodu sice měla navrch Žirovnice, ale v jediné vyložené šanci vychytal Poula Břinek a dá se říci, že tím první poločas skončil. V 55. minutě rozehrál od postranní čáry trestný kop Dýnek a míč nikým netečován proletěl vápnem do sítě. Domácí se radovali jen dvě minuty, pak prostřelil skrumáž Veselý a stanovil konečnou a naprosto zaslouženou remízu. Nejlepším mužem na hřišti tak byl rozhodčí Tomášek (alespoň co se týká rozdávání karet - ŽK: 6:4. ČK: 1:0 - 66. P. Houška)

Góly: 55. Dýnek - 57. Veselý. . Diváci: 100.

Žirovnice: Pahr - P. Houška, Kuš, Poul, Vilímek Staněk, Jakub Vodáček, Dýnek, Kořínek Pokorný (76. Knotek), T. Houška (66. Rozporka) ... na lavičce ještě Veith a Průša.

M. Budějovice: Břinek - Procházka, Busta, Pařízek (78. Novotný), Buďa Kopeček, Šplíchal, Škoda, Veselý Černý, Dušek.

>> Reportáže z dnešního Deníku

1. Stará Říše 24 18 2 4 55: 18 56   ( 17)
2. Humpolec 25 17 4 4 59: 20 55   ( 13)
3. Okříšky 24 14 3 7 44: 30 45   ( 9)
4. Havl. Brod 23 11 7 5 54: 37 40   ( 1)
5. Sapeli Polná 24 10 6 8 42: 38 36   ( 0)
6. Chotěboř 24 9 7 8 37: 27 34   ( -2)
7. Žirovnice 25 9 6 10 39: 43 33   ( -6)
8. Náměšť n.O.-Vícenice 25 8 8 9 32: 34 32   (-10)
9. Velká Bíteš 24 9 4 11 33: 52 31   ( -5)
10. Jaroměřice n.R. 24 8 5 11 51: 48 29   ( -4)
11. Jemnicko 23 9 2 12 34: 40 29   ( -1)
12. Ždírec nad D. 23 6 9 8 35: 46 27   ( -6)
13. Čáslavice-Sádek 23 7 4 12 39: 56 25   ( -8)
14. M. Budějovice 24 4 8 12 30: 49 20   (-13)
15. Pacov 24 5 5 14 26: 47 20   (-13)
16. Nová Ves 23 5 4 14 27: 52 19   (-14)

Už ve středu pokračuje krajský přebor předehrávaným 30. kolem.
V něm se na Budíně Slavoj střetne s mužstvem Sapeli Polná.

Předzápasové info :

Na podzim remizoval Slavoj v M.Budějovicích 1:1 (0:0). Tehdy vyrovnával M.Pokorný.

Slavoji se na jaře poměrně herně i výsledkově daří, kdežto o našem sobotním soupeři, se to říci nedá. Zápas to ale jednoduchý určitě nebude. Soupeři totiž teče do bot, bojovnost mu tedy určitě chybět nebude.

Brankář L.Tomíšek je do konce sezóny mimo hru, Tomáš Trepka dostal stopku na jeden zápas, Martin Moravec není stále fit, Davida Kuše trápí zranění ze Ždírce, ale jinak bychom měli být kompletní. Za hosty už může nastoupit omilostněný útočník Černý.

Rozhodčí : Tomášek (ZR) - O Nejedlý (Polná), Jahoda (Jihlava) - delegát svazu Lubomír Jonáš (PE)

Kamenice*B vs. Slavoj*B 0:5 (0:3)

Hosté byli v utkání jednoznačně lepší. Domácí nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance.
Góly: 10. Svoboda, 23. P. Doležal, 41. Žižka, 47. Z. Musil, 50. O. Doležal. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:1. Diváci: 80.

Kamenice B: Kos (23. Šebesta) Dvořáček, P. Macháček (67. Pfau), A. Schober, Tuček, Kupka, Vávra, Růžička, Vagaský (46. Zedník), Strašík, Zdeněk.

Žirovnice B: Sosnovec - V. Musil, P. Doležal, Ištok, Svoboda, Metlička, Žižka, Váňa, O. Doležal, J. Doležal, Z. Musil.

DOROSTENCI - neděle od 14:00 (hř.Počátky)

Sp.Počátky vs. Velký Beranov 2:6 (1:3)