17. kolo KP - neděle 3. dubna od 15:30 - stadion HFK Třebíč - odjezd auty ve 13:15, sraz Budín 13:00

HFK Třebíč*B  vs.  FC SLAVOJ 1:3 (1:1)

i Miagi si liboval "To byl koncert" ...

První poločas nabídl celkem vyrovnanou partii se šancemi na obou stranách. Slavoj dvakrát nastřelil tyč (Dýnek, Dvořák), po gólu volala hlavička Pahra, ale vedení se ujali domácí. Ve 20. minutě se uvolnil třebíčský Florián a utěšenou střelou ze třiceti metrů nachytal Basíka na švestkách. Další podobnou ošemetnou střelu z dálky Basík už vyrazil.

Slavoj odpověděl pět minut před pauzou, to když si naběhl na kolmici středem hřiště Tomáš Houška a sám proti brankáři vyrovnal.

Po změně stran otočil skóre svým premiérovým soutěžním góle v dresu Slavoje v 53.minutě po úniku z pravé strany lobem přes domácího brankáře Zdeněk Pahr, a v 61. pojistil tři body samostatnou individuální akcí středem hřiště Martin Dvořák. Domácí na otočení skóre neměli, zvláště když dohrávali po přísné druhé žluté a následném vyloučení Floriána v deseti. Slavoj vstřelil v závěru ještě jednu branku, ale ta nebyla pro offside uznána.

Vítězství Slavoje bylo tentokrát naprosto zasloužené a trenéra potěšilo nepatrné zlepšení ve hře, i když jsme se opět nevyvarovali hluchých míst.

Góly: 23. Florián – 39. T.Houška, 53. Pahr, 61. Dvořák.

Rozhodčí: Zadinová. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (70. Florián). Diváci: 50

Třebíč B: Němec – Brabenec, Václavek, Havránek, O. Venhoda – Sedláček, Chlup (62. Dvořák), P. Chalupa, Křivánek (55. Flekal) – Florián, L. Venhoda (60. Mrkvica) .... podtržení hráli v sobotu za A-mužstvo

Žirovnice: Basík – Časta, Kuš, Charousek, P. Houška - Staněk (73. Veith), Dynek., T. Houška, Moravec - Dvořák (62. Pokorný),  Pahr

Nejlepší hráči dle Deníku : Chlup – Dvořák, Charousek.

1. Polná 17 15 0 2 59: 15 45 ( 18)
2. Bystřice nad P. 17 10 4 3 39: 18 34 ( 7)
3. Stará Říše 17 9 4 4 37: 24 31 ( 4)
4. Humpolec 17 9 3 5 26: 20 30 ( 3)
5. Žirovnice 17 8 4 5 34: 28 28 ( 4)
6. Nová Ves 17 8 4 5 33: 29 28 ( 4)
7. Ždírec nad D. 17 8 2 7 25: 27 26 ( -1)
8. Okříšky 17 6 5 6 24: 28 23 ( -1)
9. Pacov 17 7 2 8 25: 31 23 ( -4)
10. Herálec (HB) 17 6 2 9 30: 33 20 ( -4)
11. M. Budějovice 17 5 5 7 23: 34 20 ( -7)
12. Jaroměřice n.R. 17 4 7 6 20: 20 19 ( -5)
13. Jemnicko 17 5 4 8 29: 40 19 ( -5)
14. Velká Bíteš 17 4 2 11 24: 46 14 (-10)
15. Havl. Brod 17 3 4 10 23: 31 13 (-11)

Havl. Brod Humpolec 10.04. 15:30 NE

Podzimní zápas na Budíně skončil vysokým vítězstvím Slavoje v poměru 4:0 a navíc M.Moravec neproměnil penaltu. Hosté si naopak dali po rohovém kopu "vlastence". Tehdy ale hrála vyloženě juniorka. Pokud uvažují v Třebíči o záchraně KP, jistě budou v sestavě i hráči z divizního kádru. Jejich "A" tým hraje mistrovský zápas totiž už v sobotu, takže uvidíme .....

Slavoj se ale nemůže prezentovat na hřišti posledního celku tabulky podobným výkonem jako v sobotu proti M.Budějovicím. To by se domácí ani posilovat nemuseli. Doufejme, že se naši kluci už vzpamatovali a předvedou výkon hodný jména FC Slavoj, i když opět hlásí značné absence. Dlouhodobě vyřazen Kořínek, dále : Kněžínek (práce), Basík (horečka), Holec (zranění hlavy), Blažek (kotník), P.Houška (krk), Moravec (lýtko) ....

a kdo další ?)

HFK*B prohrálo o minulém víkendu 2:0 v Okříškách.

Zápas se hraje v neděli od 15:30 na přírodním trávníku na hlavním hřišti HFK Třebíč *změna !

Hlavní rozhodčí Olga Zadinová z HB

Slavoj*B hraje v sobotu od 15:30 na Budíně s leadrem OP Pelhřimovska Sokolem Košetice.

Dorostenci odjíždí též v sobotu v 11:00 do Speřic (zač.13:00)

sobota 2.dubna od 16:00 - Budín

Slavoj*B vs. Košetice

0:1 (0:1)

Týmy z popředí tabulky se postaraly o rušné a zajímavé utkání. V prvním poločase měly optickou převahu Košetice, ale skórovat mohli domácí Mach a Makovička. Ve 40. minutě usměrnil střílený centr do sítě hostující Sovka, což byl také jediný gól utkání. Košetice mohly do přestávky výsledek pojistit, ale nestalo se, po obrátce hrály jen údržbu. Slavoj nebyl od vyrovnání daleko.
Rozhodčí: Jirsa. ŽK: 2:2.