6. kolo - neděle 13. září od 16:00 v Přibyslavi

SK Přibyslav vs FC Slavoj 3:1 (1:0)

Slavoj přijel do Přibyslavi v roli favorita a vedoucího celku soutěže, ale na dobré výkony z poslední doby nenavázal. Už po pěti minutách prohrával, když přízemní centr Krčála z pravého křídla dorazil nepokrytý Musil. Pak se hrálo až do konce poločasu vyrovnané střetnutí. Začátek druhé půle se nesl ve znamení převahy Slavoje, který nejprve nastřelil Blažkem tyč, ale potom už uhodilo. Ve skrumáži se před brankou nejlépe zorientoval Staněk a střelou k tyči vyrovnal (53.minuta).

Hned po rozehrávce však nachytal na švestkách brankáře O.Kadlece Krčál, který z půlícího kruhu poslal balon až do žirovnické branky. To byl rozhodující okamžik zápasu. Naši otevřeli hru, hnali se za srovnáním, ale hra se jim vůbec nedařila, kombinace postrádala přesnost, snadno jsme ztráceli míče, čeho domácí využívali k rychlým kontrům. Definitivní podobu výsledku tak dal domácí Votava (64.), který po závaru ve vápně, po rohovém kopu, rozhodl o zaslouženém vítězství domácích. Jedinou brankovou příležitost Slavoje na jakous-takous naději měl na hlavě Wieth, ale bohužel nedal.

Slavoj pak už na zvrat neměl.

svěšené hlavy a jsme opět na zemi ....Góly: 5. Musil, 54. Krčál, 64. Votava - 53. Staněk. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 3:3.

Diváci: 200. Poločas: 1:0.

Žirovnice: Kadlec – P. Houška, Kuš, Charousek, Weith - T. Houška, Secký (82. Vodáček), Moravec (65. Makovička), Staněk - Poustecký, Pokorný (46. Blažek)

Připraven ještě Plíhal

Speřice prohrály vysoko ve Světle a tak zůstává Slavoj díky lepšímu skóre stále na špici tabulky.

Slavoj*B vs Božejov 3:0 (2:0)

Konečně první domácí výhra po velmi dobrém výkonu. Slavoj jednoznačně lepší. Hosté porážku nesli těžko, zuřili a proto dohrávali bez dvou vyloučených (56. Pejcl, 70. Goldmann Marek).

Základní sestava : Šamal Lukáš - Dýnek Tomáš, Kadlec Ivan, Janů Pavel, Doležal Pavel - Časta Rosťa, Doležal Jiří (70. Metlička Jan), Semotán Jiří, Plíhal Mirek (75.Tyl Jakub) - Doležal Ondra, Hryzák Lukáš (68. Zaňák Milan)

Branky: Semotán Jiří 0:1 (24. penalta), Doležal Ondra 0:2 (35.),  Doležal Jiří 0:3 (57.)

Pískal s přehledem Miroslav Holub, 50 spokojených diváků.