předehrávka 30. kola KP - středa 30. května  od 17:30 - stadión Budín

FC SLAVOJ vs. TJ Nová Ves 4:2 (3:1)

Poslední krok k záchraně KP se po zpackaném jaru podařil a Slavoj si už s předstihem zajistil účast v nejvyšší krajské soutěži i pro příští sezónu.

Vítězství se ale nerodilo lehce. Zvláště ze začátku zápasu hosté dost zlobili a když v 7. minutě proměnil Čech penaltu za nastřelenou ruku, bylo dost ouvej. Jenomže hrál Tomášek Houšků, který s bravurou sobě vlastní proměnil sólo z poloviny hřiště a už v 10. minutě vyrovnal. Potom se už hrálo podle not Slavoje. V 19. minutě trefil Charousek hlavou tyč, ve 22. minutě se po dalším úniku T.Houšky a následné gólové střele M.Moravce vyznamenal hostující brankář Fuxa, který ale proti střele D.Rozporky ve 28. minutě už nárok neměl a Slavoj rázem vedl. Vedení navýšil ve 37. minutě šutér Zdeněk Pahr a zdálo se být vymalováno. Zvláště když se nechal na začátku druhé půle vyloučit hostující kapitán Bureš, a když si dali hosté v 74. minutě Havlíkem vlastence na 4:1. Slavoj ale potom přestal hrát to, co hrál doposud a když hosté snížili v 82. minutě střelou z poloviny hřiště na 4:2, začali jsme se trochu o výsledek obávat. Obrat se však nekonal a mohlo se slavit.

Sestava : Tomíšek - Blažek, Charousek, Kořínek, ing.Petr Houška (65.Průša), Rozporka, Dýnek, Dvořák, Moravec, Tomášek Houšků (71.Pokorný), Pahr ..... Na lavičce ještě Burza a Knotek

Branky : 10. T.Houška, 28. Rozporka, 37. Pahr, 79. vlastní - 7.Čech, 82.Havlík

ŽK 1:3, ČK 0:1, 100 diváků, Rozhodčí Klement

V sobotu hraje Slavoj na Budíně od 16:30 s Pacovem !