>>  FOTKY z Moravských Budějovic

10. kolo KP (12. hrané) - sobota 13. října od 15:00 - Moravské Budějovice

M.Budějovice vs. FC SLAVOJ 1:1 (0:0)

Po delší pauze nastoupil v domácí brance Klouda a musel od začátku dokazovat, že nic ze svého umění nezapomněl. Dva zákroky vykouzlil proti střele a následné dorážce Pahra. Zanedlouho skokem k pravé tyči vytlačil další jedovatou střelu na roh. Později vyrazil střelu Staňka, mířící do šibenice. Domácí mohli vést, ale Stehlík po rohu trefil střelou přes hlavu břevno. Potom vybojoval u levé autové čáry ztracený míč Kyzlink, ale na jeho centr se marně natahoval volný Stehlík.

Druhý poločas začaly aktivněji Budějovice. V 54. minutě Pařízek (offside?) našel zpětnou přihrávkou na velkém vápně Stehlíka, před kterým byla prázdná branka 1:0. Poté zaměstnal hostující obranu trestnými kopy Škoda, dorážející Černý a hlavičkující Kyzlink však ztroskotali na Tomíškovi. V 70. minutě vyrazil Klouda s námahou dobře kopnutý trestný kop Kocourka před sebe a dobíhající Pokorný mířil pod břevno. Závěr utkání byl marnou snahou obou mužstev o vstřelení vítězné branky.

Góly: 54. Stehlík 70. Pokorný. Rozhodčí: Čech a zejména výborný pomezní Novotný ! ŽK: 1:0. Diváci: 100

M. Budějovice: Klouda Buďa, Busta, Toman, Kopeček Kyzlink, Pařízek, Veselý, Škoda (68. Dušek) Černý (86. Novotný), Stehlík.

Žirovnice: Tomíšek - Průša, Kuš, Kořínek, Vilímek - Dýnek (53. Petr Houška), Jiří Vodáček (66. Kocourek), Jakub Vodáček, Moravec (53. Pokorný) - Pahr, Staněk. Nejlepší hráči: Kyzlink, Stehlík - Staněk

4. Chotěboř 12 6 2 4 22: 11 20   ( -1)
5. Velká Bíteš 12 6 2 4 21: 18 20   ( 2)
6. Havl. Brod 12 5 4 3 22: 19 19   ( 1)
7. Náměšť n.O.-Vícenice 12 5 4 3 18: 15 19   ( 4)
8. Čáslavice-Sádek 12 4 4 4 23: 26 16   ( -2)
9. Sapeli Polná 12 4 3 5 18: 21 15   ( 0)
10. Jaroměřice n.R. 12 4 2 6 19: 22 14   ( -7)
11. Nová Ves 12 4 2 6 18: 22 14   ( -4)
12. M. Budějovice 12 3 4 5 16: 16 13   ( -8)
13. Žirovnice 12 3 3 6 14: 26 12   ( -6)
14. Ždírec nad D. 12 2 5 5 10: 23 11   (-10)

Slavoj*B vs.Kamenice*B 6:1 (5:0)

Domácí se do soupeře obuli a dvěma rychlými góly ho poslali do kolen. V prvním poločase měla Žirovnice jasnou převahu, navíc se jí také dařilo střelecky. Po přestávce už Slavoj polevil, hra se vyrovnala, takže ubylo i gólů.

Góly: 4. Časta, 5., 42. a 56. O. Doležal ml., 35. Svoboda, 41. O. Doležal st. - 74. Mocek. Rozhodčí: Poul. ŽK: 1:0. Diváci: 70.

Žirovnice B: Skoták - Knotek, Makovička (61. Metlička), Weith (46. Mach), P. Doležal (64. Žižka), Časta, Svoboda, Blažek, J. Doležal, O. Doležal st., O. Doležal ml.

Kamenice nad Lipou B: Kos Dvořáček (46. Růžička), Pfaur, A. Schober, Koukal, Vagavský (53. Mocek), V. Kupka, D. Schober, T. Kupka, Zedník (61. Filípek), Macháček