19. kolo KP - sobota 7. dubna  od 15:30 - stadión Budín

FC SLAVOJ vs. FK HUMPOLEC 0:2 (0:2)

Zápas začíná výkopem Slavoje, který se dostává až k soupeřově brance, ale zde míč ztrácí a soupeř odkopává k postranní čáře na polovině Slavoje. Odtud se, po sérii chyb a naší nedůraznosti, odráží za hranici velkého vápna k nabíhajícímu Kubíčkovi, který jej napálil k tyči Tomíškovi branky a hosté rázem vedou 0:1. Pro Slavoj dost kruté, ale i to se někdy stává. Hosty rychlé vedení nakoplo a byli lepším týmem a se Slavojem to vypadalo dost bledě, zvlášť když po rohovém kopu zvyšuje skákavým šourákem, mezi chumlem hráčů, Hes na 0:2 (32.min). Přesto, že byli hosté celý poločas lepší, mohl dvakrát skórovat také Slavoj, ale ani Dvořák, ani Vilímek nedotáhli své nájezdy do konce. Také humpolečtí mohli přidat další branky, ale stav se už neměnil. Poločas mohl skončil klidně 0:4, ale také, při troše štěstí, 2:2.

Ve druhém poločase byl lepší domácí Slavoj, vytvořil si několik dobrých situací, Moravec nastřelil pouze břevno, ale kontaktní branku Slavoj nedal a tak si hosté své vítězství poměrně snadno pohlídali. Bohužel ..... O zisk bodů se tak musíme pokusit v neděli v Herálci, kde to bude hodně těžké, ale ne nemožné !

Žirovnice: Tomíšek – Knotek, P. Houška, Časta (78. Pahr), Charousek (63. Pokorný) – Dýnek, Moravec, Rozporka (46. T. Houška), Vilímek – Staněk, Dvořák.

Humpolec: Kríž – Honzárek, Cerník, Hes (85. Kríženecký), Kubícek – Jeřábek, Pecha, Nepovím (74.Procházka), Kameš (76. Patha) – Pikl, Čihák.

Góly: 1. Kubícek, 32. Hes. Rozhodcí: Sláma. ŽK: 1:2. Diváci: 120
Nejlepší hráci:P.Houška, Vilímek– Kríž, Hes.

Velká Bíteš Čáslavice-Sádek 1:0

1. Bystřice nad P. 18 11 4 3 42: 22 37 ( 10)
2. Stará Říše 18 11 2 5 37: 14 35 ( 5)
3. Humpolec 18 10 3 5 39: 27 33 ( 9)
4. Ždírec nad D. 18 10 1 7 25: 23 31 ( 1)
5. Okříšky 18 7 7 4 27: 28 28 ( 4)
6. Čáslavice-Sádek 18 8 3 7 26: 28 27 ( 0)
7. Velká Bíteš 18 7 5 6 27: 23 26 ( -4)
8. Sapeli Polná 18 8 2 8 32: 31 26 ( 2)
9. Jemnicko 18 7 4 7 35: 30 25 ( 1)
10. Pacov 18 7 3 8 24: 24 24 ( -6)
11. Žirovnice 18 6 4 8 25: 38 22 ( -8)
12. Havl. Brod 18 5 6 7 26: 26 21 ( -3)
13. Jaroměřice n.R. 18 6 1 11 34: 45 19 ( -8)
14. M. Budějovice 18 4 5 9 22: 30 17 (-13)
15. Herálec (HB) 18 4 5 9 18: 35 17 ( -7)

Předzápasové info:

Humpolec v minulém kole prohrál doma překvapivě s Pacovem 1:0, což mu udělalo tlustou čáru přes rozpočet při jeho snu, kterým je postup do divize. Aby udržel naději, jede na Budín s jednoznačným cílem bodovat naplno.

Slavoj je samozřejmě po výprasku v Havl.Brodě hodně dole, ale jistě nedá Humpolci body zadarmo. Zápas má punc derby a v nich dochází často k překvapení, takže zápas začíná za stavu 0:0 a pak uvidíme. Doufejme jenom, že hráči Slavoje naváží na nadějné výkony ze zimní přípravy a že na Havl.Brod dají už v sobotu zapomenout.

Poslední zápas obou soupeřů na Budíně vyhrál domácí Slavoj 2:1.

Rozhodčí zápasu : Sláma Kamil (ZR) - Beneš Jiří, Straka

Zápasy dalších našich týmů :

sobota 7. dubna od 15:30

Sokol Vyskytná vs. Slavoj*B 2:6

Do Vyskytné přijel kvalitní soupeř, kterému domácí odolávali pouze prvních dvacet minut. Poté je kombinační hra Žirovnice donutila k chybám a výsledek nabral jednoznačnou podobu.
Góly: 54. Slavík, 82. Valenta – 37. a 47. Váňa, 67. a 86. O. Doležal,