krajského přeboru

sobota 8/9/2007

od 16.00 hodin - odjezd 13:45

SK Huhtamaki OKŘÍŠKY  vs. FC SLAVOJ  0:0

Po škaredé středě na Borovině cestovali hráči Slavoje do Okříšek, kde jsme vždy dokázali vyhrát. Tentokrát jsme nevyhráli, ale remíza je celkem spravedlivá. Mohli vyhrát jak domácí, tak i Slavoj.

Obrovskou šanci jsme měli hned v první minutě, kdy pelášil proti brankáři Fialovi z pravého křídla Jarda Poustecký, ale jeho přízemní střela skončila vedle tyče. Stejný hráč měl šanci i ve druhé půli, ale jeho dorážka na dlouhou nohu neměla patřičnou razanci. Ve dvou příležitostech se ocitl i Serbus. Tomáš Houška nedotáhl do konce několik úniků. Domácí nastřelili z trestého kopu tečovanou střelou tyč naší branky a největší šanci v závěrečných vteřinách zlikvidoval domácímu Kotrbovi bravurně Michal Poustecký v naší brance. Naši hráli posledních dvacet pět minut v deseti. Vyloučen byl Petr Houška, který naší chybu na polovině hřiště hasil na hranici vápna a sudí jej vyloučil.

Sestava : Michal Poustecký - Petr Houška, Charousek, Kořínek, Kněžínek - Jarda Poustecký (68.Metlička), Secký, Vodáček, Staněk (70.Pokorný) - Serbus, Tomáš Houška.

Jan Musil, kterému skončil trest, se zranil na tréninku.

Sudí Fabeš pískal dost bídně, 150 diváků.

# Michal Poustecký se objevil v sestavě kola, blahopřejeme !

Ze stránek SK Okříšky :

Áčku chyběl kromě dlouhodobě zraněného matadora Jůzy i trenér Raus, což je se bohužel výrazně projevilo během utkání možná více než absence klíčového levonohého hráče.

Domácí začali velmi ospale a už ve 2. minutě za to mohli pykat. Samostatný únik hostujícího útočníka však brankou neskončil, od té doby domácí získávali uzemní převahu, leč do vyložených šancí se nedostávali. Nejblíže gólu byla tečovaná střela Malého, která skončila na tyči. Druhá půle nepřinesla žádnou změnu, a to i přesto, že hosté hráli od 65. min o 10 hráčích. V závěru v tutovce selhal Kotrba a hosté nedotáhli brejk dva na jednoho. Domácí měli patrně více šancí, ale za velmi špatný výkon  si nezasloužilo vyhrát ani jedno mužstvo.

Sestava : Fiala - Voda, Zeman, Tekal, Večeřa - Široký, Dočkal, Malý, Jančok - Valenta, Kotrba
Kromě tradičně vynikajících Fialy a Zemana, snesou přísnější měřítko jen Hekrla a Jeřábek (*pozn. které v sestavě marně hledám-hapos)

Články Deníku Vysočina

Janovice si spravily chuť kanonádou

Pouťovému zápasu v Polné remíza slušela

Trenéra Humpolce momentálně první místo v tabulce vůbec nezajímá

Druhý zápas ze série tří zápasů venku sehraje Slavoj na hřišti v Okříškách, kde se mu v minulosti dařilo a vždy jsme tam naši kluci vyhráli (1:3 a 1:2). Uvidíme, jak zápas dopadne letos.

Okříšky začaly soutěž velmi dobře a spoléhají se na svou zkušenost a sehranost. Ve svém středu mají i současného nejlepšího střelce KP Aleše Valentu a dalšího šutéra Mariana Kotrbu.

Zápas bude řídit pan Fabeš z Telče, asistenti Pekárek a Petřivý, delegát pan Polodna.