18. kolo

Bystřice n/Pernštejnem vs. FC Slavoj 5:0 (2:0)

sobota 28.4 od 16:00

Bystřický střelec a špílmachr Martin HorákDomácí mužstvo bylo jednoznačně lepší a zaslouženě vyhrálo. Naši měli světlejší chvilku na začátku druhé půle, kdy dostali bystřické fotbalisty pod mírný tlak. Ten ovšem skončil tím, že nám domácí vstřelili třetí gól a bylo jasno. Pak už se dohrávalo v režii favorita a přišly ještě dvě branky do sítě Ivana Císaře, který měl jarní premiéru. Za branky však nemohl.

První branku inkasoval po bombě z hranice šestnáctky, kterou stačil vytěsnit nad sebe ale bohužel míč nešel za branku, ale dopadl za jeho záda a osamocený útočník dorážel. Druhý gól padl prakticky do prázdné branky po vyšachování naší obrany a ukázkové kombinaci na jeden dotek. Třetí branka domácích padla po brejku, čtvrtá po křížné prudké střele na zadní tyč a pátá po tečované střele z hranice šestnáctky.

Naší jedinou příležitost měl ještě v první půli Martin Pokorný, který postupoval z levé strany na domácího brankáře. Ten mu ale střelu na zadní tyč chytil.

Sestava : Císař - P.Houška, Kořínek, P.Mezera, Kněžínek - T.Houška, Vodáček, Charousek, Staněk - Pokorný, Weith. Střídali Jiří Doležal, Zd.Musil a Rathovzský. Na střídání přípraven ještě brankář Šamal.

ŽK - Petr Houška, asi 200 diváků, pískal Karas z Třebíče.