6. kolo KP - sobota 10. září od 16:00 - hřiště v Jemnici, odjezd auty ve 13:45 hodin

1.FC Jemnicko vs. FC Slavoj

6:0 (3:0)

(DENÍK) Plán Jemnicka začal plnit už v 6. minutě Šplíchal, který hlavou po rohu otevřel skóre. V 25. minutě parádní střelou přes zeď z trestného kopu zvýšil Michal Krejča. Střelec úvodní branky ještě do přestávky po narážečce s Habrem stanovil poločasové skóre na 3:0.

Tým z Třebíčska byl i po změně stran nadále lepší, a soupeře do ničeho nepouštěl. Hned po dvou minutách ze druhé půle zvýšil Habr, který si vyměnil roli se Šlíchalem. Habr přidal svůj druhý přesný zásah v 54. minutě po přesném centru Grüna. Na konečných 6:0 upravil v 74. minutě z penalty Šplíchal a zkompletoval tak svůj hattrick.
Góly: 6., 40. a 74. Šplíchal (třetí z PK), 25. M. Krejča, 47. a 54. Habr.

Rozhodčí: Kliner - Petr, Dobrovolný, ŽK: 2:4. Diváci: 200.

Jemnicko: Kopeček – J. Kincl, Kříž, Koutný, Štancl (83. Chalupa) – Tesař (57. Štumfol), M. Krejča (80. Tobolka), T. Krejča, Grün – Šplíchal, Habr.

Žirovnice: Tomíšek – Knotek (73. Makovička), P. Houška, Kuš, Časta -  Staněk (54. Dvořák), Dýnek Luk., Blažek, Svoboda - T. Houška (35. Pokorný), Pahr

Nejlepší hráči: Šplíchal, Habr, M. Krejča.

1. Ždírec nad D. 7 5 1 1 13: 6 16 ( 4)
2. Čáslavice-Sádek 7 5 0 2 12: 5 15 ( 0)
3. Sapeli Polná 7 4 1 2 16: 11 13 ( 1)
4. Stará Říše 7 4 1 2 11: 6 13 ( 4)
5. Okříšky 7 4 1 2 10: 13 13 ( 7)
6. Humpolec 7 4 0 3 13: 13 12 ( 3)
7. Bystřice nad P. 7 3 2 2 15: 11 11 ( -4)
8. M. Budějovice 7 2 4 1 10: 10 10 ( -5)
9. Jaroměřice n.R. 7 3 0 4 17: 16 9 ( 3)

1:3 (0:2)

Hořepník překvapil velmi dobrým výkonem, jeho kombinační hře velké hřiště vyloženě sedělo. Domácí se naopak trápili, korigovali až za stavu 0:3. Na víc už nebylo.
Góly: 62. Hryzák – 25. Moravec, 35. a 60. T. Dlouhý.

Rozhodčí: Puš. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Žirovnice B: Burza – Hryzák, Mach (68. Jurík), Kešner, P. Doležal, Váňa, T. Dýnek, Metlička, Plíhal (80. Žižka), J. Doležal, O. Doležal ml. (72. Jůn).

Hořepník: Lapáček – Popelka, P. Dlouhý, Kalivoda, Kuchař, Petrů, T. Dlouhý (75. Pechek), Mezera, Jelínek, Moravec, Joneš