obrázky >>

1. kolo KP - neděle 7. srpna od 16:30

FC SLAVOJ vs. Destrukce Jaroměřice

2:1 (0:1)

Slavoj*B zahajuje soutěž až příští týden. V sobotu absolvoval poslední přípravný zápas na hřišti v Jiřicích proti místnímu SK, nad kterým vyhrál 1:3 (0:1)

Góly: Doležal O.ml.2x, Doležal J.
Sestava: Burza--Mach, Ježek, Kešner, Doležal P.--Jurík, Dýnek,Doležal J.,Váňa--Doležal O.ml.--Hryzák
Střídali: Žižka, Smrčka

Dorostenci hráli v neděli od 14,00 hodin v Počátkách první mistrovský zápas sezóny proti nováčku soutěže Viktorii Jeřišno, se kterým remizovali 2:2 (2:1)

Branky Měkuta a Omasta

Žáci a přípravky mají ještě volno

sestava 1. kola KP

V první půli byli o poznání lepším týmem hosté a také se zaslouženě ujali vedení, když ve 22. minutě propálil Míča po uniku brankáře Kadlece. Také Slavoj měl v první půli dvě velké příležitosti. V 16. minutě se trefil Pokorný z ostrého úhlu, ale Chalupa jeho střelu vytěsnil na tyč a ve 28. minutě si dávali útočníci Slavoje přednost, kdo vyloženou šanci nedá a povedlo se. Jinak ale měly v prvním poločase více ze hry i více šancí Jaroměřice.

Po přestávce se obraz hry trochu změnil. Jaroměřice se zatáhly do obrany, ale vyráželi do rychlých brejků a opět si dokázali vytvářet brankové příležitosti, ale s jejich proměňováním byli na štíru. Slavoj ale byl oproti první půli o poznání aktivnějším týmem a zaslouženě se dočkal výsledkového obratu. Vyrovnání zařídil Lukáš Dýnek, který z trestného kopu vymetl šibenici. V 71. minutě pak rozhodl Staněk, když po rohovém kopu šťastně tečoval zády míč do sítě.
Góly: 52. Dýnek, 71. Staněk – 22. Míča. Rozhodčí: Hitzger - Klement, Burza, delegát Vrzáček

ŽK: 4:2. Diváci: 80

Žirovnice: Kadlec – Knotek, Blažek, Charousek, P. Houška – Svoboda (58. Dvořák), Dýnek, T. Houška, Staněk – Pahr (46. Časta), Pokorný (90. Makovička)

Jaroměřice: Chalupa – Hambálek (74. Rambousek), Václavek, Ošmera, Kotačka – Novotný, Míča, M. Karásek, Z. Karásek – Neumann, Musil.

Nejlepší hráči: Kadlec, P. Houška, Knotek - za hosty uvádí Deník Jiřího Míču, ale na otázku nejlepšího hráče odvětil rozčílený trenér hostí, že nikdo a dodal, že kdyby se hrálo na krásu a nebo se jednalo o krasobruslení, tak byli nejlepší všichni

NE

DENÍK 4.8.2011   Moravec se musel vrátit do Pelhřimova ....

Slavoj zahajuje sezónu domácím zápasem výjimečně v neděli, protože v sobotu se koná na Budíně předem ohlášený turnaj starých gard tzv. "Malý Perleťový pohár", za účasti Ostravy, Brna, Jihlavy a old boys FCS. Doufejme, že staří "těžkotonážníci" moc nezničí trávník a že úvodní domácí mistrovský zápas nebude postrádat kvalitu.V předešlé sezóně skončilo utkání nedělních soupeřů na Budíně remízou, v Jaroměřicích vyhráli domácí.

Co postihlo Slavoj, jistě všichni víte (viz článek na úvodní stránce ... zde !)

Dýnek by měl hrát
Všemožnými ranami osudu sužovaná Žirovnice zahájí soutěž domácím utkáním proti Jaroměřicím. Hraje se netradičně v neděli. „Naše potíže jsou dobře známé a je zbytečné je připomínat nebo se na ně vymlouvat. Myslím si, že i tak máme dost kvalitní tým na to, abychom zápas zvládli,“ prohlásil chlapsky trenér Leoš Mitas. Tomu se v týdnu zhroutila vize o hostování Moravce a při velkém počtu zraněných hráčů sleduje vývoj situace na marodce. „Do zápasu je ještě daleko, ale vypadá to, že by mohl být Lukáš Dýnek. Naopak David Kuš asi připravený nebude.“
Žirovničtí chtějí v zápase především útočit. Od soupeře, který by měl patřit mezi průměrné týmy krajského přeboru, čekají orientaci na defenzívu a brejky. „Musíme to být my, kdo bude diktovat tempo zápasu. Nemáme problém vytvořit si šance, horší už je to s jejich využíváním. Doufám, že to, co platilo v přípravě, zmizí v sezoně,“ přeje si Mitas.
Ten do branky pošle mladého Kadlece. „Momentálně je to jednoduchá volba, protože máme jen jednoho brankáře. O příchodu Libora Tomíška z Pelhřimova jsme dohodnuti, ale musíme dořešit všechny záležitosti spojené s jeho posledním angažmá v Rakousku.“
(DENÍK pátek 5.srpna)

Změna v delegaci rozhodčích ! Hlavním bude Hitzger (HB) - asistenti Klement a Burza