od 16:30 hodin

vs.

Sokol Hartvíkovice

1:1 (1:0)

Slavoj předvedl ve značně oslabené sestavě velice sympatický výkon a bod si plně zasloužil, zejména za výkon v prvním poločase, kdy mohlo být skore v jeho prospěch ještě výraznější, než 1:0. Zejména Staněk měl několik možností a ta na závěr poločasu byla stoprocentní, když přehazoval vyběhnuvšího brankáře Chalupu, ovšem míč skončil vedle branky. Platil tedy jenom gol dosažený Serbusem, který po solu obešel i brankáře a zavěsil z ostrého úhlu do prázdné branky.

Začátek druhé půle domácí zaspali a trestem bylo vyrovnání ve 47. minutě krásnou střelou Střelce ze 30-ti metrů do šibenice brankáře Šamala. Po vyrovnání a díky zranění Petra Houšky (60.) a Staňka (58.) narostla hostům křídla a hráči Slavoje nevěděli kam dřív skočit. Když už se hra vyrovnávala a domácí opět našli ztracenou tvář z první půle, přišlo vyloučení Jiřího Doležala za zbytečný faul na polovině hřiště (75.) a pak se dohrávalo za stálé převahy hostů. Domácí Slavoj hrozil pouze z ojedinělých protiútoků, ale i ty byly obraně Hartvíkovic dost nebezpečné.

Sečteno a podtrženo : Remíza je dle mého názoru spravedlivá.

Ondra Kněžínek

Kluci děkujeme za velmi dobrý kolektivní výkon a zraněným přejeme brzké uzdravení. Už takhle je nás jako do Mariáše. .... Díky !!!

Slavoj : Šamal - Petr Houška (60.Dýnek), Charousek, Kořínek, Kněžínek - Tomáš Houška (86.Metlička), Poustecký, Doležal (75.ČK), Weith - Serbus, Staněk (58.Zaňák)

Hartvíkovice : Chalupa - Chládek, Rusler, Vodička Michal, Hošek (72.Duša) - Sova (46.Hanák), Střelec, Vodička Marek (46.Mičko), Neuman - Záviška, Novotný

Nejlepší hráči : Kněžínek (v sestavě kola), Charousek, Serbus a vlastně všichni bojovali dle svých možností a schopností.

100 diváků, pískal celkem slušně Tomášek. ŽK 3:3, ČK 1:0 (Jiří Doležal)

Zajímavost kola: Remízu s exdivizními Hartvíkovicemi odehrála v podstatě žirovnická rezerva. Tým Slavoje se musel z důvodu dovolených obejít bez několika stabilních opor, a hlavně i bez trenérské dvojice Kořínek, Dýnek. (Deník 21.8.2007)

Polná - SFK Vrchovina

Boj před brankou Lukáše Šamala ve 2.půli ... A pro změnu první půle a situace před brankou hostů ... A ještě jednou z první půle ... Premierový gól Jardy Vápna Serbuse v dresu Slavoje Doly bojoval, ale v 75. minutě to přehnal a musel do sprchy

Sóla Tomáše Houšky byla nebezpečná i ve druhé půli Tohle ještě Houmáček přežil, ale pozdější už ne ... Zraněný Houmáček ... škoda Vysmátý rozhodčí Tomášek ... snímky Miloš Konáš

Sokol Hartvíkovice : soupiska 2007-2008

Jaroslav Serbus, řečený Vápno, střelec naší vedoucí branky ...

- přestup do Borovina-Opatov

• Trenér: Jiří Hajský, asistent trenéra: Josef Záboj, vedoucí družstva: Jan Jabůrek.

29.08.1984

Výsledky v přípravě: Bystrc U19 4:2, Sparta Brno 2:0, V. Meziříčí 0:3, Přibyslavice 4:1,

Ivančice 0:2, M. Krumlov 2:2, Židenice 1:1, Křižanov 0:2.

