28. kolo KP - neděle 10. června od 10:30 - hřiště ve Stáji

Sapeli Polná vs. FC SLAVOJ 2:1 (0:1)

Domácí tým se dostal v první desetiminutovce do tlaku, ale v té největší šanci neuspěl Zamazal. Když se pak dostala Žirovnice na provozní teplotu, začalo být horko na druhé straně hřiště. Dvakrát domácí podržel Koubek, po třetí ale nestačil na Moravce, který na Koubka uháněl sám, na hranici vápna si počkal až brankař vyběhne, a nechytatelným lobem Koubka pokořil. V druhé části se domácí hnali za vyrovnáním a také se jim to podařilo. Zamazal napravil zaváhání z první desetiminutovky. Nejprve vystřelil z dálky, a když Tomíšek jeho střelu pouze vyrazil, tak napodruhé už neměl problém vstřelit branku. Domácí se dostali na koně, ale pálili jednu šanci za druhou. V závěru zápasu byl podražen ve "velkém" vápně Vacek a nařízenou penaltu proměnil Rychtecký.

Slavoj podal jeden ze svých lepších výkonů, v poli byl lepší, ale opět se defenziva nevyvarovala chyb, které soupeři dokáží, bohužel, potrestat. O gólové potenci už ani není třeba hovořit. Celkově byl ale výkon Slavoje za neustálého deště, z mého pohledu,  sympatický. Zápasu by jistě slušela remíza.

Góly: 53. Zamazal, 81. Rychtecký  - 17. Moravec. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

Sapeli: Koubek Tržil, Reiterman, Šebesta, Černý (76. Slezák) Vacek, Brnický, Špendlíček, Zamazal (88. Matějíček) Klimeš (56. Dibdiak), Rychtecký.

Žirovnice: Tomíšek - Knotek, Kořínek, Charousek, Průša, -  Dvořák, L.Dýnek, Moravec, Vilímek (73. P.Houška) - Pokorný, Pahr - na lavičce ještě M.Burza, Rozporka, Staněk a nový asistent trenéra David Blažek (se zlomenou nohou ?)

Jemnicko Herálec (HB) 5:0

1. Bystřice nad P. 29 19 5 5 68: 30 62   ( 17)
2. Stará Říše 29 19 3 7 66: 24 60   ( 15)
3. Humpolec 29 18 4 7 63: 41 58   ( 16)
4. Čáslavice-Sádek 29 14 5 10 56: 49 47   ( 2)
5. Sapeli Polná 29 14 4 11 51: 43 46   ( 4)
6. Pacov 29 11 7 11 33: 38 40   ( -5)
7. Okříšky 29 9 12 8 37: 44 39   ( -3)
8. Velká Bíteš 29 10 8 11 42: 37 38   ( -7)
9. Jaroměřice n.R. 29 12 2 15 55: 60 38   ( -4)
10. Ždírec nad D. 29 12 2 15 37: 60 38   ( -7)
11. Jemnicko 29 10 6 13 53: 50 36   ( -6)
12. Havl. Brod 29 9 9 11 45: 45 36   ( -6)
13. M. Budějovice 29 9 6 14 37: 45 33   (-12)
14. Žirovnice 29 9 5 15 41: 60 32   (-13)
15. Nová Ves 29 5 9 15 33: 50 24   (-18)
16. Herálec (HB) 29 5 7 17 27: 68 22   (-20)

Stará Říše 17.06. 16:30 NE

Domácí staro-nováček KP (dříve Janovice) je na vlastním hřišti ve Stáji téměř neporazitelný, ale píši téměř, protože před čtrnácti dny zde vyhrál náš minulý soupeř, SK Pacov.

Podzimní zápas na Budíně skončil remízou, tehdy šťastnou pro Slavoj.

Rozhodčí zápasu : Svoboda - Švehla, Nádvorník

sobota 9. června od 15:30 - Budín

Slavoj*B vs. N.Rychnov 1:1

Domácí "rezerva" na jaře šlape a chtěla porazit i jistého vítězi přeboru, což se bohužel nepovedlo. Vedoucí branku vstřelil Svoboda v 5.minutě hlavou po rohovém kopu. Hosté v 10.minutě vyrovnali a další branky na značně podmáčeném trávníku už nepadly.

Rozhodčí: Čepl. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Žirovnice B : Burza  - Metlička (81. T.Mach), P. Doležal, Makovička, Kuš, Svoboda, Vodáček, Váňa, O. Doležal st. (88. Žižka), J. Doležal, O. Doležal ml. (68. T. Dýnek)

sobota 9. června od 14:00 V.Beranov

Dorostenci prohráli ve Velkém Beranově 2:1 (0:1)

branka Měkuta

Žáci a starší přípravka již soutěže ukončili, mladší přípravka hraje poslední jarní zápas až ve čtvrtek od 17,00 hodin na Budíně proti N.Rychnovu