(13-té hrané)

Budín, sobota 20. října

začátek ve 14:30

FC Slavoj vs SFK Vrchovina 2:2 (0:2)

Začátek zápasu patřil překvapivě hostům, kteří se lépe pohybovali, lépe kombinovali a dostávali se slibných příležitostí. Později si také Slavoj vytvořil několik možností skórovat, ale Jan Musil pouze orazítkoval tyč. A tak trestali hosté. Ve 28.minutě otevřel gólový účet po rohovém kopu Mužátko, který se prosadil důrazem. Stejný hráč si po chybném odkopu brankáře Šamala ve 43. minutě všechno zopakoval a stanovil tak konečný stav poločasu na 0:2.

Začátek druhé půle patřil domácím, kteří také brzy vyrovnali, když na obou brankách měl zásluhu bojovník Secký.  V 52. minutě posadil míč na Kořínkovu hlavu a v 56. minutě poslal do brejku Tomáše Houšku, který s ledovým klidem překonal brankáře hostí a zdálo se, že Slavoj přece jenom dotáhne zápas do vítězného konce. Jenomže pak přestali domácí dost nepochopitelně hrát, začaly hádky a přišla remíza, kterou si hosté za svůj výkon plně zasloužili.

Slavoj : Šamal - Petr Houška, Kuš, Blažek, Kněžínek - Tomáš Houška (72. Serbus), Charousek, Secký (80.časta), Kořínek - Poustecký Jarda, Jan Musil

Hosté : Hájek - Polášek,Oros, Mrkos, Poul - Chrást, Smetana (39.Skryja), Kalich, Kršek - Mužátko, Šustáček

Pískal Jurka, ŽK 2:2, ČK 0:0. Za velkého chladu přihlíželo 80 diváků.

> Servis 11.kola KP (Martin Secký v sestavě kola)

Jak je to všechno ošidné. Minulý týden remíza v Třebíči a slavila se jako výhra. Tento týden taky remíza a najed- nou se hádáme, vyčítáme si, urážíme se atp. Při pohledu na tabulku a na výsledky skončeného kola ale zjistíme, že remíza není tak špatná. Od sedmého místa dolů získal pouze Pacov tři body, ostatní buď bod a nebo nic. Takže suma sumárum : Slavoj remízou téměř nic neztratil, i když si fanoušci (a možná že i někteří hráči) mysleli, že výhra nad Vrchovinou přijde sama. Bohužel nepřišla. Vzpomeňme si na minulý rok. Světlá vyhrála poprvé doma až se Slavojem, Polná vyhrála venku poprvé, s kým asi. Teď nás v sobotu čeká Pacov, který zatím doma nevyhrál. Nedopusťme, aby to přišlo právě teď. Myslím, že remíza by zase byla výhrou a když přidáme ještě nějaký bod navíc, pak to bude skvělé. Zapomeňte na hádky a výčitky a opět se soustřeďte na fotbal. (hapos)

1. Žďírec nad D.   10 0 3 22: 9 30 ( 12)
2. Polná   8 2 3 20: 12 26 ( 5)
3. Humpolec   8 1 4 22: 15 25 ( 7)
4. Hartvíkovice   6 6 1 22: 11 24 ( 3)
5. Pelhřimov   6 5 2 19: 10 23 ( 5)
6. Bystřice nad P.   6 4 3 26: 19 22 ( 4)
13. Vrchovina   3 3 7 16: 27 12 ( -9)
14. M. Budějovice   2 5 6 13: 25 11 (-10)

Zdeněk Tomeček

Reportáže z 11. kola KP <<  Reportáže z 11. kola     | |   >>  ze stránek Vrchoviny

Pro Slavoj celkem příjemný soupeř, kterého jsme v minulosti dokázali porážet.

Poslední zápas na Budíně skončil 5:1 >>  podrobnosti z jarního zápasu na Budíně

V Novém Městě spoléhají na své odchovance. S mládeží zde pracují na poměrně vysoké úrovni. Patrně je veliký skok mezi divizí dorostu a KP dospělých, ale pokud vytrvají ve svém snažení, výsledky by se mohly v budoucnu dostavit.

Kádr SFK Vrchovina pro tuto část sezóny :

Brankáři: Ondrej Dudáš (1983), Jan Krupík (1987), Petr Skryja (1985).

Obránci: Jan Mrkos (1985), Miroslav Polášek (1975), Ondřej Poul (1986), Pavel Poul (1983), Jiří Sochor

(1986).

Záložníci: Vít Fagula (1984), Josef Chrást (1988), Radim Kalich (1985), Stanislav Kršek (1985), Miroslav

Oros (1976), Lukáš Smetana (1988), Lukáš Wolker (1988).

Útočníci: Pavel Kříž (1978), Martin Mužátko (1988), Ondřej Šustáček (1983)

•   Trenér:      Jiří Plocek, asistent trenéra: František Smetana.
•   Příchody : žádné
•   Odchody: Rudolf Šebek (brankář - hostování v Janovicích).

Poslední dobou se daří střelecky především Ondřeji Šustáčkovi, který dal v minulém kole obě branky Vrchoviny do sítě Okříšek. Zápas skončil 2:2.

Na venkovních hřištích nezískala Vrchovina ještě ani jeden bod. Doufejme, že si tuto nelichotivou bilanci nevylepší už tuto sobotu na Budíně. To si mohou nechat na další týdny.

Co se týče sestavy Slavoje, tak to je vždy otázka a loterie. Podle trenéra Kořínka by mohl být kádr téměř kompletní. Ondra Kněžínek je po autohavárii údajně v pořádku a jeho přítelkyně taky. Zraněný zůstává pouze kapitán Vodáček, který ale už začíná s tréninkem. Vlasta Beneš by mohl být v pořádku. Vše se uvidí v pátek.

Nevíme samozřejmě jaký trest dostane Jan Musil za vyloučení v Třebíči.

Hlavní rozhodčí utkání pan Jurka - asistenti : pánové Voborný a Macek - delegát svazu pan Šoukal