3. kolo Krajského přeboru Vysočiny                   Stadión "Budín" sobota 26. srpna od 16:30 hodin

Vlastimil Šula (Velká Bíteš) 1
David Kuš (Žirovnice) 2, Karel Kocián (Pelhřimov) 1 Daniel Kratochvíl (Polná) 1, Petr Sysel (N.Ves) 1,

Martin Moravec (Pelhř.) 1 Abdul Rahman (Humpolec) 1, Tomáš Pelán (Velká Bíteš) 1,

Michal Havlíček (Bystřice) 1, Martin Horák (Bystřice) 1 Pavel Nechvátal (H. Brod) 1

Branky : 46. Časta, 77. Staněk, 85. Kuš - 7. Hlávka

Rozhodčí Oldřich Machát z Osové Bítýšky, ŽK 4:4, ČK 0:0, 200 diváků

Zápas začal na značně podmáčeném trávníku pro Slavoj dost nešťastně. Už od 7. minuty prohrával brankou Hlávky, který při centrovaném míči předskočil brankáře Šamala a hlavou nechytatelně skóroval. Slavoj se z této rány vzpamatovával celý poločas a vytvořil si minimum příležitostí. Jó, to druhá půle byla o něčem jiném. Hned v 46. minutě střídající Rosťa Časta Střelec vyrovnávací branky Rosťa Časta ...hlavou vyrovnal a od té doby domácí stupňovali tlak, který vedl k zaslouženému vítězství. V 77. minutě otočil skóre též hlavou Václav Staněk a vše dokonal David Kuš v 85. minutě tečovanou střelou za hranicí vápna.

Hosté se ve druhém poločasu spoléhali pouze na brejky a po jednom z nich měli možnost po "malé domů" zahrávat nepřímý kop uvnitř vápna. Naštěstí pro nás, šanci nezvládli.

Slavoj vyhrál mistrák na domácím hřišti po čtyřech měsících a doufejme, že začala nová série.

Nejlepší hráči : Kuš, Jiří Mezera - Hlávka.

Ve druhé půli odvedl skvělý výkon Ondra Kněžínek.

Velice slabý sudí.

Zde zápas z pohledu Mor.Budějovic <

Podaří se už Slavoji vyhrát doma? V první půli se nedařilo ... Hosté měli v l. půli dost sil ... Nepřesný sudí Machát ... Zákrok na Ondru Kněžínka ... Ve 2. půli už L.Šamal tolik práce neměl ...

Kůžička vsítil třetí branku v době, kdy jsme měli zápas už pod kontrolou ... Neustálé obléhání Kloudovi branky Vyrovnávací gól na 1:1 ...

V.Staněk dává hlavou na 2:1 Děkujeme ... Díky ...

Pelhřimov Velká Bíteš 16:00 SO

Otázka zní : Vyhraje už Slavoj také na Budíně?

Naposledy vyhráli fotbalisté Slavoje na domácím hřišti v prvním jarním kole

loňské sezóny 15. dubna, když porazili  Chotěboř 1:0, brankou Petra Weitha.

Od té doby jedna remíza a jinak samé prohry.

3. kolo KP

Slavoj vs. SK Mor. Budějovice

Budín

sobota 26/8/2006

v 16:30 hodin

Soupiska mužstva M.Budějovic : (pod jménem foto)
BRANKÁŘ Dušan Kučera, Jaromír Klouda
OBRÁNCE Martin Hlávka, Karel Busta, Josef Povolný, Michal Černý, Martin Veselý
ZÁLOŽNÍK Marcel Forman, Marek Černý, Pavel Nevařil, Tomáš Michal, Zdeněk Škoda, Jan Krejčí
ÚTOČNÍK Ivan Kopeček

Poslední zápas našeho soupeře : M.Budějovice -  Světlá n/Sáz. 3:0 > referát zde <

Marcel Forman vstřelil branku též v zápase na Borovině, který Moravské Budějovice prohrály 2:1

Větší fotka - Marcel Forman

Sestava >

Klouda

Veselý, Bratrů, Hlávka, Michal Černý (81. Nevařil)

Marek Černý, Škoda (63. Kopeček), Šplíchal, Forman

Michal, Pokorný

branky : Forman 2x, Hlávka (PK)

Mistrovské zápasy u nás hráli naposledy fotbalisté Moravských Budějovic ještě na hřišti v Baborách, t.j. někdy před rokem 1960.

Do nové sezóny si nováček z M.Budějovic vysoké cíle nedával. Chtějí se pohybovat do 10. místa. "Nebude to v nové soutěži snadné, ale myslím, že hráči na to mají", říká trenér Pavel Vranka. Dále žehrá na úzký kádr.

Rozhodčím zápasu bude Oldřich Machát z Osové Bitýšky - také nováček, který nám ještě nepískal, na čárách budou pánové Rosický a Kůrka, delegát svazu pan Prokeš.