Sestava Hartvíkovic v posledním zápase doma vs. Okříšky :

Chalupa  - Vodička, Rusler, Chládek, Střelec (46.Záviška) - Duša (46.Hošek), Novotný, Neumann, Mičko - Hanák, Sova

ŽIROVNICE - HARTVÍKOVICE - tip 2
Domácí patří momentálně k výkonnostně slabším celkům a budou zřejmě i letos bojovat o záchranu v soutěži. Minulé kolo sice hráli aktivně v Janovicích, ale na body to nestačilo a nyní proti Hartvíkovicím to bude ještě těžší. Domácí musí zapnout na 120% aby měli proti favorizovaným hostům šanci bodovat.

Petr Matoušek

Pozn. : Doufejme, že Slavoj bojovat bude a že zaboduje ... Pro pana Jabůrka by byl bod "průser", jak se vyjádřil v diskusi na stránkách Harvíkovic.

Rozhodčí : Tomášek (ZR) - Beneš Jar.(ZR), Krejčí (ZR) - delegát : ŠANDA

snímek z posledního zápasu na Budíně na jaře 2006

Další zápasy 2. kola :

Sobota 18.8.2007 16:30
BYSTŘICE - M. BUDĚJOVICE
Kůrka P. - Masopust, Straka - HARVÁNEK R.
tip 1
Doma silná Bystřice přivítá bojovníky z Budějovic v netradičním čase. Dopolední termín vyměnili bystřičtí za oficiální úřední hodinu a tak nemusí soupeři už tolik nadávat na brzké vstávání. Pomůže to Budějovicím k zisku bodů?

HFK TŘEBÍČ B - POLNÁ
Rosický - Doležal, Nováček - PRŮŠA
tip 1
Polná po šťastném vítězství nad Ždírcem pojede pro body i do Třebíče, tam to ale nebude mít vůbec lehké.

PELHŘIMOV - HUMPOLEC
Machát - Švec, Fabeš - BAJER
tip 2
V tomto derby dochází leckdy k překvapivým výsledkům, letos se hraje ale hned z kraje a hosté myslící na postup mají kvalitnější tým a po výhře v Jemnicku si budou chtít připsat další výhru. Domácí jsou ale nevyzpytatelní a nenechají Humpolci nic zadarmo a tak se dá očekávat tuhý boj a útočný fotbal

OKŘÍŠKY - JEMNICKO
Bína - Nenadál P., Kůrka Jar. – ŠOUKAL
tip 1
Jemnicko doplatilo v úvodním kole na nezkušenost, zato Okříšky díky zodpovědnému výkonu vyválčili bod v Hartvíkovicích a mohlo jich být i více. Domácí nechtějí opakovat loňský neúspěšný start a tak jejich domácí výhra je téměř povinností a z mého pohledu i tutovkou dne.

Neděle 19.8.2007 16:30
V. BÍTEŠ - JANOVICE
Talpa - Tomášek, Dostál – ROSICKÝ
tip 1
Bíteš v prvním kole s torzem vybojovala bod v Budějovicích díky hatricku Tomáše Pelána, doma je čeká nepříjemný protivník z Janovic, který má ve svém středu několik zkušených hráčů. Pokud domácí naváží na své jarní výkony a vyhnou se jim absence, měli by doma naplno bodovat.

ŽDÍREC - BOROVINA
Beneš Jiří - Doležal, Zadina – ŠVARC
tip 1
Borovina v úvodním kole prohospodařila 2 gólový náskok a získala doma jen bod, nyní zajíždí do Ždírce, kde mají opět kvalitně poskládaný celek a po ztrátě v Polné, kde byli lepším celkem, ale osud a rozhodčí jim nepřáli, chtějí doma naplno bodovat. Pro mě další tutovka kola.

VRCHOVINA - PACOV

Švec - Staněk L., Kuchyňa – MILICHOVSKÝ
tip 1
Je ošidné začínat soutěž 2 x domácím zápasem. Vrchovina svoji první příležitost proti Pelhřimovu využila jen k zisku jednoho bodu a tak musí nyní zvítězit, jinak by se mohla brzy dostat opět pod tlak boje o záchranu a to ve Vrchovině nechtějí