>>   OBRÁZKY

21. kolo KP - sobota 21. dubna  od 16:00 - stadión Budín

FC SLAVOJ vs. 1.FC Jemnicko 0:3 (0:1)

Slavoji se zápas na podmáčeném hřišti vůbec nepovedl. Od samého začátku až dokonce se vůbec "nechytl". Měl sice míč častěji na kopačkách, ale to bylo všechno. Soupeř hrál to, co potřeboval a navíc měl ve svých řadách Josefa Šplíchala, který vstřelil všechny branky. První ve 41. minutě hlavou po rohovém kopu, druhý po naší zbytečné ztrátě míče na polovině hřiště a následném brejku do přečíslení, když nic nevymýšlel a přízemní střelou z 18-ti metrů překonal Libora Tomíška. Třetí brankou v 72. minutě, opět hlavou po standardní situaci,  ukončil všechny naděje Slavoje na nějaký bodový zisk.

Slavoj hrál chaoticky se spoustou nepřesností a ukvapeností a proto je výsledek takový jaký je. Soupeř byl lepší a vyhrál naprosto zaslouženě. Budeme-li počítat, šla na Víta Kopečka v brance Jemnicka pouze jedna přímá střela z trestného kopu. Další čtyři střely směrem na branku šly daleko vedle. To bylo ze strany Slavoje vše. Tedy bída a mizérie!

Sestava : Tomíšek - Knotek (65.T.Houška), Petr Houška, Kořínek (73.Pokorný) - Vilímek, Charousek, Dýnek, Blažek, Moravec - Pahr, Staněk (46.Dvořák) - na lavičce ještě Rozporka a Burza

Jemnicko: Kopecek – Štancl, Tobolka, Kincl, Koutný – Navara (86. Klejdus), M. Krejca (36. Chalupa), Habr, Kelbler (52. Štumfol) – Šplíchal, Grün.

Nejlepší hráci: P. Houška – Šplíchal, Štancl.

Velká Bíteš M. Budějovice 0:0
1. Bystřice nad P. 20 13 4 3 47: 22 43 ( 13)
2. Stará Říše 20 13 2 5 47: 14 41 ( 8)
3. Humpolec 20 11 3 6 41: 31 36 ( 9)
4. Čáslavice-Sádek 20 10 3 7 36: 29 33 ( 3)
5. Sapeli Polná 20 10 2 8 37: 32 32 ( 5)
6. Jemnicko 20 9 4 7 40: 30 31 ( 4)
7. Ždírec nad D. 20 10 1 9 26: 33 31 ( -2)
8. Okříšky 20 7 7 6 28: 32 28 ( -2)
9. Velká Bíteš 20 7 6 7 27: 24 27 ( -6)
10. Jaroměřice n.R. 20 8 1 11 38: 46 25 ( -5)
11. Žirovnice 20 7 4 9 27: 42 25 ( -8)
12. Pacov 20 7 3 10 24: 30 24 ( -9)
13. Havl. Brod 20 5 7 8 27: 28 22 ( -5)
14. M. Budějovice 20 4 6 10 22: 33 18 (-12)
15. Herálec (HB) 20 4 5 11 19: 44 17 (-10)

Havl. Brod Okříšky 16:00 SO

Na podzimní debakl v Jemnici už určitě Slavoj zapomněl a kluci přinejmenším zopakují nadějný výkon z Herálce s patřičnou dávkou bojovnosti a gólové potence. Určitě máme soupeři co vracet. V loňské sezóně vyhrálo jemnicko i na Budíně (... zde)

V minulém kole porazili naši sobotní hosté na domácím hřišti Slavoj Pacov 2:0, když obě branky vstřelil obránce ŠtěpánTobolka

Rozhodčí : Tesař (M.Budějovice) - asist. Petr (Třebíč), Fabeš (Telč)