sobota 25. dubna od 16:00

Slovan Kamenice n.L. vs. FC Slavoj

4:2 (3:1)

fotky

6.minuta: Kamenický rohový kop a nedorozumění obránce a brankáře (1:0), 19. minuta: únik po levém křídle, přihrávka před branku a "Džery" se ptá Šamala: "Kam jí chceš"? (2:0)

25. minuta: J.Mezera ztrácí míč u brankové čáry, následující přihrávku před branku proměňuje opět "Džery" (3:0).

44. minuta: Kněžínek po průniku středem obrany zamířil k tyči (3:1),

50. Wiener z PK za sražení T.Houšky (3:2)

Vyrovnat už Slavoj nedokázal.

Tlak postupně slábl a tak domácí pojistili vítězství v 88. brankou z brejku, když obránci Slavoje signalizovali offside (který prý byl).

Hráči Slavoje neustále odmítají přiblížit se špičce tabulky, když i v tomto kole by jim výsledky hodně nahrávaly.

Sestava : Šamal - Petr Houška, Mezera, Kuš, J.Poustecký (35. Secký) - Vodáček, Charousek, Časta (46.Pokorný) - Kněžínek, Wiener (72. Staněk)

Na lavičce dále připraveni : Misař a Tomáš Dýnek

Rozhodčí : Křenek - Kopřiva a Hrůza, ČK 0:0, údajně 200 diváků?

10. Habry 18 5 5 8 27: 37 20 ( -7)
11. Ledeč nad S. 18 5 3 10 30: 33 18 ( -9)
12. Štoky 17 5 3 9 30: 34 18 ( -6)
13. Dobronín 18 4 6 8 29: 36 18 ( -9)
14. Kamenice n.L. 18 4 2 12 28: 45 14 (-13)

Předzápasová informace :

Zápas "áčka" a "béčka" se hraje zároveň v jeden den, protože Kamenice nás požádala o změnu hracího dne a my jsme jí vyhověli. Žirov nám s přesunutím zápasu na neděli bohužel nevyhověl a protože vše bylo upečené na poslední chvíli a v tom případě je nutný souhlas soupeře, je to takhle.

(Kamenici bylo vyhověno s ohledem na příští sezónu, kdy bude Budín mimo provoz - rekonstrukce trávníku)

DENÍK napsal :

Kamenice se po totálním výbuchu v závěru utkání v Přibyslavi dala přes týden dohromady a v prvním poločase byla jasně lepším týmem. Zdobil jí důraz v osobních soubojích, pohyblivost a přímočarost útočných akcí. Navíc Žirovnice, která postrádala trenéra Vodáčka, jí hodně usnadnila práci, když kupila chybu za chybou. V 7. minutě se po zaváhání gólmana Šamala prosadil Kušta, dvě trefy po nedůsledné práci obrany Slavoje přidal Jeřábek. Minuty, které orámovaly přestávku, ale domácím nevyšly. Kněžínek trefou z voleje dal Žirovnici naději, kterou posílil proměněním penalty po chybě Jeřábka Wiener. Více však už hosté nedokázali. Naopak Kamenice trpělivě čekala na brejky a po jednom z nich pečetil v 85. minutě vítězství Kotek.
Góly: 20. a 25. Jeřábek, 7. Kušta, 85. Kotek – 45. Kněžínek, 48. (PK) Wiener. Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 2:1. Diváci: 200. Poločas: 3:1. Kamenice: Votápek – Pelc (70. Tuček), J. Strašík, Spěváček, Novák, M. Strašík, Kušta, Jeřábek, Zahradník (88. Rysl), Vaněk, Kotek.