od 16:00 hodin

FC SLAVOJ  vs.

FK HUMPOLEC

2:2 (0:1)

Krajský přebor pokračoval v sobotu 4. kolem, v němž jsme přivítali na Budíně další ambiciózní tým, tentokrát FK Humpolec. Ten prodělal během letní přestávky několik výměn ve vedení klubu a vyměnil půlku hráčského kádru. Do nové sezóny vyhlásili v Humpolci postup do divize.

Podle toho to také od začátku vypadalo. Hosté byli jednoznačně lepší a už ve 12. minutě se ujali vedení, když pálil z voleje Pícha a Šamal neměl nárok. Za chvíli trefil Guzik břevno a otázka zněla, kolik nám jich hosté nandají. Několik šancí měl Křikava, ale naštěstí neměl svůj den a proto skončil poločas pouze 0:1. Druhá půle pokračovala podobně. Guzik neustále centroval a naši bránili. Skóre se měnilo v 71. minutě, kdy si na další Guzikův centr naskočil Hes a bylo to 0:2.

Pan Holoubek křičel : "Dejte jim bůra", ale jeho přání hosté nevyplnili a naopak po závaru snížil

v 77. minutě Serbus a za dvě minuty na to využil Jarda Poustecký podklouznutí Kameše a křížnou střelou vyrovnal.

Slavoj bod bere jako úspěch a hosté jsou patrně nespokojeni, ale to je fotbal.

Jarda Poustecký byl zařazen do sestavy kola. Blahopřejeme!

Slavoj :

Šamal - Petr Houška, Charousek, Kořínek, Kněžínek - Metlička (75.Pokorný), Tomáš Houška, Vodáček, Poustecký Jar. - Staněk (46.Serbus), Zaňák (88.Weith)

Humpolec :

Padrnos - Kameš, Hes, Černík, Svoboda - Pícha, Guzík, Kotek, Paťha - Křikava, Jíša.

Branky : Serbus (77.) a Jarda Poustecký (79.), za hosty Pícha (12.) a Hes (71.)

Pískal : Talpa, 150 diváků, ŽK 4:2, ČK 0:0

12. minuta a Pícha střílí první gól - 0:1 Hes a 0:2 poprvé Hes a 0:2 podruhé

Hes a 0:2 potřetí    Hes a 0:2 počtvrté

Nastřelené břevno Guzikem Vyrovnávací gól na 2:2 Vyrovnávací gól na 2:2 podruhé Vyrovnávací gól na 2:2 potřetí<<  foto Zdeněk Tomeček

Hesův gól na 0:2 z jiného pohledu Lukáš Šamal neustále v permanenci ... Ondra Kněžínek patří již delší dobu ke klíčovým hráčům Slavoje ...

<< foto M.Konáš

Pan Bruner Pan Gažák ... Konec zápasu ... Hráči Slavoje můžou být spokojeni ...

12. Vrchovina 4 1 1 2 4: 8 4 ( -5)
13. Bystřice nad P. 4 0 3 1 6: 8 3 ( -3)

Žirovnice 08.09. 16:00 SO

Rozhodčí : Talpa David (Římov) - Petr mladší (Třebíč), Kůrka Jaroslav (Bohdalín) -

Delegát : Václav Hrkal (Pelhřimov)

Hráčský kádr FK Humpolec prodělal přes léto řadu změn, takže se jedná vlastně o nový tým, který ještě ani pořádně neznáme a který není údajně ještě patřičně sehrán.

Brankáři

Martin Padrnos (1977), Tomáš Kříž (1989), Petr Beránek (1986).

Obránci

Josef Kameš (1987), Petr Svoboda (1979), Miroslav Pecha (1978), Tomáš Keller (1987),

David Kotek (1979), Josef Křišta (1988), Černík (Vlašim)

Záložníci

Jiří Hes (1983), Martin Guzik (1974), Jakub Paťha (1988), Roman Hájek (1978),

Tomáš Kopic (1984), Lukáš Bláha (1988), Tomáš Klap (1988).

Útočníci

Miroslav Křikava (1978), Tomáš Pícha (1985), David Skořepa (1979), Jíša (Vlašim)

Trenér : Jindřich Březina, asistent trenéra: Pavel Žatečka, vedoucí mužstva: Luboš Pekárek.

Příchody: Jiří Hes (hostování z Vrchoviny), Miroslav Křikava a Miroslav Pecha (hostování ze Světlé nad Sázavou), Martin Padrnos (hostování z Velkého Meziříčí), Martin Turek (hostování z Ledče nad Sázavou – v jednání), Jakub Paťha, Tomáš Klap, Josef Křišta a Lukáš Bláha (všichni přeřazeni z dorostu) + 2 hráči z Vlašimi : Černík a Jíša.

Odchody: Josef Moravec (přestup do Pelhřimova), Radek Moravec (ukončeno hostování z Čejova), Radek Čihák (odchod do Rakouska), Kamil Prachař (přestup do Bavor).

Výsledky Humpolce v letní přípravě:

Teplýšovice 0:0, Hlinsko 1:3, Kácov 4:0, Tábor 1:5, Žďár n.Sáz. 1:4.
                                         *

Poslední zápas na Budíně skončil remizou 1:1 (0:1), branky Čihák a Jan Musil.

Tito střelci se v sobotním zápase neobjeví.

V Humpolci Slavoj na jaře v záchranářském klání dokázal vyválčit tři body, které vedly k záchraně KP. Obě naše branky vsítil Václav Staněk.

Všechny domácí zápasy Slavoje s Humpolcem : 1:1, 1:2, 0:3, 2:1 a 1:1

Pro letošní sezónu vyhlásili v Humpolci postup do divize.

Zatímní výsledky : Jemnicko - Humpolec 1:2, Pelhřimov - Humpolec 3:1,

Humpolec - Okříšky 2:1