9.kolo krajského přeboru

Budín, sobota 6. října od 15:00 hodin

FC SLAVOJ vs. Dekora ŽDÍREC n.D.

2:1 (0:1)

Senzační výhra nad favoritem se nerodila snadno a když už ve 4. minutě šli hosté brankou Máši do vedení, nevypadalo to se Slavojem dobře. Kluci ale příkladně bojovali a začali si i vytvářet šance. Do vyložených se během první půle dostali Serbus a J.Poustecký, ale bohužel chyběl klid. Ve druhé půli se Slavoj po tradičním ospalém rozjezdu přece jenom vyrovnání dočkal, když Jan Musil skóroval střelou k tyči z hranice velkého vápna (58. min. pravačkou). Pak začali hrát hosté, kterým se očividně zdál jeden bod málo a před Michalem Pousteckým často hořelo. Domácí byli s bodem spokojeni, ale nakonec získali všechny tři. Už v nastaveném čase unikl po levém křídle Tomáš Houška a předložil před prázdnou branku na zlatém podnosu Zaňákovi, který skluzem dorazil a vypukla radost.

Hostům patrně značně chyběli Mareš s Čalkovským, ale to nic nemění na tom, že Slavoj konečně zahrál dle představ žirovnických fans. Velice dobře se jevila nová akvizice Vlasta Beneš, zv. Benny (host. ze Spartaku Pelhřimov), který vyztužil zadní řady.

Sestava Slavoje :

Poustecký Michal - Petr Houška, Kněžínek, Kořínek - Poustecký Jarda (87.Weith), Charousek, Beneš, Secký, Tomáš Houška - Serbus (68. Zaňák), Jan Musil (90. Pokorný)

Ždírec : Havlíček - Smejkal, Terer (77.Hanousek), Kaluža, Šnobl (77.Matějka) - Klupka, Sobotka, Kysilko, Blažek - Máša (86.Kolouch), Carda

Vrchovina

Vlasta Beneš, zvaný Benny - nová posila, zatím do konce podzimu ... (fotka z mladších let)

Petr Čalkovský, motor Dekory Ždírec

trenér Zeman

Futsalista Roman Mareš

Kádr mužstva 2007
* Brankáři: Tomáš Havlíček (1980), Zdeněk Tomášek (1982)

* Obránci: Miroslav Kaluža (1975), Pavel Klupka (1984), Miroslav Kysilko (1980), Jiří Matějka (1984), Michal Sobotka (1986), David Terer (1984).

* Záložníci: Petr Carda (1986), Petr Čalkovský (1978), Marek Černý (1988), Roman Mareš (1975), Jiří Smejkal (1988), Tomáš Šnobl (1983).

* Útočníci: Lukáš Blažek (1987), Petr Hanousek (1985), Radek Kolouch (1982), Tomáš Máša (1976).

• Trenér: Richard Zeman, asistent trenéra: Miroslav Švanda, vedoucí mužstva: Jaroslav Otradovský, kustod: František Peřina.

• Příchody: Tomáš Havlíček (hostování z Vlašimi), Zdeněk Tomášek (hostování z Vísky), Miroslav Kaluža (přestup z Waidhofenu), David Terer (hostování z AFK Chrudim), Roman Mareš (hostování z Havlíčkova Brodu), Tomáš Máša (návrat z hostování z Chotěboře), Tomáš Šnobl (hostování z Pohledu), Marek Černý (hostování z Krouné).

• Odchody: Jan Vašíček, Volejník (oba přestup do Heřmanova Městce),

Libor Púčala (přestup do Stolan), Petr Tuček (přestup do Starého Hradiště), Petr Veselý (přestup do Havlíčkovi Borové), Martin Ptáčník (přerušení činnosti).
• Výsledky v přípravě:

Živanice 3:7, Převýšov 1:4, Skuteč 4:1, Žďár n. S. 0:3, Pohled 4:1.

Sestava Ždírce v posledním zápase KP : Ždírec vs. Okříšky 1:0

Havlíček - Kysilko, Kaluža, Terer - Carda, Smejkal, Čalkovský (90. Blažek), Mareš, Šnobl (81. Sobotka) - Máša (65. Hanousek), Klupka.

branku vstřelil "futsalista" Mareš

V posledním zápase na Budíně prohrál Slavoj 1:2, ve Ždírci prohrál Slavoj 3:4, když už v 16. minutě vedl 3:0 a domácí hráli bez jednoho vyloučeného hráče.

> Podzim 2006 - Slavoj vs. Ždírec 1:2 > zde referát

V posledním kole porazila Dekora doma Okříšky 1:0, brankou Mareše.