11. Dlouhá Ves 24 8 5 11 38: 50 29 ( -7)
12. Ledeč nad S. 24 8 4 12 38: 39 28 ( -8)
13. Kamenice n.L. 24 7 3 14 40: 57 24 (-12)

Věžnice Přibyslav 14.06. 15:00 NE
  Dobronín Žirovnice 13.06. 14:30 SOBOTA
  Janovice Pacov 14.06. 10:30 NE
  Chotěboř Habry 14.06. 16:30 NE

První půle se hrála za hustého deště a skoro za tmy. Před druhým poločasem déšť ustal a Slavoj si v převlečených dresech poměrně snadno dokráčel pro tři body, i když hra tak jednoznačně nevypadala, jak by mohlo napovídat konečné skóre.

Janovice se snažily hrát a kombinovat a to hráčům Slavoje dost vyhovovalo a z protiútoků dávali branky, ke kterým ale velkou měrou pomohl hostující brankář Musil. Ten tři střely Staňka na mokrém terénu neudržel a z dorážek Slavoj trestal.

Jak padaly branky ? :

33. minuta a první dorážka M.Pokorný,

35. minuta a Tomáš Houška protlačil své sólo až do sítě.

Ve 36. minutě  Padrnos snižuje, když se k němu dostal odražený míč a sám nikým neatakován tváří v tvář proti brankáři D.Sochovi nezaváhal.

V 61. minutě další dorážka M.Pokorného po střele Staňka

a v 74. minutě doráží do prázdné branky střelu Staňka Wiener.

Hosté se snažili i nadále, ale s přibývajícím časem jim ubývaly síly, takže na zvrat už nebylo.

Pískal s přehledem Stanislav Slezák, ŽK 2:2, ČK 0:0, 50 diváků.

Sestava : Socha - T.Dýnek (60.Časta), Poustecký, P.Houška, Makovička - Secký, Vodáček, Wiener, T.Houška (83.Svoboda) - Pokorný (77. Semotán), Staněk

Předzápasové info :

Podzimní zápas v Janovicích vyhrál Slavoj 2:1, když naše obě branky vstřelil Lukáš Vlach, který už ale v naší sestavě bohužel není (na snímku vedle).

Branku za hosty vstřelil tehdy David Kuš, když nešťastně tečoval centr do pokutového území.

Janovice ale mají ve svém středu dva nejlepší střelce soutěže: Padrnose a Špendlíčka, kteří nastřleli dohromady 29 branek.

Sestava Slavoje bude vzhledem ke zraněním asi opět velice nekompletní.

Zápas píská oblíbený pan Rosický z V.Meziříčí. Jedním z pomezních bude náš další známý oblíbenec pan Holub.

4. Janovice 23 11 5 7 58: 34 38 ( 2)
5. Chotěboř 23 9 6 8 45: 40 33 ( -3)
6. Ústrašín 23 9 6 8 35: 41 33 ( -3)
7. Věžnice 23 10 3 10 32: 44 33 ( -3)
8. Žirovnice 23 10 2 11 47: 39 32 ( -1)

Lukáš Vlach hájí barvy Sokola Obrataň a uvidíme ho na Budíně příští týden v Poutník lize proti našemu "Béčku".