sobota 10. dubna od 15:30 - hřiště UT Pelhřimov

FC Slavoj vs. Dálnice Speřice 4:0 (1:0)

Slavoj*B vyhrál

v Obratani 1:2 (1:1)

Branky Slavoje : Secký z penalty na 0:1, druhou důrazný O.Doležal (Sendrs) na 1:2 po výkopu brankáře Gogíny a zmatku mezi domácím stoperem a brankářem.

Rosťa Časta ČK !!!

Snad se mu po zápase pan rozhodčí Ivo Večeřa omluvil.

(Lukáš Vlach nehrál)

>>           web Slavoje*B <<

> zápasy, tabulka <

OBRATAŇ – ŽIROVNICE B 1:2
Hrál se bojovný zápas velmi dobré úrovně. Hosté byli šťastnější při zakončování akcí, Obrataň sice bojovala, ale především se svojí koncovkou.
Góly: 11. Šimek – 10. Secký, 54. O. Doležal. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (86. Časta)

Diváci: 30. Poločas: 1:1.

Obrataň: Kučera – Menšík, Melichar, Vilímek (46. Fical), P. Čekal, Šimek, Pešek, Polanecký, Puchner (78. P. Kudrnáč), D. Kudrnáč (58. Lhotský), Krejčí.

Žirovnice B: O. Kadlec – I. Kadlec, P. Doležal, Habermann, Janů, Semotán, Havlíček, Časta, Secký (46. Dýnek), Misař, O. Doležal (73. Hryzák). (vej)

několik obrázků ...Sestava : Kadlec .- Blažek, Houška Petr, Veith - Doležal O. Sendrs, Charousek, Secký (79. Misař), Houška Tomáš, Moravec (72. Cvach) - Staněk, Poustecký (66.Vodáček)

Branky:  20. Moravec, 54. Staněk, 68. Staněk, 71. Doležal O.(Sendrs)

ŽK: 0:3, ČK 0:0, pískal Jiří Dlouhý, 80 zmrzlých diváků

Slavoj podal, dle mého, nejlepší jarní výkon a ovládal celý průběh zápasu.

Náročný  trenér Mitas přiznal, že se mu výkon některých hráčů už začíná libit a že měl z mužstva Speřic větší strach, a že jej výkon soupeře, ke své radosti, víceméně zklamal (hapos)

Derby vyznělo jasně pro Žirovnici, Speřicím nasypala hned čtyři góly
Poslední Ústrašín nebyl daleko od překvapení, se Světlou nad Sázavou nakonec uhrál alespoň bod
Pelhřimovsko – Magnet 17. kola fotbalové I. A třídy skončil vítězstvím favorita. Žirovnice na neutrálním hřišti v Pelhřimově nedala Speřicím nejmenší šanci, vyhrála vysoko 4:0. V tabulce pochopitelně uhájila první příčku.
ŽIROVNICE – SPEŘICE 4:0
Očekávané derby přineslo jednoznačný výsledek, když hosté dokázali favoritu vzdorovat jen v prvním poločase. V něm dostal Žirovnici do vedení ve 20. minutě Moravec, který využil narážečky s Pousteckým a přízemní střelou z hranice šestnáctky překonal Brzoně. Po přestávce začaly Speřice aktivně, ale to jim vydrželo jen deset minut. Pak je Slavoj poslal definitivně do kolen. V 54. minutě zvýšil na 2:0 střelou z hranice šestnáctky Staněk, v 68. minutě tentýž hráč po brejku T. Houšky vstřelil třetí gól domácích. Skóre uzavřel Doležal v 71. minutě, když do sítě dorazil střelu Moravce z trestného kopu, která se se odrazila od břevna. Speřice sice nepůsobily vyloženě odevzdaným dojmem, ale mnoho šancí si nevytvořily. Výjimkou byla 57. minuta, kdy Slavík ve vyložené šanci hlavičkoval vedle.
článek z Deníku ze dne 14.4.2010Góly: 54. a 68. Staněk, 20. Moravec, 71. Doležal. Rozhodčí: Dlouhý. ŽK: 0:3. Diváci: 80

Žirovnice: Kadlec – Staněk, Charousek, T. Houška, Moravec (72. Cvach), Poustecký (66. Vodáček), P. Houška, Doležal, Blažek, Weith, Secký (79. Misař).

Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda, Němec, M. Pohan st., Slavík (64. Hunáček), Strnad, Nenadál, Štěpán (73. M. Pohan ml.), Křišta (15. Štěpánek), Jůzl.

4. Speřice 16 8 4 4 25: 25 28 ( 7)
5. Světlá nad S. 16 7 6 3 33: 20 27 ( 6)
6. Přibyslav 16 7 3 6 28: 27 24 ( 3)
7. Dobronín 16 6 3 7 30: 30 21 ( -6)
8. Pohled 16 6 3 7 26: 33 21 ( -6)
9. Chotěboř 15 5 5 5 28: 18 20 ( -1)
10. Ledeč nad S. 16 5 5 6 16: 20 20 ( -7)
11. Věžnice 15 5 1 9 26: 36 16 ( -8)
12. Humpolec B 15 5 1 9 18: 32 16 ( -8)
13. Dlouhá Ves 15 3 2 10 24: 39 11 (-10)

Speřice Ústrašín 18.04. 16:00 NE

Podzimní zápas ve Speřicích skončil remízou 1:1 (0:1), když branku Slavoje vstřelil M.Moravec ve 20. minutě. Domácí pak vyrovnali z přísné penalty v 56. minutě nařízené rozhodčím Pavlasem z Pardubic.

Slavoj v prvním jarním kole prohrál na UT se Světlou n.S., ve druhém vyhrál v Ústrašíně 4:0.

Speřice remizovali doma s Dobronínem 2:2 a v prvním jarním kole na UT v Jihlavě s Janovicemi 1:1, takže zatím samá jarní remíza a celkem 28 bodů, což je o 4 méně než má v současné době Slavoj.

Sobotní zápas na umělce v Pelhřimově bude řídit Jiří Dlouhý (Dobrá Voda u Třebíče) - as.Vidlák Karel (Velmez) a Čamra Jiří (Pelhřimov)

Trénéru Mitasovi dělá starosti zdravotní stav některých svých oveček. J.Charousek má špatnou achilovku, Tomáš Houška "své" chodidlo, Jiří Vodáček střevní potíže, M.Pokorný a Vráťa Cvach svá bolavá třísla. O Davidu Kušovi a Ondrovi Kněžínkovi, kteří jsou po operacích kolen ani nemluvě, takže ????

Navíc: disciplinární tresty si odpykávají Lukáš Makovička a nová akvizice Lukáš Dýnek !!!

Pozn.: Žádali jsme vedení Speřic o to, že bychom zápas odehráli již na přírodním trávníku v Počátkách. Bohužel, nesouhlasili, musíme tedy hrát na umělce, jak bylo původně nahlášeno.