sobota 24. dubna od 16:00 - hřiště Spartaku Počátky

několik fotek

Sestava : Kadlec - Blažek, Petr Houška, Charousek, Veith (80. Vodáček) - Tomáš Houška, Dýnek Lukáš, Secký (64. Časta), Moravec - Staněk, Pokorný (34. Kuš)

Branky : 5. Dýnek, 77. Časta, 79. Charousek - za hosty ve 23. Němec

150 diváků, pískal Tesař, ŽK 4:2, ČK 0:0

Běží 2. minuta a brankář Kadlec fantasticky chytá střelu útočníka hostí z malého vápna v jasné pozici. Slavoj odpovídá hlavičkou Charouska, kterou vykopává za již překonaným brankářem obránce. Za dvě minuty střílí Lukáš Dýnek z hranice velkého vápna k tyči a dává svůj první gól v dresu dospělých FC Slavoj. Ihned z rozehrávky zkouší Krčál svou oblíbenou fintu v podobě střely z poloviny hřiště, která se mu ale nevydařila tak, jako na podzim v Přibyslavi, kdy Ondru překonal. Slavoj vede 1:0 a až do 20. minuty kontroluje hru. Hosté pálí většinou z dálky, ale v 16. minutě zvoní nad Ondrou Kadlecem břevno. To mělo být varování. Ve 23. minutě je po nevinné akci srovnáno. Odkop z poloviny hřiště míří na naši branku. Míč "Adidas UEFA Cup OMB" přeskakuje O.Kadlece a hlavy jsou rázem dole. Smolné vyrovnání poznamenalo hru Slavoje na celý zápas. Nedařilo se nic. Hosté vycítili šanci a dost zlobili, ale s blížícím se koncem ztráceli fyzické síly a tak to byl Slavoj, který se dostával do mírného tlaku. Spásu fandům Slavoje, ale zejména hráčům a trenéru Mitasovi, přinesla až 77. minuta a další kuriózní gól. Tentokrát ale v síti přibyslavských. Zkušený matador Rosťa Časta vybízí k teči křižnou přihrávkou velkým vápnem V.Staňka. Ten ale míč nezasahuje a brankář Prchal byl tak překvapen, že už jenom sledoval, jak se míč kutálí k jeho levé tyči. Radost nezměrná. Pojistku přidává za dvě minuty hlavou Jirka Charousek, který skóruje po dvou letech.

Takže souhrnem: K výhře pomohli tentokrát netradiční střelci !                      (autor: starej blbec Havelka)

2. Janovice 18 11 2 5 43: 28 35 ( 5)
3. Světlá nad S. 18 8 7 3 37: 21 31 ( 7)
4. Speřice 18 9 4 5 29: 30 31 ( 4)
5. Pelhřimov B 18 10 0 8 41: 32 30 ( 6)
6. Dobronín 18 7 4 7 31: 30 25 ( -5)
7. Přibyslav 18 7 4 7 29: 30 25 ( 1)
8. Pohled 18 7 4 7 28: 34 25 ( -5)
9. Chotěboř 17 6 5 6 29: 19 23 ( -1)
10. Ledeč nad S. 18 5 7 6 17: 21 22 ( -5)
11. Humpolec B 17 7 1 9 21: 33 22 ( -5)
12. Věžnice 17 5 1 11 26: 38 16 (-11)
13. Dlouhá Ves 17 4 2 11 29: 44 14 (-10)

Žirovnice - Dobronín

Soupeři má Slavoj co vracet. V loňské sezóně vyhrála Přibyslav na Budíně 0:1. Pro letošní ročník byla Přibyslav řazena do okruhu kandidátů postupu, ale na jaře dost tápe a teprve v minulém kole získala první jarní bod za domácí remízu 0:0 s Dobronínem.

Na podzim byl náš sobotní soupeř nejlepším týmem soutěže na venkovních hřištích. Doma se mu už tolik nedařilo, ale Slavoj dokázal 3:1 porazit, takže hoši, pozor !

Ústřední postavou hostů je středopolař Miloš Krčál, který je zároveň nejlepším přibyslavským střelcem. Na podzim dal branku Ondrovi Kadlecovi z poloviny hřiště.

V tabulce je Přibyslav na 6. místě se ziskem 25 bodů, Slavoj tabulku vede s 38 body.

Zápas budou řídit : Tesař - Burian, Křenek (původně delegováni : Beseda - Masopust, Kůrka Jar.)

Absence hráčů Slavoje zatím neznáme. Vše bude o to komplikovanější, protože zápas béčka se hraje ve stejný termín. Uvidíme po pátečním tréninku (začíná v 18:00, sraz v 17:45)

Rosťa částečně omilostněn !

Časta Rostislav (Žirovnice B) – žádosti o prominutí zbytku trestu se částečně vyhovuje, zbytek trestu se mění na 1 SU podmíněně do 31.8.2010 - Nebude-li v Berlíně, může být trenérům k dispozici !

Božejov, sobota 24.4.

od 15:00 hodin

Sokol Božejov vs. Slavoj*B  0:1 (0:0)

Božejov se tradičně Slavoje bojí a tak vždy přesouvá zápas na stejný den, když hraje naše "áčko". Stejně tak tomu bylo i letos. Prý mají v neděli pouť ..? Přitom dali Slavoji*B v zimní přípravě nakládačku 7:2 !!!

Tentokrát se však báli oprávněně, ale nic naplat. Vyhrál dobře hrající Slavoj brankou Jarcka Pousteckého

ze 49.minuty.

Pískal Míňa ! ŽK 0:2, 80 diváků

DENÍK
BOŽEJOV – ŽIROVNICE B 0:1
Hosté byli lepší v první půlhodině, pak se hra vyrovnala. Šancí bylo minimum, rozhodl důraz Pousteckého, který nekompromisně zakončil sólovou akci.
Gól: 49. Poustecký. Rozhodčí: Burza. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Božejov: Hák – Buchal, Michal Goldman, Maršák, Pelíšek, Fučík, Svoboda, Doskočil, Kopejtko, J. Vacek ml. (77. Pejcl), Smejkal (46. Havlík). Žirovnice B: Socha – Makovička, Doležal, Dýnek Tom, Janů, Kadlec, Havlíček (70. Musil Zd.), Semotán, Habermann, Cvach, Poustecký