13. kolo - (12. hrané), sobota 31.10. od 13:30 - Počátky - tréninkové hřiště

FC Slavoj vs. Sapeli Janovice

5:2 (2:2)

Slavoj opět vede tabulku

Choroš "36"

V přímém souboji o podzimního mistra se sice hosté ujali vedení, ale Staněk hlavou a Poustecký důraznou dorážkou do půlhodiny skóre otočili. Jenomže ve 40. minutě došlo

v obraně Slavoje k nedorozumění, když hráči přestali hrát a chtěli offside. Ten ale nebyl pískán a brankář Kadlec hasil-nehasil, ale byla nařízena penalta. Z té vyrovnal Brnický.

Vývoj druhého poločasu značně ovlivnila 51. minuta, kdy vrátil Slavoji vedení po slalomu středem hřiště Tomáš Houška. Hosté pak byli nuceni více otevřít hru a Slavoj je za to dvakrát potrestal z brejků. Další tutovky ještě domácí útočníci spálili. Hosté měli ve druhé půli, za stavu 4:2, také jednu vyloženou příležitost, leč hlavička letěla mimo prázdnou branku.

Góly: 51. a 83. T. Houška, 19. Staněk, 32. Poustecký, 70. Moravec - 11. Špendlíček, 40. (PK) Brnický. Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 2:3. Diváci: 100.

Žirovnice: Kadlec – P. Houška, Charousek, Kuš, Weith, Secký (82. Makovička), Staněk, Moravec, T. Houška, Pokorný (46. Blažek), Poustecký (60. Časta)

6. Chotěboř 12 5 4 3 27: 15 19 ( -2)
7. Světlá nad S. 12 5 4 3 25: 14 19 ( 1)
8. Pohled 12 4 3 5 19: 26 15 ( -6)
9. Dobronín 12 4 2 6 20: 22 14 ( -4)
10. Ledeč nad S. 12 3 5 4 14: 16 14 ( -7)

2:1

(dohrávka OP - středa 28.10.- hř.Častrov)

ŽIROVNICE*B - Počátky 5:2 (0:2)
Nevídaný a nečekaný obrat ve druhém poločase.
Góly: 19. Smejkal Jiří, 35. Bursa ml. - 60. Makovička, 64. Dýnek, 69. Staněk, 74. Zaňák, 86. Zaňák

Rozhodčí: Nechvátal Tomáš, ŽK: 0:2,

ČK 1:1 (30.minuta Habermann a Dedera Dušan)

Diváci: 40

Žirovnice*B: Sosnovec – Dýnek Tomáš, Makovička, Pavel Doležal, Habermann, Hryzák (35. Staněk), Metlička, Tyl (46. Záboj), O.  Doležal Sendrs, Jiří Doležal, Zaňák

Smolařem zápasu byl Josef Habermann. Nejprve musel lajnovat, pak mu rozbili nos a nakonec byl vyloučen.

OP - poslední podzimní kolo - neděle 1.11.09  od 13:30 - hř. Častrov

Slavoj*B - Vyskytná 5:0 (4:0)

Branky: Zaňák 2, Doležal Ondra Sendrs 2, Hryzák

Domácí, jako jasný favorit utkání, neměli ve velkém chladnu  s nováčkem druhé třídy většího problému. Vyskytné se ve hře dopředu moc nedařilo a už v poločase prohrávala o čtyři branky. Bylo rozhodnuto
a 40 zmrzlých diváků mohlo jít na grog.

Žirovnice B: Socha – Záboj (46. Plíhal), Pavel Doležal, Dýnek, Makovička, Metlička, Havlíček (46. Tyl), Hryzák, Zaňák, O. Doležal Sendrs  (70. Hluchý), Jiří Doležal.
Pískal Tomáš Nechvátal, ŽK 0:2, 40 diváků