>>  Obrázky

22. kolo KP - neděle 29. dubna  od 16:00 - hřiště Čáslavice

Čáslavice-Sádek vs. FC SLAVOJ 1:0 (1:0)

Začátek "větrného" zápasu patřil domácím, kteří si standardními situacemi (za velké podpory rozhodčích) vytvářeli tlak. Po 25 minutách se obraz hry začal vyrovnávat a také Slavoj se  dostával na dostřel. Bohužel v závěru půle přišla naše chyba na polovině hřiště, ztráta míče a následný brejk dvou domácích útočníků na brankáře L.Tomíška, který skončil vedoucí brankou domácích. Ve druhém poločase byl už lepší Slavoj a s blížícím se koncem se hrálo jenom na branku domácích. Bohužel opět jsme neskórovali (pardon ! jednou ano, ale pomezní Straka byl proti) a proto jsme prohráli. Domácí se museli o vedení strachovat až do konce. Zápasu by více slušela remíza, a při trošce štěstí, mohl Slavoj dokonce vyhrát, ale je to jenom kdyby ....

Výkon Slavoje byl však nadějný a proto jsme do dalších kol optimisty. Samozřejmě, pokud budou kluci v takových výkonech pokračovat, nemusíme se ničeho obávat.

Gól: 39. Vacek. Rozhodčí: Dlouhý. ŽK: 3:2., Diváci: 230 ?
Sestava : Tomíšek – Knotek, P. Houška, Charousek (74. T. Houška), Kořínek – Blažek, Vilímek (78. Rozporka), Dýnek, Moravec – Staněk (66. Pokorný), Dvořák.

Nejlepší hráči: Czucz, Vacek – Tomíšek

Už zítra, t.j. v úterý se předehrává 29. kolo, ve kterém cestuje Slavoj na hřiště Staré Říše, zač.zápasu v 16:30

Okříšky 0:0

Ambiciózní nováček prohrál na podzim na Budíně 2:1, ale od té doby mu značně stouplo, už tak velké, sebevědomí. V posledním kole vyhráli domácí jednoznačným výsledkem 0:4 v Pacově. Slavoj naopak hraje na jaře v útlumu, a tak může jenom překvapit. Všichni věříme, že se to povede už teď a že "fandové" změní názor na fotbalové dění v Žirovnici.

Rozhodčí zápasu : Jiří Dlouhý z Dobré Vody - asist. Straka, Sláma

>>  Kudy do Čáslavice ... zde !

Zápasy dalších našich týmů :

Budín - sobota 14. dubna od 15:30

Slavoj*B  vs. Sp. Počátky 4:1 (3:0)

Jednoznačný zápas. Branky stříleli v 15.Ondra Doležal Dudab, ve 21. Ondra Doležal Sendrs, ve 39. Jirka Doležal a v 63. David Kuš.

Za hosty snižoval na 3:1 v 58. Šatara Vojtěch. Pískali : Čamra - Tousek a Míra Píšan. 100 diváků

Dorostenci : sobota 28.dubna

Štoky vs. FCS 2:4 (2:2)

branky: Měkuta 3, Lisý