zač. v 15:30 hod

FC Slavoj

1:1 (1:1)

Slavoj PACOV

Po vyrovnaném průběhu první půle se opět projevila stará bolest druhých poločasů, ve kterých nás soupeř začíná přehrávat. Silný tým Pacova může mluvit o smůle, že na Budíně nevyhrál. Hosté dokázali nastřelit dvakrát tyč (62. a 83. minuta), ale Šamala nepřekonali.

Branky v první půli : 32. Kubů nádhernou střelou z 25 metrů, když dostal až moc času a prostoru. Ihned po rozehrávce kopali naši trestný kop z pravé strany a centr našel hlavu Jiřího Mezery, který naštěstí trefil přesně (33.minuta a 1:1)

Sestava : Šamal - Petr Houška, Kuš, Mezera, Vodáček - Tomáš Houška (51. Staněk), Charousek, Secký, Dýnek Tomáš (35. Misař) - Pokorný (69. Zaňák), Vlach    *náhradní brankář Kadlec Ondřej*

11. Ledeč nad S. 8 2 2 4 15: 17 8 ( -4)
12. Kamenice n.L. 8 2 1 5 11: 21 7 ( -8)
13. Štoky 8 1 2 5 13: 18 5 ( -7)
14. Dobronín 8 0 3 5 12: 20 3 ( -6)

V příštím kole hraje Slavoj v neděli od 15:00 hodin v Habrech

---> Další zápasy <----

Poslední zápas obou soupeřů na jaře skončil na Budíně vítězstvím Pacova 2:3 a tím byl osud Slavoje v krajském přeboru zpečetěn. Pacov ale potom nedokázal porazit Velkou Bíteš a putoval po ročním působení v KP do 1.A třídy také.

Současné postavení obou soupeřů v tabulce 1.A třídy naznačuje, že se jedná o přímý souboj vážných uchazečů o postup zpět mezi krajskou elitu. Pacov zatím získal 15 bodů a je o horší skóre v tabulce na druhém místě, Slavoj je pátý se ziskem 12-ti bodů.

Zápas bude pískat Miloš Franc z Třebíče.