neděle 8. května od 16:30

Obrataň vs. Slavoj*B 1:7 (1:2)

Domácí dokázali držet krok pouze v prvním poločase, kdy se výsledek zastavil na jednobrankovém rozdílu.

Po změně stran se už naplno projevila síla Žirovnice*B, doplněné o několik pendlů a trenérské duo z A-týmu.

Zápas se tak změnil v trénink střelby hostí.
Góly: 39. Pešek – 35., 52. a 70. Dvořák, 21. a 59. Staněk, 55. J. Doležal, 57. Mach.

Rozhodčí: Řezníček. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (70. J. Doležal). Diváci: 50.

Obrataň: Vilímek – Menšík, Petr Čekal, Krejčí, Pavel Čekal, Pešek, Melichar, Holub (60. Kudrnáč), Polanecký, Kalina, Vlach.

Žirovnice B: Metlička – Dýnek, P. Doležal, Mach, Kadlec, Mitas (60. O. Doležal), Camrda, Staněk, Dvořák, J. Doležal, Pokorný. (vej)

Dorostenci hráli v neděli v Počátkách proti Radostínu n.Oslavou a prohráli 1:3,

ČK 1:0 (Tolkner), branka Svoboda

středa 11. května předehrávkou 29. kola

FC Slavoj vs. SK Bystřice n.P. 1:3 (1:2)

Hosté potvrzovali roli favorita už v úvodu, přesnými krátkými přihrávkami dostávali domácí pod tlak. Ti ale úvodní nápor soupeře přestáli a sami udeřili. Po křídle unikl Dvořák a jeho ostrý centr doklepl za záda Trávníčka Pokorný. Bystřici to však do kolen neposlalo a dál měla více ze hry. Domácí tlaku nedokázali čelit a v rozmezí tří minut dvakrát inkasovali. Po přestávce se Slavoj tlačil do útoku, jenže šancí měl minimum. Naopak Holý z brejku pečetil vítězství Bystřice.
Góly: 16. Pokorný – 22. Sklenář, 24. Prášil, 71. Holý.

Rozhodčí: Křenek. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Žirovnice: Basík – Časta, P. Houška, Blažek (79. Makovička), Veith – Holec, L. Dýnek, Moravec, Staněk – Dvořák, Pokorný (80. T. Dýnek).

Bystřice: Trávníček – Vícha (85. Hrubeš), Veselý, Chocholáč, Mitáš – Špatka, Zbytovský, Prášil, Holý (79. Fulneček) – Horák (74. Čech), R. Sklenář.

Nejlepší hráči: L. Dýnek – Zbytovský, Chocholáč.